Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zapeljevanje šoferja avtobusa

Zapeljevanje šoferja avtobusa

No jaz pa imam probleme s tem, da ko grem na določen avtobus, me pa šofer sprašuje čist vsakdanje reči, sam med vrsticami, ko se zareče, pa kaj daj bi bilo kaj s tega. Gleda me kot vroče žemljice. Tip si neki želi, vem jaz to. No danes pa spet isti šofer, se pogovarja normalno, potem pa se začne. Da stari smo zandrek , da sem zahtevna, da bi sam mlade. Jaz pa, če je mlad in lušten, sem za, če je star in poročen pa ne. . Potem pa se začne bedarija. Pol je pa suša, če si taka. Raje nič kot pa s cepcem, mu ne piše, da je v redu. Pol se zagovarja, da mi stari še nismo tak slabi, ti pa bi tako počasi. Jaz pa sem mela mladega, pa ni nič od nič. Potem se spomnim, da bi bilo dobro dol iti, ker je pač moja postaja. Kako me je neki začel božat po mednožju, jaz pa ne vem kako se bova zmenila. Preveč rajcanja, pa še nervozna malo,, ker je moja postaja. On pa ti paše, veš da mi. Smešno tip me nakuri pa sploh ni neki posebnega. Glih močnejše dedce bi imela, zgleda da me pritegnejo. Samo ta je skoraj 20 let starejši od mene pa še poročen je. Malo mi zgleda gre po glavi, ker se rad pogovarja, pa še poheca se, sam ko me ne bi rajcal, ko pridem v njegovo bližino. Tako mi bo enkrat ven udarilo. Se poznam toliko, ker ko tlačim čustva vase, me enkrat premagajo. Enkrat mu bom rekla, če je suša, pa da vidim frajerja , kak jo bo po brisal, ker se boji svoje žene. Enkrat je že prpo stisnil. Pa tak junak. Najraje bi ga direkt vprašala, če je za en seks, pa noben ne bi izvedel. Kako pa koga po ovinkih vprašat, pa mi ni jasno. Kako ga naj vprašam, da bo dojel, da bi rada jaz z njim seksala. Mmm. Saj že dve leti nisem imela pravega seksa. Zgleda da mi libido dela svoje, ker občasno fantaziram ter razmišljam, seveda o njemu, kako si me želi… Saj nisem čisto pri pravi…

zakaj pa si dve leti brez seksa? najbolje da si hitro enega najdeš da te bo dobro poseksal. iščeš kandidate?

Hmm, .. taka vroča ura, pa petek zvečer ti pa o o enem poročenem šoferju fantaziraš, ko te bi najmanj deset tipov z veseljem kresnilo, če bi bila ob tej uri v kakšnem lokalu.

nova
Uredništvo priporoča

Ne iščem pijancev, tisti se zbirajo v lokalih. Pač raje sem brez, kot pa da imam pijanca ter nasilneža. Zato pač iščem takega, ki tega ne bo počel.

Sem bil ponoči zunaj, pa sem videl mogoče dva, ki sta bila v rožicah, kar je zanemarljivo napram množici, ki je bila zunaj. Tako mimogrede, tipi niti nimajo keša, da se zapijejajo. Kar se pa šoferja tiče, nakaž mu, če te rajca in mu konkretno namigen.

New Report

Close