Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me vara s študentko

Mož me vara s študentko

Z možem sva poročena že 12 let. Skupno sva se odločila, da ne želiva otrok, da bova potovala in uživala zakonsko življenje brez obveznosti. In vse je bilo dobro, skupaj sva prepotovala svet, vsi so naju imeli za perfekten par, ki se zna zabavati in uživati. Pred mesecem dni pa me je mož šokiral z novico, da zahteva ločitev in da naj se v dveh mesecih izselim. Pravi, da me ne ljubi več, da ima dovolj takega življenja, da se želi ustaljiti. Kasneje sem izvedela, da ima novo žensko, ki je pravzaprav njegova študentka (mož dela na fakulteti). Po prepiru in očitkih mi je povedal, da je ona ravnokar diplomirala, podiplomski študij pa namerava opravljati na drugi fakulteti, zato sta se odločila, da se ne bosta več skrivala. Priznal je tudi, da njuna zveza traja že 2 leti. Namaravata se poročiti in imeti otroke. Omenila bi tudi, da ima punca 22 let, moj mož pa 41. Gabi se mi to, kar mi je storil in na bruhanje mi gre ko pomislim na to smrkljo, ki mi je speljala moža. Kakšna punca je to, da se speča z 20 let starejšim profesorjem in kakšne ima sploh lahko motive za to. Žal mi je, da za to nisem vedela prej, bi ga obiskala v službi in povedala vsem, da ima razmerje s študenkto. Poplno sem strta in ne vem kako naprej, Nimam se kam odselit, pa še brez službe sem. Zanima me ali se moram izseliti iz stanovanja oz kako se nepremičnine delijo pri ločitvi. Stanovanje je napisano le nanj in kupil ga je že pred poroko (financirali so nekaj njegovi starši in on je vzel tudi kredit). Sem pa tudi jaz vlagala vanj za razna popravila in opremo. Ali lahko od njega zahtevam preživnino glede na to, da sem brezposelna in v kakšni višini se take preživnine gibljejo? Zadnjih 7 let nisem v službi in je tudi nisem aktivno iskala. Ali se preživnina dodeljuje tudi, če službe ne iščem aktivno? Mož mi je sicer že povedal, da naj pozabim na stanovanje in preživnino in, da se bo proti temo boril z vsemi pravnimi sredstvi, Zaenkrat oba živava v stanovanju, ker on noče posesti prepustiti meni, je pa med nama zelo hudo. Zmerja me, da sem lena, ker ne hodim v službo (prej ga to sploh ni motilo), da sem dolgočasna, in da je bil seks z mano obupen. Ona pa je perfektna, njegova najboljša študentka, kako super kuha, kakšna lepotica je in sploh je čudovita v vseh pogledih. Ves čas jo primerja z mano in je resnično nevzdržno poslušat kako je ona vse jaz pa nisem nič. Boli me vse to.

morala bi biti nadvse vesela, ponosna, srečna … da je tvoj!!!! mož tako dober je.bec, da dobi 1/2 mlajšo ☺

Za ostalo pa: če ne moreš izpolnjevati kar si ob poroki podpisala … se lepo potiho splazi stran

10-15 let lepega življenja se mu obeta,a brez otrok,če jih s teboj ni hotel,mu bodo kmalu preko glave,mamica mu jih bo naprtilastarcu,ona bo pa v letih najbolšega fu.ka

Hudo dvomim, da bi imel profesor s faxa doma tako polpismeno ženo. Pa še brezposelno po vrhu.

narava pač ni “fer” do odcvetelih babnic
Beri J.Jalen triologija: Bobri, Sam, vrh

Kak ste lahko tak nesramni?
Avtorica, žal ne znam ti pomagat, mislim pa da je najboljše da se posvetuješ z odvetnikom, ker tukaj ne boš dobila normalnih odgovorov.

@ dvomim…
Prav nič polpismena nisem. Svoje znanje pravopisa ne rabim dokazovat na forumu, kjer večina ljudi tako ali tako piše v pogovornem jeziku. Jaz sem pač na hitro opisala svojo situacijo, nisem še enkrat brala teksta in popravljala vejic in črk, ki so mi ušle. Ametičani imajo za take kot si ti en super izraz – grammar nazi. To je internet in ne vem zakaj bi pazila na pravopis, saj ne pišem urdanega poročila. Brezposelna sem pa iz zdravstvenih razlogov, da ne bo pomote. Ko se bom počutila dovolj dobro bom tudi iskala službo.


o kakšni nesramnosti ti to???
babnica je odcvetela. Pika! Desc je še sposoben in si je našel 1/2 mlajšo … celo brez njene pomoči, kar bi mu je po zakonu o zvezah ona dolžna!!! asistirati!!

To, da si pa babnica misli, da je s poroko “privatizirala” od desca tiča je pa pač zmota, ker ni prebrala kaj je podpisala.


o kakšni nesramnosti ti to???
babnica je odcvetela. Pika! Desc je še sposoben in si je našel 1/2 mlajšo … celo brez njene pomoči, kar bi mu je po zakonu o zvezah ona dolžna!!! asistirati!!

To, da si pa babnica misli, da je s poroko “privatizirala” od desca tiča je pa pač zmota, ker ni prebrala kaj je podpisala.[/quote]

Jaz nič ne mislim, da sem karkoli privatizirala, on me je soočil z dejstvom, da zahteva ločitev zaradi ene 20 let mlajše. In mene to boli. Kaj je narobe s tem? In glede na to, da sem morda res odcvetela po nekaterih standardih, in ker sem verjela, da bova midva odcvetela skupaj, le še bolj trpim. Odcvetel je pa tudi on, le da se očitno s tem ne more sprijaznit, ker mu ego fila ena mlada smrklja. Drugih tvojih izjav o pomoči in asistiranju pa sploh ne bom komentirala, ker ne veš kaj govoriš.

Pametna punca, da je pri 22-tih diplomirala. Za tako je res najboljši profesor na fakulteti.

Veš da profesor ne more bit z neko polpismeno in brezposelno.

Saj vedno boli. Ampak se preživi. Kr nekaj ti je dobro svetovala (odvetnik). Ti pa zaživi na novo.

jah, se pač zgodi, kje pa piše, da bo s tabo do konca življenja…tudi jaz imam točno 19 let starejšega…in je tudi takrat bil poročen…nimaš kaj jamrat, odseli se, zahtevaj kar je tvoje, pa zaživi počasi svoje življenje…živemu človeku se vse zgodi…

Eni ste res bedaki z odgovori. Ne vem no, to morate biti eni zateženi in gnili ljudje, da ji v takšnih težkih trenutkih pišete takšne podlosti.

Avtorica, stopi do odvetika, kot so že druge svetovale. Vse dobro ti želim!

Glede pravopisa sem povedala že vse, kar sem imela povedat. Saj če pogledam druge teme tut tam vsakemu zamorite, glede pravopisa. Jaz bom svoja besedila pisala pogovorno in brez posebnega truda glede pravopisa, ker je to forum in, ker so moja sporočila tu neuradna, pogovorno.

Imam magisterij, nisem neizobražena kura. Svoj čas sem imela dobro službo, zaslužila sem več, kot je takrat on. Vmes je prišla bolezen in po bolezni depresija, zaradi katere takrat nisem bila zmožna opravljati službenih obveznosti. Kasneje nisem dobila službe zaradi krize in ker moj poklic ni ravno deficitaren.. Službo sem iskala in jo načeloma tudi iščem, le zadnje obdobje ne, ker se spet počutim slabo. Ta njegova smrklja pa tudi ničesar ne dela, je tudi nezaposlena. Pa kot sem slišala tudi ne namerava, saj bo nadaljevala na podiplomcu.

Ali imajo fakultete kakšne sakcije za take primere afer med profesorji in študenti, četudi se razve šele kasneje?

Najmanj kar ti pripada je polovica odplačanega kredita za stanovanje.Vse ostalo bo odvetnik pravi naslov.

On pravi, da lahko dokaže, da je kredit plačeval le on s svojega računa. Kar je sicer tudi res in mu tu ne oporekam. Je pa tudi res, da sva živela kot zakonca in da sem zato jaz več prispevala pri drugih stvareh (položnice, potovanja ipd.). Hvala za vse nasvete. Najbrž je res pametno, da si poiščem odvetnika..

Razmerje med študentko in profesorjem ni etično,kolikor vem je po novem celo kaznivo.

Brrr, uh ogabno, kakšna afera, a je kaj znanega ?!!!
Sta javni osebi ?

Daleč od tega.

Etično itak ni. Glede kaznivosti malce dvomim, sploh zdaj, ko nista več v razmerju profesor – študentka.

Iz te zgodbice razumem zgolj dva ekstrema: da s profesorsko plačo lahko zelo dobro živi cela familija (soprogi ni potrebno delati) in da je finančna samostojnost vedno prava izbira.

Boštjan M Zupančič je imel razmerje s svojo študentko, mislim, da jo je prej petkrat vrgel na izpitu, pa zato ni letel s fakultete, tako da očitno sankcij ni. Pozneje se je tudi z njo poročil. Pa mislim, da on ni bil edini, še za dva vem, ampak ker mogoče to ni splošno znano, ne bom pisala, za Zupančiča pa čisto vse vedo.

Zakonec, ki nima sredstev za življenje in brez svoje krivde ni zaposlen, ima pravico
od drugega zakonca zahtevati preživnino, piše v zakonu.

Kar pa se stanovanja tiče, ti pripada polovica tistega dela, ki ga je v zakonu odplačal s posojilom, pa je vseeno, s katerega računa je plačeval posojilo.

Ne, profesorske place niso tako zelo visoke. Edino, ce dela se kaj privatno zraven za kako firmo iz stroke. Morda kake projekte.

Drugace mi je pa zal za avtorico.

Pa tak cuden obcutek imam, da si nista bila nikoli zares blizu. Napise, da sta navzven delovala idealno, namesto, kako sta v resnici funkcionirala kot par. In kdo si v resnici ni zelel otrok?

Drugace pa sploh se ni prepozno za novo zvezo. A je sploh kdaj?

Draga moja, pri vsej tej situaciji je to, da bi “maščevala” afero svojega moža povsem neumno in primitivno. Verjamem, da se počutiš ne le prevarano, pač pa tudi izdano in opeharjeno, a da iščeš svojo zadovoljitev na tak način, pa tudi ne boš nič bolj srečna. Osredotoči se nase in bodi močna, ne razmišljaj pa, kako ti je “neka smrklja študentka” ukradla moaž -za to dejtsvo je kriv pravzaprav izključno on. Raje usmeri svoje silnice v to, kako si boš življneje uredila in izpolnjevala po ločitvi, morda ta čas dobiš tudi priložnost za dobro službo, vse slabo pa pusti za sabo..če bi pa res imela dobrega moža., te nikoli ne bi pustil zaradi mlajše študentke…vso srečo ti želim, verjamem ,da se boš pobrala!

Samo glede pravopisa. Ne verjamem ti. Tisti, ki tukaj pišejo polpismeno, so v resnici polpismeni. Pogovrni jezik je samo izgovor za njihovo neznanje. Tisti, ki zna pisat pravilno, pač piše pravilno, ker kako drugače sploh ne zna :-pp
Glede stanovanja, če je bilo kupljeno pred poroko, je NJEGOVO! Pozam take, ki dale niso nič, vzeti hočejo pa vse.


o kakšni nesramnosti ti to???
babnica je odcvetela. Pika! Desc je še sposoben in si je našel 1/2 mlajšo … celo brez njene pomoči, kar bi mu je po zakonu o zvezah ona dolžna!!! asistirati!!

To, da si pa babnica misli, da je s poroko “privatizirala” od desca tiča je pa pač zmota, ker ni prebrala kaj je podpisala.[/quote]

Si pa nesramna. Očitno si ti ena od tistih mlajših ljubic, ki je drugi ravno tako speljala moža. Drugače te male prostitutke ne bi zagovarjala.
Kaj je odcvetela? A ti pa ne boš odcvetela, kaj? Ti boš večno mlada.
Njen mož dela eno veliko napako. Saj zdaj mogoče vse super zgleda-on 40, ona 20, čez 20 let, ko bo ona 40, pa on 60–no pol bo pa ona njega v rit sunila, ker bo on “odcvetel” in si našla “cvetočega žrebca”. Pol bo pa prijokal nazaj k svoji bivši ženi, da bi mu vsaj gate oprala, če že drugega ne.
Daj premisli, preden pišeš budalaštine, pa čeprav si anonimna.

New Report

Close