Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek od poroda

od poroda

Pri 37 letih imam 64kg, sem bolj majhna 1.60cm. Pred šestimi leti sem rodila, takrat sem imela po porodu 57kg. Sem res predebela? Trebuh imam, drugje se sploh ne vidi. Kaj naj naredim?Če grem na kolo, bo trebuh ostal.

…boš za trebuh težko kaj naredila. s tem bi se morala začeti ukvarjat takoj. torej, takoj,ko si opazila, da ti ostaja. za to so še najboljši trebušnjaki. ne odpravijo ravno maščobe, a okrepijo mišice in trebuha je videt manj.

Shujšaš lahko cela ali pa nič. Hujšanje samo v trebuh ali katerikoli drug predel ne obstaja. Torej rešitev zate je pravilna prehrana, tek, kolo in vaje za posamezen del telesa – vsakič drug in vsakič več ponovitev in intenzitete (fitnes – lahko tudi domač ni treba nujno tja hodit). Hja če si debela ne vem….jaz imam 58 kilogramov na 173cm pa nisem suhica, tako da….

Debela nisem, imam le trebuh.

pri tej višini in tej teži:-)))

Ok, ni treba verjet.


Po merah sodeč si prekrasna in ne nori s kakšnim hujšanjem.če mene vprašaš bi ti dal takoj lupčka na trebuščka.ni slabšega kot deklca ravna kot ploh.ma ja

No ja, jaz imam pri 160 cm cca 51-52 kg, pa bi rekla, da sem ravno v redu, se mi je pa zdaj po petdesetem tudi nabralo malce trebuščka.
Težko, da imaš ti tistih 12 kg več samo na trebuhu…

Pri tej višini moraš imet najmanj 60.meni niso všeč ženske z merami 170 50 ali 160 50.more bit 160 65 pol je prava ženska.

seveda ne verjamem.
ampak meni so take vseeno všeč, ne maram obešalnikov:-)))

Kako se počutiš? Si na splošno zdrava in polna energije? Ti je občutek da si predebela dala sosedova Micka, ki tvoj izgled in osebnost oceni glede na tvoj ITM?

Če se boš k oblikovanju telesa spravila zaradi sebe pa pač delaj vaje za določen del telesa.. npr. trebušnjake za trebušne mišice.

http://skrinjicasrece.wordpress.com/

Deklca lepa si in bodi pomirjena.

Sploh starejše ženske, ki so presuhe zgledajo zelo grdo, kot kostkoti in gube so veliko bolj izrazite kot, če je gospa malo bolj zalita. Bila sem že presuha in predebela sicer nič radikalnega v nobeno smer ampak dejansko mora vsaka ženska odkriti katera je njena optimalna kilaža s katero se najbolje počuti in najbolje funkcionira. Najslabše od vsega pa je, da vas ta opsesija s kilažo popolnoma prevzame, kot bi bila kilaža dejansko takega pomena, ok zaradi zdravja pač ni fajn, da si predebel a žal večina žensk, ki je obsedenih z dietami ponavadi od diet nima nič razen, da konstantno utrujajo okolici s hujšanjem. Če manj ješ in se več giblješ boš fit in to vedno deluje pa še nič ne stane ta modrost.


se podpišem pod to

New Report

Close