Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa je referendum šel po gobe

Pa je referendum šel po gobe

Ljudje, zakaj ne hodite na volitve in referendume? Ali se zavedate, da se je človeštvo borilo za volilno pravico več tisoč let, da ne govorim o volilni pravici žensk. Kaj če bi ukinili volilno pravico? Kako bi se počutili takrat? Sploh se ne zavedate, kaj pomeni demokracija. Spomnite se prizadevanj Nelsona Mandele. Boril se je za pravice črncev, vi pa imate vse demokratične pravice, pa jih ne izkoristite. ZAKAJ?

A to je bilo danes… Če bi vedel, ne bi šel.:-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ljudje bodo hodili na referendume in volitve, ko se bo na vrhu zamenjala cela masa ljudi z več perspektive in neobremenjenimi s preteklostjo ter usmerjenim v prihodnost, dokler se bodo menjavali samo eni in isti obrazi z enakimi ali slabšimi idejami kot doslej, bo volilna udeležba vedno manjša. Demokracija je seveda tudi to, da ne greš na volitve in podobno, če te nihče od kandidatov ali strank ne prepriča ali zanima.

Eni zato, ker nismo ovce in ne maramo peska v oči.

Za vsako traparijo pa res ne bom hodila volit. Za arhive izpred 100 let, res. Če bi bil referendum – ali ste za to da goljufive kradljive kapitaliste zapremo in poberemo kar so nakradli – bi šli vsi, verjemi.

Zato, ker po spremenjeni referendumski zakonodaji na rezultat vplivaš tudi z neudeležbo.
In zato je današnji referendum prvi, odkar imam volilno pravico, da nisem šla glasovat.

A ni ravno SDS uvedla, nova pravila, da mora za preprečitev uveljavitve zakonske novele glasovati proti zakonu vsaj 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilnih upravičencev? In ta referendum je predlagala SDS?
Tako se je za resničnega izkazal pregovor, kdor drugemu jamo koplje, sam pade vanjo.

Veselo bo, ko bodo začeli ven prihajati podatki o tistih, preoblečenih…. Eden je za UDBO vsako nedeljo zapisoval sosede ki so hodili k maši, drugi špilal miličnika, tretja preganjala ljudi, ki so opozarjali na povojne poboje…. Jasno je, da so želeli spremeniti nov zakon, ki jih bo razkrinkal….

Ne bo pa tako na julijskih volitvah.

jaz sem bila ZA in to sem izrazila tako, da nisem šla. Po novih pravilih je praktično isto če si za ali pa ne greš, samo če si PROTI je treba it. Ni tako slabo, moram rečt.

Ne bo pa tako na julijskih volitvah.[/quote]

Ne, julija pa gremo. Itak.

24.5.2013 je bilo to sprejeto

Ne bo pa tako na julijskih volitvah.[/quote]

Ne, julija pa gremo. Itak.[/quote]

da se gre samo, da ne bo jj…. kot vseh nekaj zadnjih volitev

Moj dedek je nekoč rekel, “za goske ni seno”. In rekel je še, demokracija je za inteligentne ljudi, ne za bedake. Kako prav je imel.

Ne bo pa tako na julijskih volitvah.[/quote]

Ne, julija pa gremo. Itak.[/quote]

Ja, se sicer ne strinjam z datumom, a za nas doma ne igra vloge, ker takrat ne bomo na dopustu in seveda gremo na volitve.

Ja in res so take stvari skrbno beležili in jih potem shranili. Ne vem, jaz sem v šoli plonk listke uničila da me ne dobijo, pa ne vem če sem samo jaz tako pametna…

Ne, julija pa gremo. Itak.[/quote]

Ja, se sicer ne strinjam z datumom, a za nas doma ne igra vloge, ker takrat ne bomo na dopustu in seveda gremo na volitve.[/quote]

Zna se zgoditi, da nas ravno takrat ne bo.

Ovce, ovce, ovce………..hodijo za vodjo, tisto, ki gre v desno ali levo stran. Pametni razmišljamo in izkoristimo možnost demokratičnega sodelovanja pri kreiranju našega JUTRI.

Tudi jaz!

Kar tolaži se….. Mi pa že čakamo na zanimive objave v časopisih….. še Valičevo je treba odstraniti, ne more lisica čuvati kokoši v kurniku.

Če bi ljudje razumeli, da se po neumnosti razpušča tudi denar, ki ga hočeš/nočeš plačaš in bi se tikal samo tistih, ki le to razglasijo, bi bilo tudi manj volitev ali koriščenja državlajnskega denarja, ker za vbolitve nikdar sami ne pripspevajo.

Ne vcepljaj slabe vesti!

Ljudje, zakaj predlagate trapaste referendume? Zakaj?

Ne, julija pa gremo. Itak.[/quote]

da se gre samo, da ne bo jj…. kot vseh nekaj zadnjih volitev[/quote]

še trajala…

ko berem te komentarje, me strese srh…….kako ste neumni in neumni narod je treba jeba! Drugo si ne zaslužite! Če je narod glup, si kolač režejo premeteni, prav vam je, zakaj pa en izkoristite možnosti. Zaslužite si še kaj hujšega, ker ste neosveščeni, ne neizobraženi, neosveščeni…..Kdaj boste spoznali, da je demokracija pot da izrazite svoja stališča. Sedenje doma daje odprte možnosti vsem neoribelalcem….na vseh področjih.

evo ti fanatičnega vernika z opranimi možgani…

Kakšna demokracija kreten??? To so le kosti, da jih kretenčki zgrabite medtem ko se miljarde nakradenega prikrivajo!!! Sem predlagatelja sam čuval 91… Bedak!

Šola je popolnoma enaka kakor revolucija pod pretvezo 2. sv.

New Report

Close