Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imajo hoteli v toplicah enoposteljno sobo?

Imajo hoteli v toplicah enoposteljno sobo?

Ker bi si rada privoščila malo časa zase, oddiha in sprostitve, me zanima ali imajo hoteli v toplicah enoposteljno sobo? Pregledala sem že nekaj internetne ponudbe, Moravce, Radence, bolj me vleče na vzhod, pa vedno vidim le ugodne ponudbe za dva oz. dvoposteljne sobe.

Je bil kdo od vas v kakšnem hotelu tudi že sam v enoposteljni sobi? Sploh obstaja to?

Tudi Dolenjske toplice so mi všeč.

Če nimajo enoposteljne, si pač sam v dvoposteljni. Ugodnih ponudb za enoposteljne sobe pa ni, večinoma je treba doplačat oziroma pride dražje kot če sta dva v dvoposteljni sobi. Poglej na Hofer Reisen, tam imajo zmeraj nekaj ponudbe enoposteljnih sob brez doplačila.

Ja, kje pa ti živiš. Itak da imajo “enoposteljne”, samo so vedno dražje (ker v resnici ponavadi dobiš dvoposteljno sobo).
Ugodnih enoposteljnih pa ne dobiš nikjer, to praktično ne obstaja.

Sicer mi je pa jasna politika. Če si sam nate gledajo kot na norkomana ali na ku.*.bo, tudi če to nisi. Moje izkušnje.

V tujini je tega več, ker imajo ljudje več denarja. Pri nas moraš pa danes že v “getu” iti na dopust, da si ga sploh lahko privoščiš.

Ni dražje zato, ker bi bili samski narkomani, ampak zato, ker na ta način že itak manj zaslužijo s sobo. Če sta v njej dva in plačata vsak 500, je to skupaj tisoč. Če je eden in plača 700, je to pač 700. Zato raje oddajo obe postelji kot samo eno.

Ne vem, kje pa ti živiš, ampak sem šla že parkrat sama v kak hotel (pri nas in v tujini) in so se obnašali do mene enako kot kadar sem s partnerjem. Celo mogoče še bolj prijazni so bili.
Kako pa sicer gledajo na narkomane v hotelu, nimam izkušenj…?

Jaz sem šla tudi sama, pa so mi potem še celo sami priznali, da se bojijo narkomanov in da so mi zato sprva ponudili eno sobo iz 1. ruske he he, ki sem jo odklonila. No potem so mi dali drugo.

Pa to se mi ni zgodilo enkrat…. to se je največ dogajalo na naši obali, zato sem nehala hoditi na našo obalo ampak sem šla raje še južneje, na Hrvaško. Tam je bilo bolje.

Jaz sem šla že večkrat sama, v toplice in na morje, tu pri nas in v HR, pa moram reči da so se v hotelu do mene vedno lepo obnašali. Edino kar je res, da imajo ponekod prave enoposteljne sobe, ki so občičajno rs bolj neke luknje, če pa teh nimajo, pa dobiš običajno dvoposteljno, seveda z doplačilom, ponekod zasoljenim, ni pa nujno.

Jaz hodim sama v Rimske terme.Dobim enoposteljno sobo ( ne z dvema posteljema) po normalni ceni,je lepa in čista,hrana odlična.bazeni super in osebje zelo prijazno.Cena? Vedno so neke akcije.Pojdi tja,ne bo ti žal.


Pejd v olimje in tam imaš tik poleg term youth hostel,ki ima ceno okrog 14 eur na noč.prijazni so in res poceni.imajo tudifejst hrano.

Jaz grem vedno sama v toplice, na enoposteljno sobo še nisem naletele, kvečjemu na francosko ležišče, zato je potrebno če želiš biti sam to sobo doplačati, ponavadi od 10-13 eur odvisno od hotela. Včasih imajo kje akcije in piše brez doplačila za enoposteljno sobo, a to je ponavadi v mrtvi sezoni.

Jaz sem bila pred par leti na rehabilitaciji po operaciji v Šmarjeških toplicah – v enoposteljni sobi – in soba je imela samo eno posteljo. Čisti luksuz.
Nnisem se videla, da bi sobo delila kar tako z enim neznancem (oz. neznanko) in to celih 14 dni.
Tako da ja, obstaja, verjetno pa je najbolje, da pokličeš direkt recepcijo.

Bila 14 dni nazaj v prenovljenem hotelu Apollo v Portorožu. Rezervirala sem enoposteljno sobo, ki je vedno malo dražja od dvoposteljne. Dobila sem sobo z ležiščem za dva, kavčem… Skratka, dobila sem sobo, ki bi bila komot družinska. Plačala sem seveda za enega.

Živi in pusti živeti

Jaz sem bila tri tedne nazaj v Termah Olimia, sama in z avsak dan doplačala 15 €. Do gostov, ki so sami se obnašajo enako profesionalno kot do tistih, ki to niso.

Lp,
K.

Bila pred mesecem v Delfinu v Izoli, krasna soba, doplačilo 10 e na dan, obravnavana solidno kot vsi ostali gosti.

Jaz hodim precej redno v toplice, vedno sama. In ne, ne počutim se kot narkomanka ali k…a!Je pa eno posteljno sobo povsod treba doplačati.

Lani poleti v Dolenjskih Toplicah 15€/ noč, letos ( 2024) v februarju pa 23€/ na noč v Šmarjeških Toplicah. Sobica pa veliko slabša kot v študentskem domu ali zelo razmahanem hostlu. Sobo v hotelu Vitarium, ki je novejši pa je treba doplačati 40€/ noč .

 

 

Izkoriščajo paciente, ki ne zmorejo biti 14dni v sobi s povsem neznano osebo ( drugi pacient), z zelo različnimi navadami. Sotrpin, s katerim sva večkrat zajtrkovala za isto mizo, mi je pravil, da je njegov cimer bil vsak dan pijan, da je v sobi smrdelo po alkoholu, da se ni umival, smrcal in večkrat bruhal. Ponoči je spuščal živalske.krike.Po treh nočeh se je pritožil, na recepciji pa so mu rekli, da za 40€/ noč lahko dobi svojo sobo. Kar je potem tudi storil.

Ogabno obnašanje zdravilišč l.2024!!!!

New Report

Close