Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera torta za otroški rojstni dan

Katera torta za otroški rojstni dan

Katero torto kaj priporočate za otroški rojstni dan? Do sedaj smo vzeli Leclercovo čokoladno. A to je konfekcija. Da naredijo po naročilu, je cena takoj 3 x dražja.
Torej je kje možno dobiti kakšne torte, a po normalni ceni ?

Sama jo speci. Vem, da nočeš takega odgovora. Ampak spečt biskvit, naredit kremo RES NI težko.
Tudi sama sem se kar nekaj let ukvarjala s tem, kje naročiti torto.
Po cca. 10-ih letih neuspešnega iskanja, sem začela končno peči sama.
Domači in gostje so navdušeni. Pa nisem oh in sploh mojster!

Z veseljem bi jo, a nimam smisla za peko. Spekla bom pecivo, kolačke, torte si pa ne upam.Še nikoli nisem probala. Se pa strinjam, da je tadomača najboljša.

Če poznaš kako cukarpekarco osebno, naj ti speče doma. V vsaki vasi živi kaka taka ki doma peče in za pare male prodaja slaščice. Seveda brez računa.

Če znaš narediti pecivo, tudi torta ne bi smela biti problem. Samo oblika modela je drugačna.
Pri nas otroci padajo na torto nutella s kulinarike.
Vaška cukrpekarca ti je tudi ne bo naredila ravno zastonj. Se ne splača.

Se strinjam s predhodnicami.

Speči torto res ni težko. Je v bistvu precej hitreje, kot iskati kakovostno, dobro in poceni torto po trgovinah in slaščičarnah.

Enostaven recept za čokoladno kremo:
http://kuharija.si/content/{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dokoladna-krema

Biskvit pa najbrž znaš speči, če pečeš različna peciva?

Narediš biskvit, daš peči v tortni model. Narediš kremo in okrasiš. Če znaš kolačke znaš tudi torto. Poskusi.

.Lahko ti pa svetujem Balaton.Je kot tortica.

Poglej pod Recepti:Balaton.

Pa ko delaš plasti, naj bo kakšni dve uri razmaka in v hladilniku.Da se plasti ne zmešajo.

Ali pa naredi Tiramisu.

Že prejšnji dan.Ker ne pijem prave kave, dam noter navadno kavo Franck…pa čisto malo mleka, je super.

Nič, ste me kar prepričale 🙂 Bom našla kakšen dober recept na kulinarika.net in se jo lotila sama.
Še tako slabo mi rata, bo vseeno 100x boljša kot tista iz trgovine.

New Report

Close