Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek povejte kako lahko več let drajsaš ena in istega partnerja?

povejte kako lahko več let drajsaš ena in istega partnerja?

Meni je to nepredstavljivo, še kadar sem bil v zvezi sem se po 4, 5 seksih z punco naveličal turirat ena in isto fračo.
Pa saj ti preseda čez glavo vse skupaj, kot neka obvezna rutina v kateri si kao zapovedan uživat a v resnici ti gre neskončno na jetra.
Komaj sem čakal da bom podrl še kakšno drugo, da ne bom zamrl v enoličnosti.

Še živali nikdar ne seksajo z istim partnerjem a nekateri pari se po 50 let drajsajo med sabo.
Ne mi rečt da kdo sploh še uživa v tej enoličnosti?
Zato lahko razumem in moške in ženske ki varajo.

PS, pa prosim ne enačit ljubezen z seksom ker sta to 2 različna pojma. Ti imaš lahko doma partnerico ki jo ljubiš a to še ne pomeni da moraš f*kat samo njo.

Se strinjate in zakaj ne?

Kakor komu paše.
Očitno še nisi ljubil in bil iskreno ljubljen, ker to se pač dopolnjuje tudi s seksom.

Po par letih šele rata zabavno. Mogoče ne obvladaš toliko, kot misliš.

Nekatere živalske vrste imajo samo enega partnerja v življenju. Ko ta pogine, se pač ne parijo več. Ko imaš že tako rad primerjave z živalcami.

Se strinjam, da še najbrž ni bil ljubljen, ampak sex nima veze z ljubeznijo. To samo ženske mislijo.

Se strinjam, da še najbrž ni bil ljubljen, ampak sex nima veze z ljubeznijo. To samo ženske mislijo.[/quote]

To ti misliš.

Se strinjam s teboj in tudi sam kot poročen vtikam tudi v različne luknjice.

Ljudje smo različni, tudi glede spolnosti. Eni pač radi seksajo kar tako za zabavo in imajo namesto partnerjev v pravem pomenu besede “fu* frende” in tam ja, ker gre za nezrel odnos, kateri sploh ne omogoča polnega zajetja seksa in občutkov, ki jih je oseba deležna ob tem (potem so pa še tisti, ki enačijo občutke in orgazem ob masturbaciji in spolnemu aktu), prihaja do naveličanosti kot pri otroku, ki se naveliča igračke. Drugi pa seksamo le, če so poleg tega prisotna čustva zaljubljenosti in kasneje ljubezni. In ko je to združeno še s seksom, se dogaja šele prava eksplozija občutkov in občutenj. In tega se naveličat ne moreš, ker če se čustva krepijo, se krepijo tudi občutki, ki jih doživljaš med seksom in orgazmom.

Jaz seksat brez ljubezni (ali zaljubljenosti) nisem nikoli bila zmožna, pa nimam do tega nobenih predsodkov. Pač, ne gre. Mi je ogabna že misel in niti vzburila se ne bi. Pa seksam zelo zelo rada sicer. In ko je v mladosti pri meni popustila zaljubljenost ali ljubezen, je hkrati upadel tudi libido ob taistem moškem. In zvezo sem končala. Ko pa je prišel res pravi, pa je zaljubljenost lepo prešla v ljubezen, ki se še vedno krepi. Ja, vem, sem že čisto sluzasta, a je res. In desetletje je mimo, seksam enako rada kot prej, so pa orgazmi močnejši, polnejši. Vse je pač boljše.

Če bi torej sklepala le po sebi, bi lahko zaključila, da ko me do partnerja mine oziroma ko me začne privlačit drugi spolni ud, je ljubezen že zdavnaj pokopana. In takrat je povsem logično, da poiščem drugega. Le da sem iskrena do sebe in drugih in bi najprej zaključila trenutno zvezo, šele potem seksala z drugim. tako da, ne si lagat, da lahko nekoga še vedno ljubiš, le seksat ti ni z njim …

Ljubezen vsekakor mine dosti prej kot te pa minejo spolne potrebe.
Takrat si pa s tako filozofijo “seksam le z osebo ki jo ljubim” totalno oplel.

Sicer pa 100 ljudi 100 čudi. In kar nekomu paše še ne pomeni da mora tudi drugemu.

************************** § ▲ !

ljubezen je ko si si blizu z nekom in ko ga ne želiš prizadeti

Se strinjam, da še najbrž ni bil ljubljen, ampak sex nima veze z ljubeznijo. To samo ženske mislijo.[/quote]

To ti misliš.[/quote]

No… Ti boš jokala, ko boš prizadeta. Jaz ne. Lepo je, če je zraven ljubezen, drugače pa je sex pač nagonska potreba človeka, ki z ljubeznijo nima nobene veze.

Sex ni nobena nagonska potreba. Se z lahkoto živi brez.

Jaz pa ne razumem, kako se lahko desetletja navdušujete nad seksom. Tiste enolične gibe stalno ponavljat?

To ti misliš.[/quote]

No… Ti boš jokala, ko boš prizadeta. Jaz ne. Lepo je, če je zraven ljubezen, drugače pa je sex pač nagonska potreba človeka, ki z ljubeznijo nima nobene veze.[/quote]

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.

************************** § ▲ !

Zares nikoli ne bom razumela in tudi ne bi se mogla sexat z nekom ,ki ga ne bi imela rada ..sem povprečna ženska ,mamica ,nazadnje sem bila intimna pred več kot tremi leti ,imela sem samo njega rada,nikogar več..nikogar tudi ne bo…raje sem sama ,kot pa neka vrečka za praznenje sperme .

Jaz pa ne razumem, kako se lahko desetletja navdušujete nad vožnjo s kolesom. Tiste enolične gibe stalno ponavljat?

No… Ti boš jokala, ko boš prizadeta. Jaz ne. Lepo je, če je zraven ljubezen, drugače pa je sex pač nagonska potreba človeka, ki z ljubeznijo nima nobene veze.[/quote]

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.[/quote]

Če imate težave z razumevanjem, jih pač imate. A to, da nekdo lahko seksa le z osebo, ki jo ljubi ali pa je v njo zaljubljen, še zdaleč ne pomeni enačenja seksa z ljubeznijo. Le za seks mora biti prej izpolnjem pogoj, ki je v tem primeru zaljubljenost oziroma kasneje ljubezen. In potem še negirat tiste, ki se ne “naveličajo” seksat z isto osebo 10, 20, 30, 50 let, da kao lažejo? Zakaj? lahko kvečjemu pomislim na vaš manjko, ker očitno še nikoli ljubili niste. To pač ja. A to je vaša stvar in vaša pravica in jaz vaše sle in potrebe po menjavanju spolnih partnerjev ne obsojam, niti ne negiram. Ste, kakršni ste. jaz sem pač drugačna in v tem se imam fino.

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.[/quote]

Če imate težave z razumevanjem, jih pač imate. A to, da nekdo lahko seksa le z osebo, ki jo ljubi ali pa je v njo zaljubljen, še zdaleč ne pomeni enačenja seksa z ljubeznijo. Le za seks mora biti prej izpolnjem pogoj, ki je v tem primeru zaljubljenost oziroma kasneje ljubezen. In potem še negirat tiste, ki se ne “naveličajo” seksat z isto osebo 10, 20, 30, 50 let, da kao lažejo? Zakaj? lahko kvečjemu pomislim na vaš manjko, ker očitno še nikoli ljubili niste. To pač ja. A to je vaša stvar in vaša pravica in jaz vaše sle in potrebe po menjavanju spolnih partnerjev ne obsojam, niti ne negiram. Ste, kakršni ste. jaz sem pač drugačna in v tem se imam fino.[/quote]

Saj me ni treba vikat, sem šele 32 let star:)
Tudi jaz sem že izkusil ljubezen brez skrbi, a še taka vroča zaljubljenost ni večna in čas jo slej ko prej pogasi. In slej ko prej te začne mikat sprememba- zgolj v seksu.
Vidiš napr. nekje eno bejbo in si misliš kako neki pa ona seksa, kaj ima rada, kateri položaj, kakšne glasove spušča itd..zaželiš si spremembe skratka.
Ga skoraj ni človeka ki ne bi takole razmišljal saj smo vsi krvavi pod kožo ampak jaz vsaj priznam.
Če bi sodil po tem forumu bi rekel da varanje sploh ne obstaja, da so vsi globoko poduhovljeni in seksajo le z tistim ki ga ljubijo. In četudi 50 let.
Ker pa vemo da se znajo ljudje fino sprenevedat pa lahko uporabimo še svoj periferni vid in dojamemo da jih več vara kakor ne.
Ampak jaz nisem egoističen in menim da če si jaz vzamem pravico varati, moram to pravico dopustit tudi svoji ženski ter ne smem bit ves fertik če kdaj izvem da me vara tudi ona.

Najbolj se mi zdijo nefer tisti moški ali ženske ki sami lahko varajo a če bi to storila njihova partner bi bil ogenj v strehi, to je egoizem. Če varam jaz, lahko tudi ona in obratno. Če pa bom jaz zvest pa enako pričakujem tudi od nje.

Toliko o popestritvi seksa z enim partnerjem, ampak po tej popestritvi bom še vedno prišel nazaj domov v njen objem, to še ne pomeni da ne znam ljubiti.
Narobe smatrate eni ko mislite da ljudje ki ne maramo celo večnost seksati z ena in istim partnerjem pa ne znamo ljubiti. To je zmota.

************************** § ▲ !

No… Ti boš jokala, ko boš prizadeta. Jaz ne. Lepo je, če je zraven ljubezen, drugače pa je sex pač nagonska potreba človeka, ki z ljubeznijo nima nobene veze.[/quote]

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.[/quote]

A pico pa lahko ješ od rojstva do smrti? Pa za mamin ješprenj/govejo juhco/šnicelj bi ubijal? Na pir s frendi tudi hodiš dolga leta po možnosti v isto oštarijo, ki jo vmes niti ne obnovijo, pa vedno naročiš isto in se nikoli ne naveličaš? Še iste frise gledaš 30 let, pa jih nisi sit?

Jaz imam enega sošolca še iz vrtca in se torej poznava praktično celo življenje, pa še nisva sita drug drugega. Okej, vmes so se lokali zamenjali, pir je pa še vedno union.

Zjutraj pijem belo kavo, isti postopek že vsaj 25 let, še na dopust nesem kafetjero, ker ne morem brez tega.

Imam partnerja in se nikoli ne naveličam njegovih dotikov. Vedno se ga razveselim in on mene … ko si zaželim seksa, si ga z njim, zjutraj, ko se zbudim, mi je prva misel mmm, njegov trdonja. To pa res že od samega začetka. Pa če bi vsakič isto seksala, bi bilo vseeno fajn. Ljubljenega človeka se pač ne moreš naveličat.


Tukaj se popolnoma strinjam.človek ni predviden za seks z eno osebo vse življenje.jaz in moja sva skup 30 let in kadarkoli nama zapaše zamenjava.ljubezen je pa močna to nima veze s seksom.eni enačijo ljubosumje s seksom.zato mislijo,ko partner seksa z drugim ali drugo ,da jih nima rad.bolezen je ljubosumje in to velika.

Se strinjam.
Jaz pravim tako, treba je ločit med biti zaljubljen in imeti se rad. Zaljubljenost raja nekaj tednov, mesecev, morda tudi nekaj let v določenih primerih potem je pa konec. Do tedaj lahko ljubezen enačiš s seksom, potem pa ostane le še imeti se rad in zvestoba.
Tedaj pa nastopi dolgočasje v seksu z istim partnerjem.
Nihče mi ne bo plozal da kakor neznansko uživa z 10 let trajajočim seksom z ena in istim partnerjem.
Morda misli da uživa a če bi enkrat zajahal drugo bi hitro spet spoznal užitek.

Torej, sex=ljubezen, ta pojma sta si enaka le dokler ne mine zaljubljenost.[/quote]

A pico pa lahko ješ od rojstva do smrti? Pa za mamin ješprenj/govejo juhco/šnicelj bi ubijal? Na pir s frendi tudi hodiš dolga leta po možnosti v isto oštarijo, ki jo vmes niti ne obnovijo, pa vedno naročiš isto in se nikoli ne naveličaš? Še iste frise gledaš 30 let, pa jih nisi sit?

Jaz imam enega sošolca še iz vrtca in se torej poznava praktično celo življenje, pa še nisva sita drug drugega. Okej, vmes so se lokali zamenjali, pir je pa še vedno union.

Zjutraj pijem belo kavo, isti postopek že vsaj 25 let, še na dopust nesem kafetjero, ker ne morem brez tega.

Imam partnerja in se nikoli ne naveličam njegovih dotikov. Vedno se ga razveselim in on mene … ko si zaželim seksa, si ga z njim, zjutraj, ko se zbudim, mi je prva misel mmm, njegov trdonja. To pa res že od samega začetka. Pa če bi vsakič isto seksala, bi bilo vseeno fajn. Ljubljenega človeka se pač ne moreš naveličat.[/quote]

Čisto nič od tega ne jem, ne pice, ne ješpraja, še manj pa da bi pil pir. Tako da daj rajši kakšno bolj primerno primerjavo s hrano:)

************************** § ▲ !

Če imate težave z razumevanjem, jih pač imate. A to, da nekdo lahko seksa le z osebo, ki jo ljubi ali pa je v njo zaljubljen, še zdaleč ne pomeni enačenja seksa z ljubeznijo. Le za seks mora biti prej izpolnjem pogoj, ki je v tem primeru zaljubljenost oziroma kasneje ljubezen. In potem še negirat tiste, ki se ne “naveličajo” seksat z isto osebo 10, 20, 30, 50 let, da kao lažejo? Zakaj? lahko kvečjemu pomislim na vaš manjko, ker očitno še nikoli ljubili niste. To pač ja. A to je vaša stvar in vaša pravica in jaz vaše sle in potrebe po menjavanju spolnih partnerjev ne obsojam, niti ne negiram. Ste, kakršni ste. jaz sem pač drugačna in v tem se imam fino.[/quote]

Saj me ni treba vikat, sem šele 32 let star:)
Tudi jaz sem že izkusil ljubezen brez skrbi, a še taka vroča zaljubljenost ni večna in čas jo slej ko prej pogasi. In slej ko prej te začne mikat sprememba- zgolj v seksu.
Vidiš napr. nekje eno bejbo in si misliš kako neki pa ona seksa, kaj ima rada, kateri položaj, kakšne glasove spušča itd..zaželiš si spremembe skratka.
Ga skoraj ni človeka ki ne bi takole razmišljal saj smo vsi krvavi pod kožo ampak jaz vsaj priznam.
Če bi sodil po tem forumu bi rekel da varanje sploh ne obstaja, da so vsi globoko poduhovljeni in seksajo le z tistim ki ga ljubijo. In četudi 50 let.
Ker pa vemo da se znajo ljudje fino sprenevedat pa lahko uporabimo še svoj periferni vid in dojamemo da jih več vara kakor ne.
Ampak jaz nisem egoističen in menim da če si jaz vzamem pravico varati, moram to pravico dopustit tudi svoji ženski ter ne smem bit ves fertik če kdaj izvem da me vara tudi ona.

Najbolj se mi zdijo nefer tisti moški ali ženske ki sami lahko varajo a če bi to storila njihova partner bi bil ogenj v strehi, to je egoizem. Če varam jaz, lahko tudi ona in obratno. Če pa bom jaz zvest pa enako pričakujem tudi od nje.

Toliko o popestritvi seksa z enim partnerjem, ampak po tej popestritvi bom še vedno prišel nazaj domov v njen objem, to še ne pomeni da ne znam ljubiti.
Narobe smatrate eni ko mislite da ljudje ki ne maramo celo večnost seksati z ena in istim partnerjem pa ne znamo ljubiti. To je zmota.[/quote]

Navadno ne repliciram, a tokrat bom. Ti žal pojmov nimaš razčiščenih in še vedno trdim, da ljubil še nisi.Nič hudega, ko boš spoznal ta pravo (no, če jo kdaj boš), boš razumel, o čem govorim. Do sedaj je še pač nisi. Zaljubljenost nima nobene veze z ljubeznijo. Zaljubljenost je en spletež močnega navala hormonov, ki povzroča, kar pač povzroča in v telesu povzroča močno stresno stanje, zato je narava tudi naredila, da le ta sčasoma popusti (sicer bi telo umrlo, ker biti pod stresom – v tem primeru sicer ne negativnim, a telesu je vseeno, umrlo) in če sta oba “ta prava” in si to želita, le ta na nek način preraste v ljubezen, ki pa je eno popolnoma drugačno čustvo in nima zasnove v hormonih.

Sicer pa, popolnoma nič ni narobe, če se ti dvigne ob pogledu na kakšno mladenko, se mi zdi povsem običajna reakcija za moškega, ker vaš tič pač hitro odreagira, potem pa še fantazija naredi svoje … a to še ne pomeni, da je ttreba pa vsako tako “naskočit”. Ok, v vas se je začela potencirat seksualna energija, pojdite lepo domov in le to sprostite s svojo partnerko, ki jo po vaših besedah tako zelo ljubite (jaz sicer mislim, da je ne). S tem ni nič narobe.

Eh, imam prijatelja, je imel spolnih partnerk kolikor češ (tudi jaz sem mu v mladosti zavestno nasedla) in vedno je mislil, kako rad jo ima. A hitro se je vsake naveličal. Dokler je ni srečal … od takrat, zdaj že ene 9 let) ima oči, srce, dušo in penis le za njo. Zakaj? Ker je prava in ker jo ljubi.

Sex šele po dobrem poznanstvu postane zanimiv. Ker ni samo neko nabijanje ampak je lahko tudi bolj zanimiv.
In dvomim da ti poznaš kaj več kot golo nabijanje, zato ti je sex tako hitro dolgočasen.

In ja, vsak po svoje. Moti me le, če si to kar si napisal, upaš povedati samo na anonimnem forumu in ne tudi svoji partnerki. Pač je fer, da poveš, da sex ni enako ljubezni. So tudi take, ki jim je to sprejemljivo, ne pa da zaradi luksuza vlečeš eno za nos, za katero veš, da ji zvestoba nekaj pomeni. V tem primeru, mi ne govorit o ljubezni, ker mi nihče ne bo rekel, da imaš tako osebo rad. Ne mores nekoga imeti rad in zavestno početi nekaj za kar veš, da bo nekoga prizadelo v dno duše. Žal.

Saj me ni treba vikat, sem šele 32 let star:)
Tudi jaz sem že izkusil ljubezen brez skrbi, a še taka vroča zaljubljenost ni večna in čas jo slej ko prej pogasi. In slej ko prej te začne mikat sprememba- zgolj v seksu.
Vidiš napr. nekje eno bejbo in si misliš kako neki pa ona seksa, kaj ima rada, kateri položaj, kakšne glasove spušča itd..zaželiš si spremembe skratka.
Ga skoraj ni človeka ki ne bi takole razmišljal saj smo vsi krvavi pod kožo ampak jaz vsaj priznam.
Če bi sodil po tem forumu bi rekel da varanje sploh ne obstaja, da so vsi globoko poduhovljeni in seksajo le z tistim ki ga ljubijo. In četudi 50 let.
Ker pa vemo da se znajo ljudje fino sprenevedat pa lahko uporabimo še svoj periferni vid in dojamemo da jih več vara kakor ne.
Ampak jaz nisem egoističen in menim da če si jaz vzamem pravico varati, moram to pravico dopustit tudi svoji ženski ter ne smem bit ves fertik če kdaj izvem da me vara tudi ona.

Najbolj se mi zdijo nefer tisti moški ali ženske ki sami lahko varajo a če bi to storila njihova partner bi bil ogenj v strehi, to je egoizem. Če varam jaz, lahko tudi ona in obratno. Če pa bom jaz zvest pa enako pričakujem tudi od nje.

Toliko o popestritvi seksa z enim partnerjem, ampak po tej popestritvi bom še vedno prišel nazaj domov v njen objem, to še ne pomeni da ne znam ljubiti.
Narobe smatrate eni ko mislite da ljudje ki ne maramo celo večnost seksati z ena in istim partnerjem pa ne znamo ljubiti. To je zmota.[/quote]

Navadno ne repliciram, a tokrat bom. Ti žal pojmov nimaš razčiščenih in še vedno trdim, da ljubil še nisi.Nič hudega, ko boš spoznal ta pravo (no, če jo kdaj boš), boš razumel, o čem govorim. Do sedaj je še pač nisi. Zaljubljenost nima nobene veze z ljubeznijo. Zaljubljenost je en spletež močnega navala hormonov, ki povzroča, kar pač povzroča in v telesu povzroča močno stresno stanje, zato je narava tudi naredila, da le ta sčasoma popusti (sicer bi telo umrlo, ker biti pod stresom – v tem primeru sicer ne negativnim, a telesu je vseeno, umrlo) in če sta oba “ta prava” in si to želita, le ta na nek način preraste v ljubezen, ki pa je eno popolnoma drugačno čustvo in nima zasnove v hormonih.

Sicer pa, popolnoma nič ni narobe, če se ti dvigne ob pogledu na kakšno mladenko, se mi zdi povsem običajna reakcija za moškega, ker vaš tič pač hitro odreagira, potem pa še fantazija naredi svoje … a to še ne pomeni, da je ttreba pa vsako tako “naskočit”. Ok, v vas se je začela potencirat seksualna energija, pojdite lepo domov in le to sprostite s svojo partnerko, ki jo po vaših besedah tako zelo ljubite (jaz sicer mislim, da je ne). S tem ni nič narobe.

Eh, imam prijatelja, je imel spolnih partnerk kolikor češ (tudi jaz sem mu v mladosti zavestno nasedla) in vedno je mislil, kako rad jo ima. A hitro se je vsake naveličal. Dokler je ni srečal … od takrat, zdaj že ene 9 let) ima oči, srce, dušo in penis le za njo. Zakaj? Ker je prava in ker jo ljubi.[/quote]

Vedno mi je zanimivo kako ljudje dajete neke kvazipsihološke ocene na podlagi nekaj zapisov brez da bi sploh karkoli vedele o človeku. Me poznaš osebno da lahko delaš ocene o mojem življenju? Ali pa preprosto ne sprejemaš dejstva da imaš lahko nekoga vseeno rad pa kljub temu menjavaš spolne partnerje?
Boš rekla da nihče ki ima rad svojega partnerja, ga ljubi, ne bo kdaj po*ukal še kakšne druge? Mi hočeš prodat to neumnost slučajno? Ker če res v to verjameš potem živiš v iluziji
Kot že rečeno toliko sprenevedanja kot je po teh forumih človek ne more verjet. Vsi špilate neke svetnike, komu na čast pravzaprav? Meni zadostuje podatek da jih vara več kot polovica torej je vtis na tem forumu totalno drugačen od tistega v reali.
Ali pa je morda možno da se tule gor zbirate same svetnice?
To bo to ja

************************** § ▲ !

Eno je če lažete drugim (to počnemo itak vsi, vsak dan po malem) drugo pa je če lažete samim sebi.
Tričetrt ljudi se vara med seboj vključno z temi ki tukaj vpijejo o neki ljubezni in pripadnosti.
Ampak ženske to znate tako dobro tajit da je groza

tudi mene ne bo noben prepričal da po letih in letih seksanja z istim človekom sploh še kaj uživate.pa nima veze kaj boste rekli, tega enostavno ne verjamem

New Report

Close