Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najlepša ženska na svetu

najlepša ženska na svetu

http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/tako-uziva-najlepsa-zenska-na-svetu.html

Merila za lepoto so res neverjetna.

Merila za lepoto so povsem subjektivna, zato pogosto “trčimo” 🙂

Pokaži svojo sliko, da ocenimo tvojo lepoto.

zdaj sem se spomnila, rabim slamnik, kje se dobijo takšni, ki se ne mečkajo? na tržnici mogoče?

In kaj ima slamnik z eno črnko, za katero nekateri menijo, naj bi bila najlepša na svetu.

Od črnk mi je lepa edino Helle Berry, ali pa una, ki ima ANTM. Pa še te dve se skrijeta pred vsako povprečno belko.

Meni je pa tale komentar všeč:-)

windmaster 07.06.2014 06:39:27 26
Najlepša ženska na svetu, zdajle z mano pije jutranjo kavo!

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tako je wd40, tist je zadel v polno z kavo. Samo,….po kakšnih merilih pa ta uletela med najelepše na svetu, pol zna pa glava zabolet od te lepote.

Ona je najlepša oseba na svetu, ne samo ženska – po mnenju omenjene revije.

Kljub približno enakim standardom, ki pa se skozi čas spreminjajo (od Miloške Venere do skoraj shiranih trendseterk danes), je lepota subjektivna. Po mojem okusu so najlepše rahle mešanke npr. belka (Vzhodna Slovanka) z nekaj indijanske krvi in majhna kaplja črne. V glavnem Venezuelke in okoličanke.

Meni je najlepša tista, s katero se imam najlepše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Malo postajaš pocukran, ok, najbrž te je zavedlo sonce in zelenje.

Malo postajaš pocukran, ok, najbrž te je zavedlo sonce in zelenje.[/quote]
Glih Mavrota sem bral …:-)))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Malo postajaš pocukran, ok, najbrž te je zavedlo sonce in zelenje.[/quote]
Glih Mavrota sem bral …:-)))[/quote]

Aja, potem je pa razumljivo :))

New Report

Close