Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priselil bi se k ženski in pomagal

Priselil bi se k ženski in pomagal

Ker sem simpatičen in lep sem pomislil na idejo, da bi me kaka ženska vzela k sebi, jaz bi ji v zameno pomagal pri vsem kar bi želela, res pri vsem, kazniva dejanja so seveda izključena.

a bejš no, a da te posvoji

jaz bi ji tudi pomagal v vsem, sicer nisem preveč lep ampak bi se pri opravilih trudil še bolj kot zgornji kandidat, obljubim! Pričakujem le, da imaš hišo/stanovnaje pa da mi boš kuhala in prala cote.

A vama je potekla rezervacija za mama hotel in ata banka.

In pri čem točno bi potem pomagal? 🙂
Za zabavne stvari dobiš kandidate, ki se ne naselijo in parazitirajo pri tebi na vsakem vogalu, pa še ko zaključijo gredo domov in imaš mir, ni jih treba nahranit (večinoma), niti prat in pucat za njimi.
Ni ravno konkurenčna ponudba moram rečt. Je le recesija 🙂

obvladam masažo, sem izobražen, po večletnem premišljevanju sem ugotovil, da bi tako življenje bilo ok in pač probam

Jaz sem tudi brez službe se preselim k moškemu ki ima hišo,dober avto,dobro službo debelo denarnico obljubim da bo vse čisto po hiši zlikano oprano ni da ni hahahahahhaa kakšne mate bolane ressssss

Emilijo, si to ti? So povedali na TV, da greš spet v lov, ja;))

In pri čem točno bi potem pomagal? 🙂
Za zabavne stvari dobiš kandidate, ki se ne naselijo in parazitirajo pri tebi na vsakem vogalu, pa še ko zaključijo gredo domov in imaš mir, ni jih treba nahranit (večinoma), niti prat in pucat za njimi.
Ni ravno konkurenčna ponudba moram rečt. Je le recesija :)[/quote]

dobro znam zalivati rožice, dober sem pri vseh hišnih opravilih, nobeno delo mi ni tuje, sem priden, občasno len ampak za primerno kandidatko sem se pripravljen zelo potruditi. sem srednje izobražen, a ne preveč zabit tako, da če ti bo do pogovora te bom poslušal, kimal in se delal, da me tematika zanima pa čeprav mi boš razlagala o cotah, kozmetiki, kako te boli glava, medenica… karkoli.

In pri čem točno bi potem pomagal? 🙂
Za zabavne stvari dobiš kandidate, ki se ne naselijo in parazitirajo pri tebi na vsakem vogalu, pa še ko zaključijo gredo domov in imaš mir, ni jih treba nahranit (večinoma), niti prat in pucat za njimi.
Ni ravno konkurenčna ponudba moram rečt. Je le recesija :)[/quote]

dobro znam zalivati rožice, dober sem pri vseh hišnih opravilih, nobeno delo mi ni tuje, sem priden, občasno len ampak za primerno kandidatko sem se pripravljen zelo potruditi. sem srednje izobražen, a ne preveč zabit tako, da če ti bo do pogovora te bom poslušal, kimal in se delal, da me tematika zanima pa čeprav mi boš razlagala o cotah, kozmetiki, kako te boli glava, medenica… karkoli.[/quote]

Hja. Rožic nimam. Hišna opravila naredim sproti, ni ravno veliko dela če si sam, pogovarjam se s prijatelji….malo boš moral ponudbo povišat :).

dobro znam zalivati rožice, dober sem pri vseh hišnih opravilih, nobeno delo mi ni tuje, sem priden, občasno len ampak za primerno kandidatko sem se pripravljen zelo potruditi. sem srednje izobražen, a ne preveč zabit tako, da če ti bo do pogovora te bom poslušal, kimal in se delal, da me tematika zanima pa čeprav mi boš razlagala o cotah, kozmetiki, kako te boli glava, medenica… karkoli.[/quote]

Hja. Rožic nimam. Hišna opravila naredim sproti, ni ravno veliko dela če si sam, pogovarjam se s prijatelji….malo boš moral ponudbo povišat :).[/quote]

Saj nisem mislil tistih rožic, mislil sem na tvojo rožico. Zadovoljil bom vse tvoje potrebe, kar boš želela in bo v moji moči, se ti bo uresničilo. Sem zelo vzdržljiv ljubimec, vsaj tako pravijo ženske s katerimi sem že bil. Je pa res, da mnoge pri ljubljenju z menoj poročajo o omotičnosti in vrtoglavici, ne vem pa če je to dobro ali slabo. boš verjetno sama najbolj vedela, ker si ženska 🙂

Hja. Rožic nimam. Hišna opravila naredim sproti, ni ravno veliko dela če si sam, pogovarjam se s prijatelji….malo boš moral ponudbo povišat :).[/quote]

Saj nisem mislil tistih rožic, mislil sem na tvojo rožico. Zadovoljil bom vse tvoje potrebe, kar boš želela in bo v moji moči, se ti bo uresničilo. Sem zelo vzdržljiv ljubimec, vsaj tako pravijo ženske s katerimi sem že bil. Je pa res, da mnoge pri ljubljenju z menoj poročajo o omotičnosti in vrtoglavici, ne vem pa če je to dobro ali slabo. boš verjetno sama najbolj vedela, ker si ženska :)[/quote]

Koliko pa stane tvoje vzdrževanje? Da vidim če si lahko privoščim 😀

pa tudi rabim enga “purša”, da mi okoli bajte malo zrihta, no pa pri kaki elektriki pomaga. Za jesti, piti boš imel, tudi cote oprane.
Moja rožca je pa že mičkeno ovenela, ampak uporabna. Ravno včeraj jo je mal sosed zalil. Posodim ti jo, če ne boš našel kaj drugega za trgat – no, če boš hotel, ker zgledam pa ne slabo, še mladi letajo za mano, tako da……..
Ja, pa še nekaj – vsak dan za eno urco na kolo, pa večerni sprehod to je pa obvezno.

No enih 5 ur na dan boš zaposlen, ves ostali čas pa lahko skačeš za kiklcami. Pa še za kak pir ti bom primaknila in za kavico, da boš lahko frajlice časil.

Evo, da vidim junaka od curaka, ki bi upal z mano frjuksat! (ne pozabit na leta). Kolk si pa ti star, pa meni
ni važno.

Ker sem simpatičen in lep sem pomislil na idejo, da bi me kaka ženska vzela k sebi, jaz bi ji v zameno pomagal pri vsem kar bi želela, res pri vsem, kazniva dejanja so seveda izključena.

A si po vrhu vsega še brez službe?
Sem prepričana,da si kak usrane,ki bi se rad pripicefuknil h kaki bogati stari babi,da bi te poleg vsega še financirala,ti pa bi ji v zameno vračal svojo lepoto in simpatičnost.Hvala lepa:)))

Jaz bi tudi! Postaven še pa še, dokaj pripraven in samo malo len. Vse kar rabim je dobra kuha, udoben kavč in TV. V zameno za vse to se ti vsak večer uležem v posteljo in nastavim batino, po meni lahko skačeš tudi več kot pol ure, sem vzdržljiv! Pa reci ne taki ponudbi, če moreš!

Take se lahko kupi. Se bolj splača. Si totalno nekonkurenčen. Jih ni potrebno hranit ne nič. Samo pazit moraš da jih ne nasloniš na kaktus ali pa izvor toplote.

Kar je dovoljeno Jupitru,ni dovoljeno volu!
Kdo je kdo,v tem primeru,se menda ve?

Jaz pa objavim prosto mesto za dresiranje zensk. Vzgoja sedanjih zensk je malo mimo zato bi te zdresiral v tako zensko kot se sika. Ni vse v racunalniku, iPad-u, facebooku in na 24 ur. Mescanke dvojna cena zaradi dvojnih naporov in bolj praznih glav.

Evo, za en mesec se lahko zmeniva. Potem mi boš pa že čez glavo …

….sem se nasmejala, ful dobra tema….

Kaj iščeš rejnico?

jaz sem se ravno rešila enega takega parazita. šele sedaj vidim, koliko denarja je šlo zanj, bi bil vsak uraden mojster veliko cenejši. sem si obljubila, da nikoli več ne spustim takega človeka v svoje življenje, ker če je kaj bedno je točno tak parazit. na vseh področjih.

verjamem pa, da večina bab tukaj ne bi imela nič proti, d abi se malo parazitirale uspešnejšemu tipu od sebe…

Tema je sicer hec oz. provokacija. Resnica je pa taka, da je vse več tipčkov, ki so dejansko brez vsega in bi se kar priselili k ženski, da bi jih ta preživljala.

Roko na srce bi bila marsikatera uspešna dama veliko bolj znosna, če bi imela doma tovrstnega hišnega ljubljenčka. Seveda to, da vsak dan dobro skuha kosilo je nekako prepogoj, da se ga sploh splača imeti tako, da so kandidati, ki kuhajo dobro in zdravo v prednosti saj dama ne bi več zapravila toliko denarja za hranjenje v restavracijah. Simbiotičen odnos je ključ do uspeha na premnogih področjih ampak nekateri niso zmožni niti tega koraka v svojem egocentričnem razmišljanju.
Vem, da je tema mišljena kot hec ampak v vsakem hecu je nekaj resnice.

New Report

Close