Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaupanja vreden-kako se izraziti?

Zaupanja vreden-kako se izraziti?

Torej kako se izrazimo o osebnostni lastnosti, da si “zaupanja vreden”? Zaupljiv se mi ne zdi primerna beseda, druge pa kar ne morem dobiti….
Potrebujem za prošnjo za delo.

Hvala!

Zaupljiv? To ima pa ja čisto drug pomen.

Zanesljiv.

Ne tudi zanesljiv se mi ne zdi dobra izbira. V mislih imam recimo, da se nate lahko zanesejo,v smislu, da npr. ne nosiš info o strankah naprej (vem da naj bi bilo to samoumevno, vendar bi rada to še poudarila).

kredibilen

zdiš se mi zaupljiv, je kar dober izraz.
ali recimo: si tip in verjamem v tvoj pozitivni značaj.

Če bi kandidirala za delovno mesto za OŠ ali manj, bi bilo še sprejemljivo, da tole napišeš, drugače pa ne. Tvegaš pa, da bodo razumeli pravilno in tew imeli za naivnico 🙂

Pozitivni značaj pa ima še manj veze s tem. Lahko si pozitiven in opravljiv 🙂

Če bi kandidirala za delovno mesto za OŠ ali manj, bi bilo še sprejemljivo, da tole napišeš, drugače pa ne. Tvegaš pa, da bodo razumeli pravilno in tew imeli za naivnico 🙂

Pozitivni značaj pa ima še manj veze s tem. Lahko si pozitiven in opravljiv :)[/quote]

To mi je vse jasno, zato se tudi meni ne zdi zaupljiv pravilen izraz. Ampak a imaš mogoče predlog, kaj bi bil pravilen izraz, glede na to, da veš , da zaupljiv ni ok?

Lojalen mogoče?
Brez skrbi, če dobiš delo v podjetju, kjer se lahko ”krade” informacije boš moral podpisati konkurenčno klavzulo, pa še kaj zraven. 😉

Če bi kandidirala za delovno mesto za OŠ ali manj, bi bilo še sprejemljivo, da tole napišeš, drugače pa ne. Tvegaš pa, da bodo razumeli pravilno in tew imeli za naivnico 🙂

Pozitivni značaj pa ima še manj veze s tem. Lahko si pozitiven in opravljiv :)[/quote]
.
.
očitno si prepametna (kompliciraš) in to včasih škodi:) večkrat:)

dovolj je: verjame vate…in “dotični” tako ve, kaj se pogovarjata

Moj nasvet: ne piši tega v prošnjo. Zakaj? Ker izpade preveč samohvalno, daje značaj osebe z visokim egom. Tega kadroviki ne marajo, selekcionirajo in gre na kup, ki ne gre v ožji izbor :). Preveč naštevanja dobrih lastnosti, preveč samohvale, papir pa vse prenese.

Če se že moraš pohvaliti v tej smeri, potem napiši lojalen 🙂 Pokrije več lastnosti.

Ok najlepša hvala, pa nimam več problema, kako se napiše 😉

Joj joj joj, zaupljiv pomeni nekaj čisto drugega!

Joj joj joj, zaupljiv pomeni nekaj čisto drugega![/quote]

Po kmečko bi lahko prevedel v naiven – sem zaupljiva oseba – zaupam vsakemu in povsod, brez kančka razuma. Zaupljiv se vsaj v kontekstu prošenj za delo sploh ne piše. Če so že čustveno pogledali na osebno plat.

“dovolj je: verjame vate…in “dotični” tako ve, kaj se pogovarjata”
Ko ocenjujejo, se pogovarjajo o izrazu “prepričljiv” (kjer obvlada tako strokovno vsebinsko plat dela ter strokovno zakonsko plat dela) in ne z izrazoslovjem kot je “verjamem vate”.

“verjamem vate”, iz tebe še nekaj bo, samo na žalost ne tu, bi bilo tako malo po domače.

Jao, kakšni butalci iščejo službo, še pomena besed ne poznajo, sploh se pa tega ne piše v ponudbo za službo. To bo letelo v smeti. Če nimaš nobenih drugih omembe vrednih znanj, se ne prijavljaj. Našteva se znanja, izkušnje, sposobnosti, ne pa tega, kar ti flancaš.

Ti si ZAUPLJIV, on pa KREDIBILEN

New Report

Close