Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj se znebimo sodelavke, ki se samo nastavlja

Kako naj se znebimo sodelavke, ki se samo nastavlja

Imamo novo sodelavko, ki se oblači in obnaša kot največja k…., skoz nosi dekolteje, minice in se nastavlja vsem sodelavcem. Ni nam janso kaj vidijo na njej, ker je prav grda in glupa. Smo povedale šefu, da ne opravlja dela tko kot je treba pa nič ni pomagalo, parkrat smo ji tudi nastavile napako zaradi katere bi morala odletet, ampak nič. Šef se tudi slini okrog nje. Mi imamo pa dosti tega, da moramo delati še zanjo, ona se pa tačas pogovarja in smeji in kofetka s sodelavci.

Ma kakšne ženske ste? Šefu ste jo zatožile, napako ste ji nastavile? Kaj naj si mislim, da ste ji fouš za mladost in lepoto. Dajte, no dajte, opravljajte svoje delo kot se spodobi in mlado sodelavko pustite pri miru. V vsej moji dolgoletni delovni dobi nisem šla NIKOLI, prav res NIKOLI nobenega špecat in srat h šefu, čeprav bi lahko šla.
Imam občutek, da ste odcvetele rožice in da so vaši časi že minili, zato se tako obnašate.

Ej,…. ko sem to prebral, sem še jst jezen na njo. Tipi se pa tud limajo na vsako jebo, kdo bi jih razumel.

Takšne sodelavke so božji dar! Ne pa neke zafrustrirane, nedojebane, resne zatežene babe okol katerih se morš cel let trudet pa ga na koncu še ne namočiš. Šef je pa itak pametn, da jo ne odpusti. Ve delate ona jebe, hahHah

Običajne. S to razliko, da je ena tu pošteno povedala, kakšne so, v večini primerov se pa delajo zraven lepe.

Da ne boste ve odletele. Ko bo ugotovila, kaj počnete, bo vas zasrala pri šefu in baj baj službica. Pa kaj te moti, da se nastavlja sodelavcem? A ti bi rajši, da s tabo flirtajo? Ti svetujem, da se zase brigaj in za svoje delo.

Še ve postanite take 🙂

Da ste čist en mečken ljubosumne ?:)

ja se strinjam, ampak to kar govoriš ti je samo teorija. saj vsi vemo koliko je ura, a ne. mu bo šefu….., pa bo dobila višje in bolj plačano delovno mesto. pa naj, če imate/jo take želodce, da to prebavite, a ne, samo ne mi flancati o nekih sposobnostih glede dela. moški pač nimajo/te hrbtenice, žal. včasih gre človeku kar na bruhanje, tako spoštovani družinski možje.

A zarad tega pa naj sodelavka sedaj brez dela ostane?Ja pa jade

veš dokler je to samo verbalno, ajdi, ajdi. ampak potem če se to spremeni v denarce, ko ostale nazadujejo (zakaj le), ona pa gre v višave, pa tu ni posredi sposobnost, da ne bo pomote. takrat pa ni več ljubosumnost, a ne. moški pa kot moški. saj vsi vemo kaj je odločilno pri kadrovanju na višja delovna mesta. a sposobnost, nak, to je na drugem mestu

Ja kako, tako kot delate doma. Ali jaz, ali ona. In če ste vse za stvar mislim, da ne bo problem.

veš dokler je to samo verbalno, ajdi, ajdi. ampak potem če se to spremeni v denarce, ko ostale nazadujejo (zakaj le), ona pa gre v višave, pa tu ni posredi sposobnost, da ne bo pomote. takrat pa ni več ljubosumnost, a ne. moški pa kot moški. saj vsi vemo kaj je odločilno pri kadrovanju na višja delovna mesta. a sposobnost, nak, to je na drugem mestu[/quote]

Ja kdo pa njim brani, da si še one oblečejo prozorno bluzo in šefu skuhajo kofi? Pa bo povišica, samo malo prijazen je treba biti. Ne pa ves zatežen, pa še nastavljat napake. Če bi jaz bila šef in kaj takega izvedela, bi jaz podrejeno prvič opomnila, drugič bi pa letela, pa bila ženska ali moški. Take podlosti mi grejo res na živce.

iz zapisanega sklepam, da se bojiš konkurence 😀

tole je pa čisti mobing nad sodelavko, našo članico.
se oglasim na vaši firmi in vas kaznujem.

kot je v tekstu napisano, že itak nič ne dela

Če bi bila vaša šefica, bi tisto ki podtika napake, najprej odpustila. Če se ženska lepo oblači je to samo +. Grozne ste ene babe fovšljive.

Se mi zdi da ste mal ljubosumne na tole sodelavko. Šefu se najbrž tud ne zdi grda tako kot ti praviš. Še ti dej kratko kiklco pa tangice gor namesto kombineže pa ti ne bo treba tolk delat 😉

…Smo povedale šefu, da ne opravlja dela tko kot je treba pa nič ni pomagalo, ….. Mi imamo pa dosti tega, da moramo delati še zanjo, ona se pa tačas pogovarja in smeji in kofetka s sodelavci.

Vsi ste opazili, kako se sodelavka oblači in prilizuje moškemu delu kolektiva, a nihče pa ni namenil pozornosti, da sodelavka dela ne opravlja tako, kot bi morala in morajo ostale dokončati še njej del, medtem ko ona kofetka. Če je to res, kar je avtorica omenila, ne pomaga ne lepa in pomanjkljiva obleka ter smehljanje (oz nastavljanje), če delo ni narejeno. Ampak v naši državi so taki izmečki očitno oproščeni tega in jim je zavoljo njihove “lepote” dovoljeno vse.

Enostavno, ne ocenjujte več načina obnašanja in videza, nehajte pa opravljat delo, za katerega je zadolžena.

je grda reč

Vi ste stare in zatežene (hudobne), ona mlada, vesela….
kaj misliš katera izžareva več življenjske energije?

Sem pa imela ravno sama ta teden v službi podoben primer, ko naj bi nekaj naredila narobe in sem mogla popravljat pa tistega sploh nisem delala. Sem dvema nadrejenima prav na hitro razložila, čigava je krivda in so podprli mene, ženska je pa sama sebe porinila v drek.

Sama imam vsak dan vsaj 10 minut za pogovor s sodelavcih in kavo….delo tako razporedim, da je na koncu opravljeno vse….ugrizni se …..(znaš kam)….

Po videzu nisem nič posebnega, ampak moški pa gredo name kot čebela na med… in poudarjam ne zaradi videza, ampak zaradi samega odnosa, obnašanja, energije…tudi ne zaradi oblačil, ker imamo del. uniforme.

Pa včasih kakšna prijazna beseda z nadrejenim pomeni več kot ure in ure dela…

Torej, mlada simpatična ženska, v družbi nevoščjkivih, malomeščanskih nesposobnih babur..Boga punca..

Tudi ta mlada bo enkrat stara babura, ko je tudi pes ne bo več povohal, z zgodovino in saj vemo kaka je bila. a mislite, da se kaj pozabi…..

To je provokacija.

Drugače pa poznam tudi jaz eno tako, ampka me ne moti. Naj da moškim malo užitka, da bodo bolj motivirani hodili v službo. jaz nikoli ne bom “feme fatale”, ona pa pač je. In očitno je ful potrebna, to moški čutijo in jo požirajo z očmi in meša se jim ob njej. In kaj naj… naj jo zaradi tega napadam, izoliram ali karkoli drugega? Je pa res, da pri moških doseže vse kar hoče in zelo hitro napreduje v službi. In kaj.. Ima pač dar.. kakorkoli, ni neumna ona, neumen je tisti, ki zaradi njenih čarov ne opazi tudi ostalih dobrih delavk v službi, ostalih dobrih rezultatov sem hotla napisat.

New Report

Close