Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dr. Milan Zver: »Eden izmed stebrov Slovenske demokratske stranke je domoljubje. Zato smo danes mi na Ljubjanskem gradu

Dr. Milan Zver: »Eden izmed stebrov Slovenske demokratske stranke je domoljubje. Zato smo danes mi na Ljubjanskem gradu

»SDS je bila vselej tista politična sila, ki je bila najbolj proevropsko usmerjena izmed vseh pomembnejših političnih subjektov v Sloveniji, istočasno pa je skrbela za vrednoto domoljubja,« je na novinarski konferenci ob zaključku volilne kampanje dejal nosilec liste SDS dr. Milan Zver.

Nosilec Liste SDS za volitve v Evropski parlament dr. Milan Zver je v družbi ostalih kandidatk in kandidatov SDS na novinarski konferenci ob zaključku volilne kampanje dejal, da »se nadejamo najmanj ponovitve rezultata iz zadnjih evropskih volitev.«

Kot je poudaril, »Slovenija ta trenutek živi v neki posebni politični klimi, v pričakovanju novega, saj bo letos ogromno volitev. Državljanke in državljani bodo morali odločati ne samo na referendumu o udbovskih arhivih ampak tudi še na predčasnih državnozborskih volitvah in lokalnih volitvah. Lahko pa se zgodi, da bodo letos konec leta še ene državnozborske volitve, če ne bo po prvih predčasnih nastala neka stabilna vladajoča koalicija.« Poudaril je, da bodo »tako imeli ljudje veliko možnosti za neposredno odločanje.«

»Vsake volitve so festival demokracije in prva priložnost je že v nedeljo,« je dejal dr. Zver. Ob tem je dejal, da bi si želel višje volilne udeležbe kot doslej. »Upam, da je v tem času poznavanje Evropske unije in evropskih inštitucij napredovalo in da se je tudi demokratična participativna kultura nekoliko povečala. Nenazadnje ljudje že počasi spoznavajo, da odločitve, ki jih sprejemajo evropske inštitucije, vplivajo neposredno na njihovo vsakdanje življenje,« je dodal.

»Eden od pomembnih stebrov v vrednostni strukturi Slovenske demokratske stranke je načelo domoljubja. Večkrat poudarjamo, da gremo s srcem in s Slovenijo v Evropo, da si želimo veliko Evrope v Sloveniji, pa tudi več Slovenije v Evropi. SDS je bila vselej tista politična sila, ki je bila najbolj proevropsko usmerjena izmed vseh pomembnejših političnih subjektov v Sloveniji, istočasno pa je skrbela za vrednoto domoljubja,« je poudaril in dodal: »Na žalost v Sloveniji to ni splošno sprejeto. Imamo še vedno stranke, ki niso samo evroskeptične ampak so tudi dokaj protislovenstvu oziroma slovensko skeptične. Nenazadnje nam je hudo, da se v prestolnici na gradu ne vihra slovenska zastava. Zato bomo za kratek čas mi razvili slovensko zastavo.« Nato je z Ljubljanskega gradu prvič po dolgem času zavihrala velika slovenska zastava.

S tem želimo po besedah dr. Zvera poslati »sporočilo vsem državljankam in državljanom, da si Slovenija zasluži na nekem eminentnem mestu v osrčju prestolnice, kot je Ljubljanski grad, slovenski simbol. Če je simbol mesta, zakaj ne bi bil tudi simbol države? Spoštovanje nacionalnih simbolov je eden od glavnih stebrov domovinske ali demokratične kulture. Mi poskušamo s to gesto vplivati na hitrejši razvoj domovinske in državljanske pripadnosti in kulture.«
Ob koncu je poudaril, da nedeljske volitve ne bodo samo določile razdelitve mandatov za Evropski parlament ampak bodo tudi sporočilo vladajočim strukturam. Kot pravi nosilec liste SDS bodo te volitve »so praktično vsake volitve test za tiste, ki imajo oblast in moč.«

http://www.sds.si/news/14063

Tatov pa res ne bomo volili. Voluharji raus! Ljudje so lačni!

so what?

nova
Uredništvo priporoča

Tudi tvoja šivilja Alenka Bratušek ne kandidira na EV, prav tako ne PreVirant, še manj pa Kahel. Koga torej ti naganjaš? Lukšiča?

Tudi tvoja šivilja Alenka Bratušek ne kandidira na EV, prav tako ne PreVirant, še manj pa Kahel. Koga torej ti naganjaš? Lukšiča?[/quote]

Ti, ti, feferonček, edino tebe so zbodli moji navedki in s tem dokazuješ, da veš, da so tatovi v vaših vrstah, torej si pripadnik voluharjev. Glede Lukšiča in ostale elite katero naštevaš, se obrni za tolmačenje na tvojega političnega šefa, nekdanjega zagrizenega paradajzerskega omladinca.

[img]http://www.sds-online.org/2012milanzver/content/articles/front-page/banner2.jpg[/img]

Milan Zver

…zdej sem si pa monitor pokvaril, ker sem po njem z alkoholcem obkroževal! To je zavajanje, zahtevem nov monitor!

Seveda ne bomo volili tatov: SD, Solidarnost, “protestniki”, Zares, LDS, Desus itd.

PS
Ljudje so bili lačni takoj po 2. vojni, pa so komunisti odklonili pomoč Marshallovega plana, čeprav jo je sprejela vsa osvobojena Evropa, razen vzhodnega dela. Najbrž zato, ker je imela Stalinova umetno sprožena lakota v Ukrajini preveč blagodejnih učinkov.

Izdajalci ne marajo lastne, slovenske, zastave na Gradu.
Izdajalci bi imeli na Gradu raje jugoslovansko slovensko zastavo.

Izdajalci ne marajo lastne, slovenske, zastave na Gradu.
Izdajalci bi imeli na Gradu raje jugoslovansko slovensko zastavo.[/quote]

morda bi izdajalci raje imeli rdečo zastavo s črno svastiko…

Izdajalci ne marajo lastne, slovenske, zastave na Gradu.
Izdajalci bi imeli na Gradu raje jugoslovansko slovensko zastavo.[/quote]

morda bi izdajalci raje imeli rdečo zastavo s črno svastiko…[/quote]

Seveda pa so novodobni VELEIZDAJALCI mojstri v podtikanju. Kakšna je veljavna slovenska zastava? Ne delaj se norca iz sebe!

morda bi izdajalci raje imeli rdečo zastavo s črno svastiko…[/quote]

Seveda pa so novodobni VELEIZDAJALCI mojstri v podtikanju. Kakšna je veljavna slovenska zastava? Ne delaj se norca iz sebe![/quote]

Ti veš, da bi eni izdajalci raje videli jugoslovansko zastavo, jaz pa vem, da bi ta drugi izdajalci namesto jugoslovanske raje videli rdečo zastavo s črno svastiko v sredini…

Seveda pa so novodobni VELEIZDAJALCI mojstri v podtikanju. Kakšna je veljavna slovenska zastava? Ne delaj se norca iz sebe![/quote]

Ti veš, da bi eni izdajalci raje videli jugoslovansko zastavo, jaz pa vem, da bi ta drugi izdajalci namesto jugoslovanske raje videli rdečo zastavo s črno svastiko v sredini…[/quote]

Ti ne veš nič, še najmanj pa o meni. Seveda ti svoje pokvarjeno mnenje vsiljuješ drugim. Pošten človek je proti vsem trem totalitarizmom:
1. PROTI fašizmu
2. PROTI komunizmu
3. PROTI nacizmu.

Vsi trije totalitarizmi imajo skupno osnovo: SOCIALIZEM

Ti veš, da bi eni izdajalci raje videli jugoslovansko zastavo, jaz pa vem, da bi ta drugi izdajalci namesto jugoslovanske raje videli rdečo zastavo s črno svastiko v sredini…[/quote]

Ti ne veš nič, še najmanj pa o meni. Seveda ti svoje pokvarjeno mnenje vsiljuješ drugim. Pošten človek je proti vsem trem totalitarizmom:
1. PROTI fašizmu
2. PROTI komunizmu
3. PROTI nacizmu.

Vsi trije totalitarizmi imajo skupno osnovo: SOCIALIZEM[/quote]

Zdaj si pa sam sebe in svoje vedenje demantiral…Napisal si “Izdajalci ne marajo lastne, slovenske, zastave na Gradu. Izdajalci bi imeli na Gradu raje jugoslovansko slovensko zastavo.” Jaz pa sem samo dodal svoje vedenje.

Res te več ne razumem, priznam.

Seveda je vsak pošten in razumen človek proti fašizmu, komunizmu, nacizmu ipd. ideologijam zato od poštenega človeka pričakuješ, da z njimi ne bo sklepal zavezništva. Na žalost je pa tako, da če nebi zmagala NOB pod vodstvom komunistov, boljševikov…bi zmagal okupator in ti danes nebi tu gor tipkal, ker bi ti ali tvoji sorodniki v kakšnem logorju zaključili svojo življensko pot. Tak je bil načrt nacistov, da izbriše tudi Slovence in da prostor močnejšim, superljudem, nadrasi…

Ti ne veš nič, še najmanj pa o meni. Seveda ti svoje pokvarjeno mnenje vsiljuješ drugim. Pošten človek je proti vsem trem totalitarizmom:
1. PROTI fašizmu
2. PROTI komunizmu
3. PROTI nacizmu.

Vsi trije totalitarizmi imajo skupno osnovo: SOCIALIZEM[/quote]

Zdaj si pa sam sebe in svoje vedenje demantiral…Napisal si “Izdajalci ne marajo lastne, slovenske, zastave na Gradu. Izdajalci bi imeli na Gradu raje jugoslovansko slovensko zastavo.” Jaz pa sem samo dodal svoje vedenje.

Res te več ne razumem, priznam.

Seveda je vsak pošten in razumen človek proti fašizmu, komunizmu, nacizmu ipd. ideologijam zato od poštenega človeka pričakuješ, da z njimi ne bo sklepal zavezništva. Na žalost je pa tako, da če nebi zmagala NOB pod vodstvom komunistov, boljševikov…bi zmagal okupator in ti danes nebi tu gor tipkal, ker bi ti ali tvoji sorodniki v kakšnem logorju zaključili svojo življensko pot. Tak je bil načrt nacistov, da izbriše tudi Slovence in da prostor močnejšim, superljudem, nadrasi…[/quote]

Veš, kaj ? Dajaj se ti s trogloditi tvoje provenience in z njimi razpravljaj. In si pravite pravljice, saj ne živite na tem planetu.
Le priden bodi.

Seveda ne bomo volili tatov: SD, Solidarnost, “protestniki”, Zares, LDS, Desus itd.

PS
Ljudje so bili lačni takoj po 2. vojni, pa so komunisti odklonili pomoč Marshallovega plana, čeprav jo je sprejela vsa osvobojena Evropa, razen vzhodnega dela. Najbrž zato, ker je imela Stalinova umetno sprožena lakota v Ukrajini preveč blagodejnih učinkov.[/quote]

Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš? Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.

Seveda ne bomo volili tatov: SD, Solidarnost, “protestniki”, Zares, LDS, Desus itd.

PS
Ljudje so bili lačni takoj po 2. vojni, pa so komunisti odklonili pomoč Marshallovega plana, čeprav jo je sprejela vsa osvobojena Evropa, razen vzhodnega dela. Najbrž zato, ker je imela Stalinova umetno sprožena lakota v Ukrajini preveč blagodejnih učinkov.[/quote]

Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš? Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.[/quote]

Na sliki so evropske države (puščico pomikaj naprej, dokler ne prideš do slike v živozeleni barvi), ki so prejemale pomoč po Marshallovem planu. Jugoslavije ni med njimi:

http://www.slideshare.net/jcrowder/marshall-plan

V tabeli so evropske države, ki so prejemale pomoč Marshallovega plana. Jugoslavije ni med njimi:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marshallov_plan

Tudi tule so narisane države, ki so prejemale Marshallov plan. Jugoslavija ni prejemala, ker je v sivi barvi:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Marshall_Plan

UNRRA pa je nekaj povsem drugega. Je kratica:
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Relief_and_Rehabilitation_Administration

PS
Predno koga napadeš z žaljivkami, se vsaj malo pozanimaj. Meni se ni bilo treba, ker vem že desetletja. Tito je Marshallov plan zavrnil. To se je dalo prebrati v povsem režimskih in komunističnih medijih, tako v Jugoslaviji, kot v Sloveniji. Za dokazilo pa sem nalimal linke.

Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš? Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.[/quote]

Na sliki so evropske države (puščico pomikaj naprej, dokler ne prideš do slike v živozeleni barvi), ki so prejemale pomoč po Marshallovem planu. Jugoslavije ni med njimi:

http://www.slideshare.net/jcrowder/marshall-plan

V tabeli so evropske države, ki so prejemale pomoč Marshallovega plana. Jugoslavije ni med njimi:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marshallov_plan

Tudi tule so narisane države, ki so prejemale Marshallov plan. Jugoslavija ni prejemala, ker je v sivi barvi:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Marshall_Plan

UNRRA pa je nekaj povsem drugega. Je kratica:
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Relief_and_Rehabilitation_Administration

PS
Predno koga napadeš z žaljivkami, se vsaj malo pozanimaj. Meni se ni bilo treba, ker vem že desetletja. Tito je Marshallov plan zavrnil. To se je dalo prebrati v povsem režimskih in komunističnih medijih, tako v Jugoslaviji, kot v Sloveniji. Za dokazilo pa sem nalimal linke.[/quote]

Nihče te ne žali. Niti z besedico nisem omenjal razmerja med Titom in Marshallovim planom. Navedel sem samo resnico, da je Jugoslavija prejemala pakete UNRE. Starejši se še dobro spominjajo konzerv takoimenovanega ameriškega sira oranžne barve, mleka v prahu in ostalih živil, kakor tudi oblačil. Ameriška pomoč je vsekakor prihajala v Jugoslavijo in je bila zelo dobrodošla. Zamisli se malo nad tem navedkom in ga ponovno ne ignoriraj: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”

Na sliki so evropske države (puščico pomikaj naprej, dokler ne prideš do slike v živozeleni barvi), ki so prejemale pomoč po Marshallovem planu. Jugoslavije ni med njimi:

http://www.slideshare.net/jcrowder/marshall-plan

V tabeli so evropske države, ki so prejemale pomoč Marshallovega plana. Jugoslavije ni med njimi:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marshallov_plan

Tudi tule so narisane države, ki so prejemale Marshallov plan. Jugoslavija ni prejemala, ker je v sivi barvi:
http://simple.wikipedia.org/wiki/Marshall_Plan

UNRRA pa je nekaj povsem drugega. Je kratica:
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Relief_and_Rehabilitation_Administration

PS
Predno koga napadeš z žaljivkami, se vsaj malo pozanimaj. Meni se ni bilo treba, ker vem že desetletja. Tito je Marshallov plan zavrnil. To se je dalo prebrati v povsem režimskih in komunističnih medijih, tako v Jugoslaviji, kot v Sloveniji. Za dokazilo pa sem nalimal linke.[/quote]

Nihče te ne žali. Niti z besedico nisem omenjal razmerja med Titom in Marshallovim planom. Navedel sem samo resnico, da je Jugoslavija prejemala pakete UNRE. Starejši se še dobro spominjajo konzerv takoimenovanega ameriškega sira oranžne barve, mleka v prahu in ostalih živil, kakor tudi oblačil. Ameriška pomoč je vsekakor prihajala v Jugoslavijo in je bila zelo dobrodošla. Zamisli se malo nad tem navedkom in ga ponovno ne ignoriraj: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”[/quote]

Kako me ne žališ? Ti nisi “nihče”! Tole si napisal: Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš?
Žališ! Praviš, da se sprenevedam in da lažem in za nameček še nekaj o farjih in da namerno grešim.
Dokazal sem ti, da nimaš prav, forumska etika pa zahteva opravičilo.

Marshallov plan je bila direktna ameriška pomoč, UNRRA pa je bila pomoč Združenih narodov. To je pa pomembna razlika. Velika razlika!
Še tole: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”
Čigav “vaš”? Kdo spada pod “vaš”? Kdo je ukinil pomoč humanitarnim organizacijam? Prvič slišim. Podaj link, da se prepričam in da ne boš rekel, da lažem in zavajam.

Nihče te ne žali. Niti z besedico nisem omenjal razmerja med Titom in Marshallovim planom. Navedel sem samo resnico, da je Jugoslavija prejemala pakete UNRE. Starejši se še dobro spominjajo konzerv takoimenovanega ameriškega sira oranžne barve, mleka v prahu in ostalih živil, kakor tudi oblačil. Ameriška pomoč je vsekakor prihajala v Jugoslavijo in je bila zelo dobrodošla. Zamisli se malo nad tem navedkom in ga ponovno ne ignoriraj: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”[/quote]

Kako me ne žališ? Ti nisi “nihče”! Tole si napisal: Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš?
Žališ! Praviš, da se sprenevedam in da lažem in za nameček še nekaj o farjih in da namerno grešim.
Dokazal sem ti, da nimaš prav, forumska etika pa zahteva opravičilo.

Marshallov plan je bila direktna ameriška pomoč, UNRRA pa je bila pomoč Združenih narodov. To je pa pomembna razlika. Velika razlika!
Še tole: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”
Čigav “vaš”? Kdo spada pod “vaš”? Kdo je ukinil pomoč humanitarnim organizacijam? Prvič slišim. Podaj link, da se prepričam in da ne boš rekel, da lažem in zavajam.[/quote]

Če imaš izpodbijanje tvojih neresnic za žalitev, potem je to tvoj problem. Tebi tudi ni jasno, da so ZDA bile največji donator UNRE, kar je tudi logično saj niso imele od vojne uničene ne industrije, ne poljedelstva in so kot takšne bile sposobne dajati donacije tudi preko OZN-a. Tvoja SDS logika teh dejstev ne more sprejemati, ker so te preveč zastrupili z nelogiko, s svojo glavo pa nisi sposoben razmišljati. Dejstvo je, da je Jugoslavija sprejela ameriško pomoč in, da ni zaradi zavračanja ameriške pomoči povzročila stradanje svojega prebivalstva. Sam sem odraščal v tistem času in mi je tisti ameriški sir dobro teknil. Glede tega kaj je Tito sprejel od “Zahoda” in kaj ne, se bi dalo na dolgo in široko razpravljati. Verjetno ti je znano, da so nam predvsem po zaslugi Američanov ukradli Trst z Julijsko krajino, po zaslugi Angležev nam je bila ukradena tudi Koroška, za nameček nas je na pogajanjih izdal tudi Molotov, torej komu je v tem času bi lahko zaupali, zato je bilo logično, da se je sprejelo pomoč le preko OZN-a. Ne sprenevedaj se in ne laži, da Evropska skupnost ni ukinila pomoči humanitarnim organizacijam. Pozanimaj se na sedežih teh organizacij in ne klati prazne slame s tem, da zahtevaš od mene neke linke. Država je iz državnih rezerv zagotovila oskrbo skladišč humanitarnih organizacij. Ti bo sedaj vse skupaj postalo bolj jasno, ali si boš še naprej prizadeval širiti laži SDS-a?

Kako me ne žališ? Ti nisi “nihče”! Tole si napisal: Zakaj se greš Dudeka in se sprenevedaš, si pozabil, da si prejemal pakete UNRE? Ne laži, ker laž ima kratke noge. Kako te bo far spovedal, če namerno grešiš?
Žališ! Praviš, da se sprenevedam in da lažem in za nameček še nekaj o farjih in da namerno grešim.
Dokazal sem ti, da nimaš prav, forumska etika pa zahteva opravičilo.

Marshallov plan je bila direktna ameriška pomoč, UNRRA pa je bila pomoč Združenih narodov. To je pa pomembna razlika. Velika razlika!
Še tole: “Vaš novodobni Marshallov plan Evropske unije je ukinil vsakršno pomoč humanitarnim organizacijam, oglej si prazna skladišča Rdečega križa in Karitasa.”
Čigav “vaš”? Kdo spada pod “vaš”? Kdo je ukinil pomoč humanitarnim organizacijam? Prvič slišim. Podaj link, da se prepričam in da ne boš rekel, da lažem in zavajam.[/quote]

Če imaš izpodbijanje tvojih neresnic za žalitev, potem je to tvoj problem. Tebi tudi ni jasno, da so ZDA bile največji donator UNRE, kar je tudi logično saj niso imele od vojne uničene ne industrije, ne poljedelstva in so kot takšne bile sposobne dajati donacije tudi preko OZN-a. Tvoja SDS logika teh dejstev ne more sprejemati, ker so te preveč zastrupili z nelogiko, s svojo glavo pa nisi sposoben razmišljati. Dejstvo je, da je Jugoslavija sprejela ameriško pomoč in, da ni zaradi zavračanja ameriške pomoči povzročila stradanje svojega prebivalstva. Sam sem odraščal v tistem času in mi je tisti ameriški sir dobro teknil. Glede tega kaj je Tito sprejel od “Zahoda” in kaj ne, se bi dalo na dolgo in široko razpravljati. Verjetno ti je znano, da so nam predvsem po zaslugi Američanov ukradli Trst z Julijsko krajino, po zaslugi Angležev nam je bila ukradena tudi Koroška, za nameček nas je na pogajanjih izdal tudi Molotov, torej komu je v tem času bi lahko zaupali, zato je bilo logično, da se je sprejelo pomoč le preko OZN-a. Ne sprenevedaj se in ne laži, da Evropska skupnost ni ukinila pomoči humanitarnim organizacijam. Pozanimaj se na sedežih teh organizacij in ne klati prazne slame s tem, da zahtevaš od mene neke linke. Država je iz državnih rezerv zagotovila oskrbo skladišč humanitarnih organizacij. Ti bo sedaj vse skupaj postalo bolj jasno, ali si boš še naprej prizadeval širiti laži SDS-a?[/quote]

O, mater enakih let sva pa ne veš, kaj je žaljenje! Enakih let sva, pa so te šolstvo in današnji glavni mediji popolnoma predelali (kar naprej mečeš vun SDS). Enakih let sva pa v vseh teh desetletjih nisi mogel pogruntati škodljivosti komunizma!!!! In neizmerljive škode, ki jo je ta sistem povzročil dolgoročno še prihodnjim generacijam- pri pohabi možganov.
Kakšne kretene je proizvedlo jugo šolstvo! Bil si v partiji, imel “zaupno” službo! Mene so iz službe metali (Vipotnik) .
Zdaj te bom pa žalil: kako si lahko tak kreten? Pri 70 letih – tak kreten?

PS
Iskreno ti povem, da nimam pojma, da je EU ukinila pomoč humanitarnim organizacijam. Bom poiskal na netu. Slutim pa, da nesramno lažeš, tako kakor znajo komunisti in bivši člani, ki so zaradi oportunizma izstopili iz KPS.
Glede Marshallovega plana pa le poglej v knjige. Tito in “ponosni” vodilni KPJ niso hoteli te pomoči. Ker jo je pač Stalin odklonil. In – domnevam – so jugoslovanski Stalinovi hlapci storili tudi tako – na Stalinovo zahtevo.

PPS
Z grozo opažam super globinsko indoktrinacijo v najhujše globine možganskih celic. Kaže, da je taka indoktrinacija nepopravljiva in neodstranljiva. In naša država je v EU??? V EU s tako miselno pohabljenimi ljudmi????

“Slutim pa, da nesramno lažeš, tako kakor znajo komunisti in bivši člani”

Ivan je bil tudi težek komunist, bolj natančno povedano partijski komisar…zdaj je konvertit

Pozanimal sem se zdajle pri tistih, ki imajo nekaj pojma o tem. EU je samo prerazporedila pomoč. Tisto, kar je poslala Sloveniji, je do septembra meseca. Slovenija pa je to pomoč do zdaj že skoraj vso porabila. In sedaj zahteva dodatno pomoč!!!!!

Pri nas so seveda hude usedline socialistične miselnosti. Za vse naj poskrbi država. Taki kot ti, mislijo, da mora za prav vse poskrbeti država in ljudem metati pečene piške v usta. Posameznik – po socialistični miselnosti – ni dolžan poskrbeti sam zase, ni mu treba zase vložiti nobenega truda, ker je za posameznika odgovorna država. Če EU ni dobavila dovolj pomoči, je kriva EU. Kriva za to, da posameznikom ne letijo pečene piške v usta. Globoka socialistična poškodovanost možganov!!!!

Drugo je to, da Slovenija ni edina članica EU. Če ne veš, so še tudi druge države članice EU!
Naslednje je pa to, da se EU krivi za katastrofalno stanje Slovenije, da so celo zahteve po izstopu iz EU, ker – baje – znamo sami najbolje. Zato se tudi hoče uvesti “demokratični (nacional)socializem”, se maha s titovimi slikami in z jugoslovanskimi zastavami.
Takrat, ko rabimo EU, pravimo “davaj EU”, ko mislimo, da EU ne dela prav pa pravimo, kakšni gnili kapitalisti so tam.

Naslednje je pa to, da je bila na Krku te dni dražba apartmajev. Kupci so bili sami Slovenci!!!
http://www.finance.si/8802986/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}28hiti-tedna{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}29-Lekcija-s-Krka-tako-se-prodajajo-nasedle-nepremi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dnine

Na vse zapisano, bi se le morali zazreti sami vase in pogruntati, da smo strašansko razvajeni. Razvadil nas je socializem. 70 let socializma je naredilo svoje. Možgane imamo popolnoma pohabljene.

Kardelj izdajalci in menjalci nikov v te ti spadaš !

Dej, napiš kaj konstruktivnega. Ad personam znajo tudi otroci.

New Report

Close