Starševski čvek

2 x nočitev z zajtrkom za to ceno?!

Default avatar
Predrago tole v čatežu pa še večerje ni v ceni..
V izoli san simon polpenzion hotel mirta tri dni za dva 139 eur.prekrasno je bilo.
Default avatar
Kaj ti ni jasno?
Po redni ceni je to 116€ za nočitev z zajtrkom za eno osebo. Poleg pa še karta za kopanje.
Poglej si malo cene hotelov. Konkretno v Ljubljani, ti lahko povem, da se cene nočitve z zajtrkom gibljejo med 90€ in 140€.

V akciji, s kuponom pa je sedaj cena 45€ na nočitev/osebo.
Default avatar
Hoteli otočec,vikend paket za dva 125 eur,v ceni je polpenzion in šmarješke toplice.
Default avatar
kaj je čudno? je napisal/a:
pri vsaki agenciji dobiš čatežke za 30-50 evrov polpenzion
Default avatar
malo nakladaš je napisal/a:
Res je.vse akcijske cene imajo polpenzion in niso višje kot 140 eur vikendpaket za dva.midva to pridno koristiva
Default avatar
na kuponko.si sva šla v čatež za 2 nočitvi z zajtrkom in 1 celodnevna karta-2 osebi, 65eur, fantazija
Default avatar
treba se je znajti je napisal/a:
Vem vem, ampak ti si šla v notranje bazene. To zgoraj je sprejemljiva cena. Definitivno ugodno glede na redne cene. Poleg tega moraš vedno pogledati koliko kuponov je kupljenih. 85 je že lepa številka.
Jaz bi vzela, ampak sovražim bazene. Med prvomajskimi sem bila prisiljena, ker moj pa pač ne mara morja.
Default avatar
maynapink je napisal/a:
bila sva v zunanjih
Default avatar
Jaz bi na tvojem mestu poguglala: booking ipd. Ker tile kuponkoti znajo biti nateg!
Default avatar
Cena za vikend paket za dva v tem hotelu je na njihovih spletnih straneh 192 EUR. Tako, da je ta ponudba kar nekaj.
Default avatar
ponudbe s temi kuponi niso noben nateg. tud na hrvaškem so mi že v hotelu priporočili naj si kupim njihov paket na ena na dan si in da velja kot pribito