Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Truplo pogrešanega Jureta našli po dveh letih v vodnjaku

Truplo pogrešanega Jureta našli po dveh letih v vodnjaku

Noro, kaj se dogaja po Sloveniji http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/22-letnik-ki-so-ga-nasli-v-vodnjaku-je-bil-ustreljen-v-hrbet.html

Tole zidanico z vodnjakom vidim vedno,ko grem v novo mesto.res neverjetna zgodba.tukaj gre zahvala policistom,ki so se res potrudili.

Čestitke preiskovalcem, policistom in tožilcu, ki je usmerjal in vodil postopek preiskave.
Upajmo, da bodo zdaj tudi pravosodni organi izpeljali postopek uspešno do konca.

nova
Uredništvo priporoča

Res je dolgo trajalo ampak je uspelo.pravosodni organi niso težava.kvečjemu preblago kaznujejo barabe.niti ene slabe besede nimam naspram sodišč
Velikokrat je kriv splet čudnih okoliščin in potem masikdo neupravičeno nerga.
V novem mestu so sodniki res dobri.nimam niti ene pripombe.

truplo so slučajno našli .
Tko da čestitke niso ravno na mestu


Mislim,da nakladaš.niso ga slučajno našli

Ni res. Policisti so z ustreznim pristopom sokrivca prepričali, da je spregovoril. Kako so vedeli, da nekaj ve, pa nimam pojma. Morda šesti čut.
Čestitke so torej povsem na mestu!

Tako je.tukaj gre pohvala policistom.

Ni res. Policisti so z ustreznim pristopom sokrivca prepričali, da je spregovoril. Kako so vedeli, da nekaj ve, pa nimam pojma. Morda šesti čut.
Čestitke so torej povsem na mestu![/quote]

Kaj 2 leti 24 ur na dan so ga prepričevali???

In ja slučajno so našli.

Ne. Prepričevali so ga, tik preden so našli truplo. Kot sem rekla: kako so ugotovili, da nekaj ve, nimam pojma. Morda jim je po dveh letih prišlo na uho, da bi znal kaj vedeti. So pa vrtali vanj in mu obljubljali nižjo kazen, dokler ni začel govoriti.
Brez njegovega priznanja se jim še sanjali ni, kje naj sploh iščejo. Komu pa bi prišlo na misel, da bo ne le preiskal zapuščeno zidanico, temveč zvlekel ven vse, kar se je skrivalo v vodnjaku zraven nje?!

Ne. Prepričevali so ga, tik preden so našli truplo. Kot sem rekla: kako so ugotovili, da nekaj ve, nimam pojma. Morda jim je po dveh letih prišlo na uho, da bi znal kaj vedeti. So pa vrtali vanj in mu obljubljali nižjo kazen, dokler ni začel govoriti.
Brez njegovega priznanja se jim še sanjali ni, kje naj sploh iščejo. Komu pa bi prišlo na misel, da bo ne le preiskal zapuščeno zidanico, temveč zvlekel ven vse, kar se je skrivalo v vodnjaku zraven nje?![/quote]

Še huje, sploh niso vedeli, da morajo iskati njegovo truplo.

Starši so javili, da fanta ni in to je bilo vse. Če niso imeli nobenega oprijemljivega namiga, niso mogli vedeti, da bi lahko bil mrtev.

Glede na to, da je danes potrjeno, da je bil tam 2 leti in je bil 4 krat ustreljen se ne čudim. Že dve leti nazaj je Bioenergetik povedal kje se približno nahaja in seveda policija na tem ni delala NIČ. Tako se je to zgodilu tudi pri meni in moji družini. in sicer 4 leta nazaj v istem obdobju je neznano kam odšla moja mama, nihče ni vedel kje je kako je oblečena vedeli smo samo katere čevlje je obula. Izgubila se je vsaka sled za njo. Telefon je bil izključen dokumenti doma, nihče ni vedel kaj se dogaja. Doma je bilo tako kot je moralo biti nič razmetano nikakršnih znakov nasilja.. Sprva smo otroci pomisli, da sta se z očetom sprla, kar pa jima ni bilo v navadi. Pregledali smo vso okolico poklicali pa smo policijo ki nam je povedala, da če se mama ne vrne v 24 urah jo bodo razglasili za pogrešano. Mami ni bilo domov, iskanje s pomočjo gasilcev neuspešno. V moji glavi je to kot bi bilo učeraj, premišljevali smo, če je komu kaj rekla ali se kam odpravlja. Nikomur nič. Mami je bila dopoldne vedno sama doma vsi ostali smo bili na delu, mama je bila brezposlna. Minilo je 7 dni za mamo ni bilo sledi, iskali so jo tako vojska, policija, reševalci v bližini pa smo imeli tudi jezero tako da so bili tudi potapljači.. Minevali so dnevi ni je bilo na licih so bile iz dneva v dan solze hiša je bil prazna nič ni dišalo po kuhi vsa upanja so umrla. Z očetom sva se napotila k bioenergetiku ( nisva verjela v to ) poslali so nas sosedje. V taki bolečeni narediš vse. In tako je bio energeti odgovril, da se mama nahaja ne daleč stran od hiše govoril je okoli 7 km od našega doma, . Ni znal povedat točne informacije. Vedela sva, da če je to res je mama mrtva ker vso to okolico svaa poznala nikjer se ni mogla skrivat in minilo je že eno leto. Odpravila sva se na policijo povedala kaj nama je rekel gospod, in napoliciji so nama dejali, da to območje je pregledano 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in da tukaj ne bojo več iskali. Spomnim se da je oče znorel razmetal celo pisarno policistu nakar so ga potem še obtožili neprimernega vedenja. Tako, da policija ni ukrepala. Že pol let je nas je poklica prijatelj s biljižne vasi, da se naj oglasiva tam, da nama mora nekaj pokazati. Prijatelj nama je povedal, da je naletel na čudne stvari v gozdi 6 km stran kjer je kraška jama. Odpravili smo se tja in zraven luknje našli zgrnji del oblačila rdeč polovar s pikicami karšenga je nosilaa mama in ljuknje pa se je širil močan vonj po gnilem. Oblile so me solze, tega ne bom pozabila nikoli.. Poklicali smo policijo in zadeva je stekla naprej, jamarji so našli truplo moje mame. Mami je spodrsnilo in je padla noter.

Želim vam povedati, da nikoli ne dvomite v bioenergetike, saj če bi policija jemala resno bi mamo našli mogoče že pol leta prej z pomočjo njih. Nas je to močno prizadelo in slovesnka policija za mojo družino ni naredila tistega kar smo jih prosili.. Čeprav ni šlo za umor šlo je za nesrečo.

moje sožalje! pa veste, zakaj je tam hodila?

Ja vemo ja, samo takrat sploh nismo pomisli dokler niso našli trupla zraven je bila košarica, tam nad bregom pa rastejo borovnice tako, da verjetno je šla nabirat borovnice.

Ja vemo ja, samo takrat sploh nismo pomisli dokler niso našli trupla zraven je bila košarica, tam nad bregom pa rastejo borovnice tako, da verjetno je šla nabirat borovnice.[/quote]

Se lahko brzdaš pri nicku? Saj ti nadštevilni mmm-ji nimajo nobene dodane vrednosti ali pač?
Zmrdaš cel forum s svojim izživljanjem.

Enkrat pač bioenergetiku tudi uspe, ampak daj no, realno, kaj pa naj bi policisti naredili. Če so preledali že vse kar se jim je zdelo smiselno, so pač zaključili, da tvoje matere ni več tam. Če bi bioenergetika poslušali bi pač vse pregledali še enkrat in pač zaključili, da bioenergetik kvasi bedarije.

New Report

Close