Forum.Over.Net

Starševski čvek

ALERGIJA na pisavo in slovnicne napake

Default avatar

selnica

Danes smo imeli kratko izobrazevanje, sodelavci z vseh vetrov... Bilo je lepo in poucno! Moti me, da ljudje, po 30 letih bivanja, NE premorejo izustit lepega slovenskega stavka. Me MOTI!!! Ja... plenica je se vedno pelena... Rajsi ne berem RAPORTA, ker je neberljiv....npr. " okupali..., pisava je "pola pola". BOGI stanovalci.
Milena
Default avatar

fadsfadsfadsf

selnica je napisal/a:
Danes smo imeli kratko izobrazevanje, sodelavci z vseh vetrov... Bilo je lepo in poucno! Moti me, da ljudje, po 30 letih bivanja, NE premorejo izustit lepega slovenskega stavka. Me MOTI!!! Ja... plenica je se vedno pelena... Rajsi ne berem RAPORTA, ker je neberljiv....npr. " okupali..., pisava je "pola pola". BOGI stanovalci.
Samonikost bejba, samoniklost.
Default avatar

honeey2

tok o slovnici in izražanju - ne štekam, kaj si sploh hotela povedati.
Default avatar

Jalapena

honeey2 je napisal/a:
tok o slovnici in izražanju - ne štekam, kaj si sploh hotela povedati.
Verjetno misli,da obvlada pravopis i slovnico ter da je jezikovno in stilistično kompetenentna, v resnici pa še sestavka. kot je zgornji, ne zna spisati v razumljivi olbiki.
Default avatar

Neon_Cube

selnica je napisal/a:
Joj kaj pa tebe vse moti! ŠTA ČEŠ?!<Haaha..Pojdi k alergologu.