Starševski čvek

Ali obstajajo kolesarske hlače z bolj udobnim sedlom?

Default avatar
Zdaj sem 2 dni kolesarila (vsega skupaj 70 km) in imam "ožuljene kosti med nogami" - ampak res hudo - vse me boli, pa sem imela kolesarske hlače in imam dober sedež. Pa nisem bila prvič v sezoni - to se mi zdi normalno, da malo boli, ampak ne tako, da si čisto zglodan. Kak nasvet? Ali torej obstajajo hlače, ki so bolj tapecirane. Hvala.
Default avatar
Jaz bi zamenjal sedež, sploh, če nisi bila na kolesu prvič!
Default avatar
kolesarke je napisal/a:
Boš moral v kaki kolesarski tegovini vprašat
Default avatar
70 km v dveh dneh??? Brez predpriprav?

Jasno, da si ožulena, razbolena! Zdaj si hladi fračo in ene dva dni ne mrdaj!

Potem pa kakšen debel, nežen vložek in nazaj na bicikel. Za ene 15 km.

Počasi si boš utrdila mednožje. V roku 3 tednov se boš vozila brez težav po vseh luknjah na bankinah ...
Default avatar
A pa veš, da moraš kolesarske hlače nosti brez gat?
70 km v dveh dneh ni ravno velika cifara.......
A si mela gate, ali slabe kolesarke ali pa zelo zanič sedež.

Mene u unih kolesarkah iz hofra tud grozn rit boli, moraš kupit kaj boljšega.
Default avatar
Mogoče je težava v sedežu, obstajajo tudi ženski kolesarski sedeži, tko da probaj zamenjat sedež, če imaš navadnega, mogoče je kriv vložek v hlačah in pod kolesarskimi hlačami se ne nosi nič
Default avatar
slovenc13 je napisal/a:
kako nič?! A kar na golo rit oblačite te kolesarske hlače ali kaj??? Potem se pa vidijo tisti grozni 'kamelji prsti' v mednožju... Kok je to grdo.
Hja, sedaj bi pa še krave osedlali.
Default avatar
[/quote]

kako nič?! A kar na golo rit oblačite te kolesarske hlače ali kaj??? Potem se pa vidijo tisti grozni 'kamelji prsti' v mednožju... Kok je to grdo.
Hja, sedaj bi pa še krave osedlali.[/quote]

V kolesarskih hlačah se vidijo kamelji prsti?? haha

ti pa še nisi videla kolesarskih hlač od blizu kajne?
Default avatar
nemogoče je napisal/a:

Pri ženskah še nisem tega opazu, ker je pena iz enega kosa in mislim, da ni možnosti za to. To bi kakšna ženska bolje vedela. Če imaš pa kaj spodaj te pa zna ožulit med nogami. Če je mraz dam spodaj še spodnje perilo, ki je oprijeto in so tako dolge, kot kolesarske hlače, da ne drgne med nogami. Pa sej kolesarske hleče se perejo, tako kot ostala oblačila in ko jih oblečeš so čiste in so samo tvoje, jih ne posojaš.
Default avatar
nemogoče je napisal/a:
Zadnjič je ena prišla na štand in je imela pajkice potegnjene gor skoraj do jošk tako, da se ji je spodaj v mednožju videl ščegetavček in ne samo kamelji prsti. Groza!
Default avatar
druga vzgojiteljica je napisal/a:
Fuuuuj, umazanke! A si ti že slišala za športno perilo??? Ne moreš verjet kaj vse lazi po tem svetu
Default avatar
Kaj pa lani, si imela tudi take težave?
70km v dveh dneh res ni kaj prida,ampak, če si brez kolesarske kondicije pa je vseeno dosti.
Drugače pa pravi sedež, prave kolesarske hlače in predvsem trening in težav ni.
Default avatar
pa kaj še je napisal/a:
Ahahaha, komentar tedna :D Daj, prosim te, komentiraj stvari, na katere se spoznaš, s takimi traparijami se samo sramotiš. Tudi športno perilo ožuli do krvi.
Sicer pa, kakšna je razlika, a dam oprat športno perilo al kolesarske hlače? Saj jih ne nosim cel teden, preden gredo v pranje.
Default avatar
joj, mone v akciji je napisal/a:
Razlika je ta, da se bela rt ne blešči skozi pretesne hlače. To lahko povzroči tudi prometno nesrečo.