Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bajski, nehajte nas pitati kot svinje ko pridemo na obisk

Bajski, nehajte nas pitati kot svinje ko pridemo na obisk

Pa 10x rečeš, da ne boš jedel pa ti silijo hrano pod nos, eni pač pazimo na postavo, vi pa če se nažirate pa se pač nažirajte, ni pa potrebe, da druge prisilite da na silo jemo. Ja pa moreš jest ti pravijo špeharji, zato, da se tak zredim kot ti? Egoisti hinavski.

Hinavc si kvečjemu ti, ki jim tega ne poveš v faco, ampak piskaš na mon.

Sploh ne vem, kako lahko tiste h katerim hodite na obisk, zmerjate z bajsi, anonimno seveda na nekem forumu? Njim reči, da pri njih ne boste žrli in da so bajsiji. Bodite doma, ne pa da se hodite naslajat k tistim, ki radi jedo. Pustite jih pri miru in se pojdite raje popasti na travnik, trava je že zrela.

Sram te bilo!

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Aja, pa še to, če misliš, da vas bi pitali ko svinje, potem ljudje najbrž niste, ampak ste svinje, pa še nesramne povrhu!

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Primitivizem, dvoličnost, gizdavost, in pomanjkanje smisla za prilagoditev zaznavam pri avtorju/ici.
Kako lahko živiš sam s sabo…v svoji koščeni opremi? Če bi kak gram gor vzel/a bi bila manj histerična, nestrpna, netaktna itd. 🙂

Klasika pri tistih nad 40.

Prigovarjajo kot majhnemu otroku: “Daj tole, pa se tole, samo se tole poskusi.“

Uzaljeno custveno izsiljujejo v obcutek krivde:“ Pa tako dolgo sem kuhala, pa tako malo jes!“

Komandirajo: “Tako malo si si vzela? O, ne, tako malo pa ze ne bos jedla.“ in zgrabijo zajemalko ali vilice, in nalozijo se dvojno porcijo.

Kritizirajo: “Ja, saj ti pa nic ne jes! Tako se pa res ne da ziveti!“

Opravljajo: “A veste, da sploh noce jesti, ko pride sem.”

Obirajo: ” Se samo nekaj zmrduje. Je tako fina, da se se kosila ne dotakne. Pa toliko sem placala za meso!”

Nisem vedela, da sem bajsa, ker ne maram nevzgojenih ljudji…

saj če avtorica in njeni spijejo samo kozarec vode na obisku, se mirno lahko kdaj oglasijo tudi pri nas na drink :)))))

K nam ne hodi več na obisk.Tule ti povem,ker ti v živo ne upam. Ne hodi nikoli več k nam,bo za nas vsaj kaj ostalo.
Na obiske hodite pa samo zato,da nekaj dobite za pojest,saj doma itak nimate,ste brez denarja,brez službe.

Mene pa na žalost nikjer ne silijo. Zadnjič sem bila na obisku pri žlahti, tako sem si želela ene kave, ampak so me kar na vratih odpravili, da gredo delat v trte. Ko pa ima kakšen rojsten dan pripravijo vse mogoče, pa sem prepričana, da ne iz gostoljubja, ampak zato, da ih bomo vsi hvalili, kaj vse so sposobni pripraviti.
In kaj se tako sekiraš, če te silijo s hrano? Reci ne, hvala, mi ne paše, me boli želodec, ne morem jesti, ker sem jedla prej, to mi škoduje.. Le komu se ljubi še koga siliti, ma daj no, kaj si domišljaš? Saj nisi v središču sveta.
Sama sem se naveličala siliti. Pripravim hrano, dam na mizo, ponudim in to je to. Silim pa ne nikogar. Imam pa sorodnico, ki je že parkrat sedela pri mizi in pila vodo, dobre hrane pa se še dotaknila ni. Verjetno je tak tip kot si ti. IN kaj potem? Se sploh ne sekiram…

To je resen problem, jaz bi na vašem mestu prosil gostitelje naj ponudijo zrak od katerega se da sila lepo živet, naslednjič bi bilo pametno oditi na obisk k suhcem na izmenjavo zraka, da boste vsi srečno živeli pod isto streho 🙂

Kdo pa te sili, da hodiš na obiske? Ostani doma, ali pa pojdi ta čas tečt. Take sikalce je najboljše, da so doma in pijejo VODO.

Morda bi zdaj čez poletje sedeli na terasi, ker se bojda od sončne energije pomladiš za 15 let :))))
Po izkušnjah mona, to drži :)))

Ne delaj se fino. Ti bi rada da ti dajo v vrečko da bi domov odnesla.

In zakaj sploh hodiš k tem maščobnim, egoističnim, hinavskim špeharjem????????????

Ha,ha,ha….dober komentar, vse povedano.

…se sploh čudim, da te kdo povabi na obisk…že po postu sodim, da ne moreš biti ravno ena fajn oseba. Pa brez zamere. Si pomislila,da so ljudje pač vljudni, ustrežljivi? Saj pa ti ni treba jesti…Ko pridem kam na obisk, se tudi na mizi najde to in ono. Vzamem, kar mi paše! in če pride kdo k meni, ga z največjim veseljem postrežem z vsem živim (še zlasti zdaj, v času piknikov), pa to še ne pomeni, da sem jaz sama ali pa moja družina bajsasta. Ravno nasprotno! A sem srečna, da lahko gostim in postrežem meni ljube osebe. Nikogar pa ne silim in spoštujem, če česa ne pojedo.
Ma si zatežena v nulo!

Točno tako.
Saj če ji pa nebi nič ponudli bi pa spet tle gor pisala da ji niso nič dali ker itak vse sami požrejo.
LP

Ti moraš imeti pa res grozne težave s težo, da se niti na obisku ne sprostiš in ne poješ postrežene hrane, ker moraš pazit na linijo. Pa to te tip sili, da si suha ali si sama tako zategnjena? Grozno, ne bi bila v tvoji koži.
Nimam težav s težo, jem vse od A do Ž in na obiskih, ko mi kaj dobrega servirajo, z veseljem pojem. Če bi morala pazit, kaj pojem, bi raje imela kako kilo več, kot pa da naobiskih štejem kalorije. Klinc, pa kaj imaš potem od tega druženja, če si stalno pod pritiskom, koliko gramov se boš zredil. Res grozno.

New Report

Close