Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nomasvello – novi IPL laserji

nomasvello – novi IPL laserji

Je že katera bila na Nomasvello IPL laserskem odstranjevanju dlačic? Gre za neko špansko franšizo. Cena je baje enotna 33 eur na tretma za katerikoli predel telesa, rezultati pa hitreje doseženi, kot dosedaj s klasičnimi laserji – ni potrebno, da je koža čisto bela, pa tudi popolnoma bele dlačice odstrani.Tako obljubljajo 🙂

Po kolikih tretmajih je bil že uspeh – 4X, 5X?

Nebi bilo slabo za RD darilo…

Jaz bi tudi to – ali res tud svetle dlake odstrani? Ker prav zarad tega nisem primeren kandidat za IPL ali laser in že en čas iščem metodo za dolgotrajno odstranitev.

Hoj, jaz sem bila že 4x in vsakokrat mi dlake niso več rastle po cca mesec in pol, potem ko so zrastle nove jih je blo pol manj, nekje mam že kr luknje ker sploh ne rastejo več tiste ko pa zrastejo so pa ful svetlejše in tanjše. Sicer ne hodim glih redno ampak vsake tolk sam se že ful pozna. Js sem zelo zadovoljna sploh ker je tega ful manj na bikini predelu in pod pazduhami:). Pa še koža je ful lepša.

lp,
A

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tut bla 1x pa se mi fulll pozna,da dlake počasneje rastejo in da so full tanjše(namreč imam določene predele zelo močne in črne)! Pa še vraščajo se mi več ne kar je pa sploh zmaga,ker prej,ko sem jih z drugimi napravami odstranjevala sem imela polovico že vraščenih(tako da ni bilo več nobenega efekta) Sram me je bilo obleč kratke hlače sedaj pa že po enem obisku brez problema oblečem kopalke! Tako da upam,da bodo res izginle po parih tretmajih,če pa že ne čist pa da bodo vsaj manj vidne(tanjše in mehkejše)!
Aja boli pa ne popolnoma nič!

Jaz bi tudi to probala. Sem ravno videla na Viziti, če gre za isto zadevo?
Vaš link

Spoštovane,

od lanske pomladi hodim na laser v Nomasvello. Rezultati so, predvsem v tem, da so dlake že po prvem tretmaju tanjše,rastejo počasneje in se zredčijo. Letos ponavljam tretmaje pred poletjem (2×), nato ima celo poletje mir, seveda je potrebno občasno britje, ko zrastejo, vendar ne več tako pogosto in skoraj na dva dni kot pred opravljenim laserjem.
Sem temnolaska, zato so tudi moje dlačice močne, temne in goste. SREČNO, priporočam!! Malo potrpljenja in uspeh pride!! Lp 🙂

upam, da bodo laserji postali kmalu cenovno dostopni širši populaciji

Prvič ipl ni in nikoli ne bo laser!!!! L pomeni light in NE laser!
In nehaj že promovirati nek beden salon, ker je res že preveč očitno. Z laserji lahko delajo samo fakultativno izobraženi ljudje in ne neke OŠ dekline, ki odprejo salon.
Dajmo se malo izobrazit! Goveda.!!!

S kvalitetno miško (spodnji del, tista z lučko ne stara na kroglico) se da prav dobro depilirati. Ene 12 tretmajev je potrebnih, in barva dlak ni pomembna.

Pozdravljeni,

na tem forumu dodajam svoje mnenje, ker vidim, da že dlje časa ni nihče podal svoje izkušnje.

V celoti se strinjam s tvojim mnenjem.

Cena nomasvello laserja je res dostopna. Za tretmaje sem se odločila lansko leto takšen čas.

V tem času sem bila že na sedmih tretmajih. Bila sem v celjski poslovalnici. Ko sem bila na prvem se je tretma res opazil, nato sem šla še dva do trikrat in nato sem se odločila, da ne bom hodila na štiri tedne, kot je zaposlena dodeljevala nove datume tretmajev. Konec koncev sem se odločila za bikini, pazduhe in ritko, kar je skupaj naneslo 84 eur (33+33+18). Zanimalo me je kaj se bo dogajalo čez več tednov…dlačice so mi začele poraščati, kot da nisem bila še na nobenem tretmaju. Odločila sem se, da grem še na enega in mi je tretma zelo pomagal in je bil rezultat zelo opazen. Sama pri sebi sem se odločila, da bom hodila enkrat na dva meseca. Čeprav ti zaposlena pri prvem obisku reče, da bo potrebno 4-5 ponovitev…sama sem jih naredila že 7 in dlačice še vedno so, sicer bolj redke vendar so, cenovno pa tudi, če vse skupaj seštejem niti ni tako poceni.

Pri zadnjem – sedmem obisku je bila zaposlena nova oseba. tretma je potekal drugače kot vseh 6 do takrat, veliko manj boleče in tudi dlake so bile manj prismojene. Nato čez 10 dni ugotovim, da sploh ni bilo efekta, dlačic sem imela enako in tudi enako trde, močne, kot če ne bi bila na tretmaju. Pisala sem jim za reklamacijo, odšla v poslovalnico in je zaposlena trdila da bodo dlačice odpadle in da je bil tretma uspešen, bolj kot sem jih govorila da je vseh 6x bilo enako, zadaj sedmič pa je drugače, bolj je govorila svoje in reklamacije seveda niso upoštevali. Vztrajala je, da tretma bil opravljen z isto nastavitvijo. Pri meni pa ni bilo vidnega rezultata, kot da sploh ne bi bila na tretmaju in sem zelo razočarana celo rekla je, da so razlog hormoni. Glede na to, da sem že tolikokrat šla bi res lahko priznali napako ter mi gratis naredili popravek.

….skratka, če po enem letu potegnem črto…cenovno velik zalogaj, dlačic je manj ampak še vseeno veliko…lahko bi rekla, da je to en nateg in stran vržen denar. Sama sem veliko ceneje prišla skoz ko sem si pred tem kupila ipl in si sama odstranjevala dlačice.

Baje nekje v rogaški slatini res delajo s pravim laserjem, kjer ti veliko let zdrži, tole tukaj je na kratek rok poceni efekta pa na dolgi rok vsekakor ni, zato ne priporočam. Boljše da se odločite in greste drugam, boste plačali malo več ampak na koncu vas bo enako stalo kot drugje, samo da boste mogoče res brez dlačic.

Lep pozdrav

rozikaaa, v interesu salona je, da prideš čimvečkrat. To jim daje kruh. Tudi če bi obstajale nastavitve, ki bi dlake odstranile na daljše obdobje, bi jih zelo neradi uporabili. A veš? Za Evre gre.

Tako je, od naših obiskov preživijo. Ampak ko greš prvič res verjameš, da boš nekoč brez. Potem pa greš 4x, 5x in ti že pove, da bo treba 7-8x…verjetno lahko greš 20 x in ko nehaš hodit ti zrastejo nazaj. Ampak poznam nekoga, ki je bil v rogaški-ne vem točno kje in si je po obrazu in je rekel, da mu zdaj po 10 letih dejansko ne rastejo več…očitno obstaja neka nastavitev moči, ki ti jih dokončno uniči. Ampak, da pa reklamiraš sedmi tretma in da se dela tam norce iz tebe, kot da si prvič pa res nisem pričakovala. Naj bi po telefonu povedla, ne pa da sem imela še stroškov 50 km v eno smer.

Cena nomasvello laserja je res dostopna. Za tretmaje sem se odločila lansko leto takšen čas.

V tem času sem bila že na sedmih tretmajih. Bila sem v celjski poslovalnici. Ko sem bila na prvem se je tretma res opazil, nato sem šla še dva do trikrat in nato sem se odločila, da ne bom hodila na štiri tedne, kot je zaposlena dodeljevala nove datume tretmajev. Konec koncev sem se odločila za bikini, pazduhe in ritko, kar je skupaj naneslo 84 eur (33+33+18). Zanimalo me je kaj se bo dogajalo čez več tednov…dlačice so mi začele poraščati, kot da nisem bila še na nobenem tretmaju. Odločila sem se, da grem še na enega in mi je tretma zelo pomagal in je bil rezultat zelo opazen. Sama pri sebi sem se odločila, da bom hodila enkrat na dva meseca. Čeprav ti zaposlena pri prvem obisku reče, da bo potrebno 4-5 ponovitev…sama sem jih naredila že 7 in dlačice še vedno so, sicer bolj redke vendar so, cenovno pa tudi, če vse skupaj seštejem niti ni tako poceni.

Pri zadnjem – sedmem obisku je bila zaposlena nova oseba. tretma je potekal drugače kot vseh 6 do takrat, veliko manj boleče in tudi dlake so bile manj prismojene. Nato čez 10 dni ugotovim, da sploh ni bilo efekta, dlačic sem imela enako in tudi enako trde, močne, kot če ne bi bila na tretmaju. Pisala sem jim za reklamacijo, odšla v poslovalnico in je zaposlena trdila da bodo dlačice odpadle in da je bil tretma uspešen, bolj kot sem jih govorila da je vseh 6x bilo enako, zadaj sedmič pa je drugače, bolj je govorila svoje in reklamacije seveda niso upoštevali. Vztrajala je, da tretma bil opravljen z isto nastavitvijo. Pri meni pa ni bilo vidnega rezultata, kot da sploh ne bi bila na tretmaju in sem zelo razočarana celo rekla je, da so razlog hormoni. Glede na to, da sem že tolikokrat šla bi res lahko priznali napako ter mi gratis naredili popravek.

….skratka, če po enem letu potegnem črto…cenovno velik zalogaj, dlačic je manj ampak še vseeno veliko…lahko bi rekla, da je to en nateg in stran vržen denar. Sama sem veliko ceneje prišla skoz ko sem si pred tem kupila ipl in si sama odstranjevala dlačice.

Baje nekje v rogaški slatini res delajo s pravim laserjem, kjer ti veliko let zdrži, tole tukaj je na kratek rok poceni efekta pa na dolgi rok vsekakor ni, zato ne priporočam. Boljše da se odločite in greste drugam, boste plačali malo več ampak na koncu vas bo enako stalo kot drugje, samo da boste mogoče res brez dlačic.

Lep pozdrav

Hodim že 3 leta in ja dlake so se res stanjšale, tretmaje na začetku sem imel na 3 mesece, potem vedno manjši razmak med tretmaji, tudi dlak sem imel vedno manj. Sedaj ko sem prišel do točke 2x na leto, mi je pa zraslo vse nazaj.

Zato, ker ti testosteron še vedno dela na “polno”, verjetno si tam do nekje 30.leta….

Hitrost rasti, gostota dlak je odvisna od hormonov.

New Report

Close