Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kaj misli da je, ta EVA IRGL

Kaj misli da je, ta EVA IRGL

Na Svet na kanalu A, sem gledala novice in že pri prvi dobila ošpice. Glede volitev in volilne udeležbe. Bila je vemo, koliko odstotna. Bravo narod, pokazali smo, kaj za vse nas, sploh ni pomembno, oziroma, kaj je. Pomembno je to, da bi morala država denar, namesto volitev dati v prestrukturiranje podjetij, še prej pa za stalno onesposobiti vse dosedanje tatove, ki bi utegnili ukrasti in v svoj žep pobasati tudi tega. A ne. SDSsovci so morali peljati kužka na sprehod, čeprav je slabo vreme skoraj odneslo lastnika in psa. Prav jim je, še posebno pa tej naduti Irglovki, ki je imela, kot je bilo slišati, pri tem sprehodu zelo veliko zraven.
Ko so jo hoteli sedaj, po objavljenih rezultatih vprašati za pojasnilo, oziroma kako gleda na stvari danes, pa jim je mirno zaprla vrata, češ, da je bilo že vse povedano in komentar ni potreben. Ja, a denar, ki ga bodo vložili in so ga že, za to bedarijo, bo pa vzela od nas davkoplačevalcev, ta pa je potreben…Sprašujem se le to, zakaj taki sami ne plačajo za svoje spodrsljaje, zakaj mora vsak mali človek na svojem delovnem mestu ob stečaju oziroma prisilnem odhodu pustiti tam vse, od službenega kulija, pa do xy stroja, če pa slučajno res nekaj odtuji, lahko le prazen zvezek s trdimi platnicami, pa najebe, joooj….

Točno tako, če pa vemo, kdo so bili tisti, ki so vložili predlog (saj se je SDS na veliko hvalila s podpisi) potem naj ti modeli tudi plačajo referendum! Vsak in vsi! Podcenjujoč odnos do stotin ljudi, ki so govorili o neumnosti referenduma in podcenjujoč odnos do sodržavljanov in sodržavljank bo potrebno enkrat plačat: Prej ali slej ! Upajmo, da že na državnozborskih volitvah!

“uspeh” E.I. je v tem, da je temo pripeljala na referendum. — kar niti ni bilo tako enostavno ☺ — potrebnih je bilo kar nekaj sej Kki se jih morata udeležiti pozicija in opozicija … )
Rezultat referenduma ni v njenem dometu.
In to je to. Simpl.

Hmmmm, saj se upravičeno jezita, ampak…

Kaj pa se je zgodilo s tako opevano demokracijo? Ljudje so se odločili, kot so se. In če se je večini zdel referendum nepotreben (mimogrede, tudi meni), zato še ne smemo reči, da zdaj referendumov ne sme nihče več predlagati. Ok, tale je bil sicer malo mimo, ampak morda bo kdaj v prihodnje na vrsti kakšna res pomembna odločitev in bi ga odločitev o samoplačništvu lahko v kali zatrla.

Eni pa res radi pozabljate in ne kritizirajte enostransko.Predlagatelji referenduma so se prizadevali za izvedbo referenduma skupaj z evropskimi volitvami, kar je vladajoča levica uspešno preprečila. Torej, kdo je povzročil stroške z referendumom? Da ne govorim, kdo je povzročil predčasne državnozborske volitve. Je mogoče tudi Eva Irgl imela kaj pri tem ali kak drug desničar?

tete berta..pojansi mi zakaj vlado , rx vlado boli k…. za 186 milijonov ojrov iz ojrope? te krije tud proračun (trenutno), ker bi drugače šli projekti po gobe, našim se p ni dalo uredit, da bi pijekti tekli kot bi morali in posledično so poenezi ostali par tisoč km stran, čeprav bi morali priti k nam…

dajmo rečt še kako na to temo

za referendumom je pa stalo nekaj 10 tisoč podpisnikov in ne irglova…če j eona kaj komentirala, je pač komentirala..lahk bi komentrial tud Gorenjak, al pa jerovšek..pač njihova odločitev

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ja itak, kaj bi bilo pa potem boljše, če bi prišli vsi in bili ZA in bi dobili arhive?, če bi tej sploh koga zanimali, bi notri izvedel le ZDR stanje in spolno usmerjenost….no in? koga to sploh briga?, mene ne, ker me zanima le, če in od kod bom imela jutri za kruh….

Ja, uboga revica, kolk je garala, pa še tako majhno plačo ima za to nehvaležno garanje….če jo je komu žal, naj ji da še svoj tringelt, saj v primerjavi z njeno plačo, je pri večini ljudi le ta beseda umesna. Če pa se njej osebno toži po prostem času in si domišlja, da res sploh kaj dela, pa naj gre v p.m. in svoj prostor pusti komu drugemu, naprimer kaki delavki tovarne Mura, ona bo to delala za zajamčen OD, samo da ne bo brez službe, ja kar naj mi Eva piše, da ne mara več te službe, jaz poznam več takih kanidatk za njeno ne-delovno mesto.

Vidiš, ti pogojuješ uspešnost referenduma z datumom evropskih volitev.
Jaz pa mislim, da ne bi smelo biti tako, da nekdo pogojuje uspešnost udeležbe z nečim drugim, kar naj bi volivce prisililo k udeležbi. Tudi udeležba za volitve v EU parlament je bila katastrofalna, je pa res, da bi bila referendumska volja stranke SDS na tak način izsiljena ter bi arhive pustila zaprte za vse, ki niso njihovi. In to z nekimi 40 tisoč podpisi njihovih volilcev, ki predstavljajo samo 1/3 njihovih pripadnikov. Absurd.

Verjamem, da smo zmožni doseči dovolj visoko udeležbo na vsakem, pametno zastavljenem referendumu.

In najbrž bi bilo potrebno dvigniti mejo števila podpisov za razpis referenduma, na vsaj 1/5 volilnih upravičencev v SLO, torej 340 000 podpisov.

Ja itak, kaj bi bilo pa potem boljše, če bi prišli vsi in bili ZA in bi dobili arhive?, če bi tej sploh koga zanimali, bi notri izvedel le ZDR stanje in spolno usmerjenost….no in? koga to sploh briga?, mene ne, ker me zanima le, če in od kod bom imela jutri za kruh….[/quote]

ker PREZIRAM!! vse udbaške vohune, obveščevalce .. pa vem za vsaj 3 – tudi njihova imena in funkcije takrat … mi ni vseeno, ali bodo moji vnuki, pravnuki … imeli info ali je bil UDBAŠ_ki “spremljevalec” njihovega dedka prisiljen v spremljanje, pisanje poročil … ker je bil peder/lezba (to bi opravičil) ali, ker je bil PREDAN režimu – tega nebi opravičil!!

in za to gre v tem primeru.

In ja, zato gre v takem primeru? Samo zato,da takile modeli kot si ti, ki imate paranojo, leto prenašate dalje. Na svoje otroke in vnuke! Sicer pa nasvet: beri za začetek Ustavo?

Se spomnim Irglce še iz srednje šole. Zato vem, da ni noben možganski trust. Je pa znala vedno vrtet jezik. Sej ga sedaj zna tudi, važno, da ji drugi napišejo govor. Kako nesposobna je, je pokazal njen včerajšnji nastop v Odmevih, kjer ji je sogovornik lepo zaprl gofljo. In ja -se močno sztrinjam-naj predlagatelji referenduma sami plačajo izvedbo. Potem bomo dejansko odločali o res pomembnih rečeh. Npr. spremembi današnje delavske zakonodaje, ki omogoča izoriščanje delavcev.
Pa ne mi plozat, da je uspela pripeljat do referenduma. To so naredili drugi, ona je samo lutka. Kaj ima ženska za pokazat pri 36 letih? Ima dolgoletnega partnerja, družino??? Kje kaže družinsko življenje?
Raje imam Ljudmilo, veliko raje. Odkar je SDS postavil Irglco tako visoko, je pri meni samo potrdil NO GO!

V prestrukturiranje podjetij… :)))))))

V ‘prestrukturiranje’ domačijskih bank mogoče… ali pa v ‘prestrukturiranje’ naših podjetij s proračunskimi sredstvi.

To je žal njihov ‘prestrukturalni’ domet.

In ja, zato gre v takem primeru? Samo zato,da takile modeli kot si ti, ki imate paranojo, leto prenašate dalje. Na svoje otroke in vnuke! Sicer pa nasvet: beri za začetek Ustavo?[/quote]

Se strinjam z drugim avtorjem, ti Demokrat pa kar preziraj vse, kar se ti ne zdi prav, ampak na svoje stroške, ki pa so na žalost v končni fazi tudi moji in od vseh. Pa dajmo že 1x pokopat to staro smrdljivo bando, če je že fizično ne moremo spravit na drugi svet in jo tam za vedno pustit, pa vsaj v naših glavah to naredimo, to velja tudi za vse SDSsovce in ostale, ki se ne zanimajo za trenutno situacijo v državi in tako bodo imeli tudi naši vnuki življenje mir pred vsemi….

Ja itak, kaj bi bilo pa potem boljše, če bi prišli vsi in bili ZA in bi dobili arhive?, če bi tej sploh koga zanimali, bi notri izvedel le ZDR stanje in spolno usmerjenost….no in? koga to sploh briga?, mene ne, ker me zanima le, če in od kod bom imela jutri za kruh….[/quote]
imaš demokratično pravico crkt .. kar boš itak storila ☺

tole pa mene res zanima..
če torej mora predlagatelj plačat, če je “zgubu” na referendumu..
a pol..
če pa dobi.. pa ostali “nepredlagatelji” plačajo..
tko kot pri pokru..
al bi to pa takrat rajš iz proračuna pokril???

Hvala, ker si to napisala in potrdila tudi moje prepričanje, kdo pravzaprav je Eva Irgl….pozabila pa si verjetno napisat, da je poleg vsega še marsikomu “boco podržala” kot temu pravijo Prekmurci….upam, da za pametne prevod ni potreben…

strošek referenduma (tudi volitev) gre iz prračuna države … če država (beri: vlada) nma € se zadolži — in to je to ☺

Kakšno sprenevedanje. Tukaj mali primitivni umi slovenčkov jokajo za 3 milijončke evrčkov hahahaahahah. Na drugi strani pa je šlo v 1 letu 10 milijard v luft, pa nič. Saj res, zaradi 3 milijončkov bo Slovenija bankrotirala, zaradi 3 milijončkov bo ogrožena prihodnost sončkov aaaaaaahahahahaah a primitivni in retardirani mali umi slovenčkov se ne zavedajo, da gre v zdravstvu 3 milijončko evrčkov vsak dan v privat žepe hahahaahah razumi te budale 🙂

Ma misliš, da smo neumni in tega ne vemo? Nekje je treba začeti! In štufi smo ljudi, ki nam 23 let serjejo na levi in na desni.

kako kej tamle na goriškem..
a italijanske penzije so..?
kaj pa napis..na sabotinu..
ste postavl nazaj..
primorci ste res cvet slovenskega ponosa..predvsem rdečga..

Ma ti nekaj ne dojameš, res ne. To je takšen sistem. To je takšen narod. Narod ima pač takšne vrednote. Ti lahko jokaš kako bi preganjala korupcijo… pa se ne bo nič spremenilo. Ne moreš tega spremeniti čez noč. Edino v 50-100 letih lahko, pa še to, če pridejo Nemci in postavijo svoje pravosodje in svoje meneđerje. Potem se bo kaj spremenilo. Prej pa ne. Slovenija je prva v korupciji v Evropi. Če hočeš ugotoviti kje je vzrok pojdi 2 generaciji nazaj. Pa saj to je po celem Balkanu oz postkomunističnih državah na svetu. Sama korupcija in mafija.

Primorci smo marsikaj dali skozi, zato mi ti ne boš mahal pred očmi z rdečo barvo. Naš ponos je naša stvar.
Ne, italijasnkih penzij že dolgo ni. In ljudje se znajdejo po najboljših zmožnostih-smo vajeni, da nas država spregleda.
A nimaš nobenega pametnega argumenta, da si popolnoma zašel s teme?

Ma ti nekaj ne dojameš, res ne. To je takšen sistem. To je takšen narod. Narod ima pač takšne vrednote. Ti lahko jokaš kako bi preganjala korupcijo… pa se ne bo nič spremenilo. Ne moreš tega spremeniti čez noč. Edino v 50-100 letih lahko, pa še to, če pridejo Nemci in postavijo svoje pravosodje in svoje meneđerje. Potem se bo kaj spremenilo. Prej pa ne. Slovenija je prva v korupciji v Evropi. Če hočeš ugotoviti kje je vzrok pojdi 2 generaciji nazaj. Pa saj to je po celem Balkanu oz postkomunističnih državah na svetu. Sama korupcija in mafija.[/quote]

Nič ne jokam, ker delam cele dneve. Malo sanjaš veš? A si že imel Nemca za šefa?
Drugače sem samo svoje mnenje napisala o dotični gospodični. Pa želite to temo speljati v vse druge vode.

Ja itak, kaj bi bilo pa potem boljše, če bi prišli vsi in bili ZA in bi dobili arhive?, če bi tej sploh koga zanimali, bi notri izvedel le ZDR stanje in spolno usmerjenost….no in? koga to sploh briga?, mene ne, ker me zanima le, če in od kod bom imela jutri za kruh….[/quote]

skrbi , da boš imela jutri za kruh, ni čudno, da žanješ tisto, kar seješ?
Ali drugače, če nič ne vložiš, nič ne dobiš in nimaš kaj jesti…

New Report

Close