Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroci imajo več ženinih genov kot mojih

Otroci imajo več ženinih genov kot mojih

pa je žena super ženska – odlična žena, mati, gospodinja … pri denarju ne ravno pohvalna in brez občutka za povečevanje in vzdrževanje premoženja.
Kako odrasle otroke (kot mladiče sem jih prepustil njeni vzgoji/ vplivu) peljati v gospodarjenje?
Saj ne, da ne naredita … le odzivni čas, občutek za to kdaj se kaj dela imata pa … nemogoč

Otroci imajo zagotovo polovico materinih in polovico očetovih genov.

Glede vzgoje si pa pozen.

“Kot mladiče sem jih prepustil njeni vzgoji/vplivu” – misliš resno? Seveda mama nudi nego in toplino, s svojo postavo in držo tudi vzgaja in vpliva na njih na neki način. A glavno vlogo pri vzgoji (tako glede praktičnih navad, odnosov do dobrin itd. kot glede moralne in svetovnonazorske drže) ima oče.
Očitno si malo prepozno to ugotovil.

Govorim to kot žena in mati treh otrok. Ki si ne želi, da bi ji mož “prepustil” vzgojo v katerem koli obdobju otrokovega odraščanja.

nova
Uredništvo priporoča

nope — nisem prepozno ugotovil .. zaradi “ljubega” miru sem bi (priznam) predolgo … popustljiv. Občasni izpadi so se končali … tik pred pretepom ☺

Ce smo CISTO natancni, imajo za kancek vec maminih genov, ker potomci mitohondrijsko DNA podedujejo samo od mame (mitohondriji so samo v jajcni celici, glava spermija, ki edina pride v jajcno celico, pa mitohondrijev nima). Tako malo za zanimivost 🙂

močno razmišljam, da bi kakšno bolj v gospodarjenje usmerjeno bejbo (šanse imam) oplodil ☺

OMFG – pa ne da imaš s pamžovjem probleme in te ne šmirglajo pet posto??? Saj veš kakšen si in zdaj se čudiš?? Na tvojem mestu, se ne bi!! :)))

OMFG – pa ne da imaš s pamžovjem probleme in te ne šmirglajo pet posto??? Saj veš kakšen si in zdaj se čudiš?? Na tvojem mestu, se ne bi!! :)))[/quote]
nope … nimam osebnih problemov … vedno lahko vse premoženje zapravim za f.u.k s par mladoletnicami … itak gre za moje premžeje ☺
pmžovje pa gre zaradi mene lahko tidi med klošarje … če sem taknega našprivcal ☺


Ne morem verjet, da lahko relativno mlada ženska izjavi kaj tako zaplankano staromodnega.
Po tvojem ženske nimamo omembe vredne moralne drže, da bi jo lahko prenašale na mladiče, ali kako? Nimajo praktičnih navad, svetovno nazorsko pa jih ni vredno poslušat?


Ne morem verjet, da lahko relativno mlada ženska izjavi kaj tako zaplankano staromodnega.
Po tvojem ženske nimamo omembe vredne moralne drže, da bi jo lahko prenašale na mladiče, ali kako? Nimajo praktičnih navad, svetovno nazorsko pa jih ni vredno poslušat?[/quote]

brez skrbi .. se bodo našli južna,i, arabci, turki .. ki bod s tići prevzemali, kar je njeno pokolenje ustvarilo ☺
no, tudi črnci so curasti ☺

OMFG – pa ne da imaš s pamžovjem probleme in te ne šmirglajo pet posto??? Saj veš kakšen si in zdaj se čudiš?? Na tvojem mestu, se ne bi!! :)))[/quote]
nope … nimam osebnih problemov … vedno lahko vse premoženje zapravim za f.u.k s par mladoletnicami … itak gre za moje premžeje ☺
pmžovje pa gre zaradi mene lahko tidi med klošarje … če sem taknega našprivcal ☺[/quote]

Glede na tole tvojo izjavo, si lahko presrečen, če imajo več materinih genov.

Jasno, da imamo tudi ženske praktične navade, moralne drže, svetovne nazore. A dejstvo je, da je za otroke avtoriteta oče, od njega skrajo moralo in etiko. Če trdiš, da je to drugače, se slepiš. (Tudi če se ženska loči in je samohranilka, ima otrok neko moško osebo v življenju, na katero projicira svoje probleme, ta pa mu jih – zavestno ali nezavedno – s svojo držo, dejanji itd. pomaga reševati.)

Vloga moškega in ženske v vzgoji in oblikovanju otroka so različne. Vloga oćeta je skrajno pomembna, sploh glede moralne in etične drže otroka. Zato imamo na svetu tako sranje, v Sloveniji pa same pokvarjene kradljivce – ker so očetje že dolgo nazaj odpovedali, bili odsotni in nezainteresirani za vzgojo, ki so jo prepuščali materam. Te seveda niso nič krive, enostavno ne morejo igrati vloge, ki bi jo moral odigrati moški. Pika.

Če se to komu zdi staromodno, prav. Jaz imam ob sebi še vedno raje odločnega, prisotnega, odgovornega in ljubečega moža, ki mi ne prepušča vzgoje, ampak se sam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} angažira.
Vi pa po želji 🙂

hahahaha, kako naj pa moralne vrednote posreduje ena moška varalica na primer, oz. moški, ki tudi sam krade (tajkuni in podobni) laže (politiki in vsi ostali), je nasilen? Takih je večina moških in tega so se naučili od svojih očetov.


glej, če ti svojim otrokom nisi sposobna predstavit prave moralne drže, je to tvoj problem, da se pri tem zanašaš na očeta. jaz sem trdno prepričana, da je vzgoja stvar obeh, ne samo enega ali drugega in da če ena stran pri tem zabluzi, ni dobro.
avtoriteti morata pa biti oba. kako pa to zgleda pri vas, tvoja beseda za otroke nič ne velja, ali kako?

New Report

Close