Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ni mletega mesa v Mercatorju?

Zakaj ni mletega mesa v Mercatorju?

Zakaj Mercator ne prodaja več navadnega mletega mesa, ampak zgolj mesni pripravek??? Včasih je bilo lepo pakirano mleto mešano po 480 g, potem so zmanjšali na 420 g, ok, ni problem. Zadnje mesece pa zastonj iščem. Mletega pripravka (soljenega) namreč ne rabim. Saj vem, bo treba v mesnico, ampak ko je ni ravno pri roki…

Zato ker ga je drugje dovolj:)

V Mercatorjevi mesnici jim poves,’naj ti ga zmeljejo … jaz vedno tako naredim, nikoli ne kupujem pakiranega mletega mesa.

nova
Uredništvo priporoča

Vzamem kilogram govedine in kilogram svinjine ter ga dam zamleti.
Sicer je dražje, vendar vem kaj kupim.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

ker se iz mletega mesa dela južnaška in turška hrana
Mercator pa zagovarja slovensko hrano

Mleto meso je zakon:)

V nešteto zelenjavno-jajčno-krompirjevih mešanih različicah žar-ponev-pečica se vsi po zmerni ceni zdravo najemo.

[/b]

Zato pa ima ravno sedaj v akciji Leskovačke čevape, enega kupiš, enega dobiš zastonj!

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

v naprej pripravljeno mleto meso se zmelje vsa svinjarija od svinje in goveda, ki se je ne more prodat ali pa ostanki obrezanih kosov..
akcijska cena faširanega mesa pomeni, še več svinjarije in ostankov not 🙂

Ker je Mečkator. Zato. Pa ga vsi prehitevajo.

Kupi v kosu in naj ti ga zmeljejo. Tako res veš, kaj je notri. Jaz ponavadi prosim, da preden meljejo moje meso, očistijo strojček (prvi del mesam ki pride ven, odmaknejo), ker tudi ne veš, kaj so mleli pred tem. In to lepo naredilo. Kakorkoli kar naprej nekaj “šimfate” Mercator, mesarji so ful prijazni!

New Report

Close