Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spletni portali za spoznavanje

spletni portali za spoznavanje

Živjo. Zanima me, ali se je kdo od vas s partnerjem spoznal na teh portalih. Nimam izkušenj, zato sprašujem. Ste se tipkali po mailih, chatali, ali sta se kmalu dobila na drinki ali kako sta stopila v kontakt v živo. Ali je bila kemija takoj ali čez čas? Kako sta uskladila npr različna pogleda na svet? Koliko časa je trajalo spoznavanje preden so se zgodile posteljne aktivnosti? Ali je imel kdo grdo izkušnjo, mogoče je bil vmes kakšen psihopat? Ali sta imela lepo izkušnjo, pa še vedno traja?

Pozabila…katere spletne strani priporočate?

te srbi frača????

nova
Uredništvo priporoča

NE SMETI TEME, PROSIM. Nimam izkušenj, zato sprašujem. Nekaj sem prebrala starih tem, želim pa prebrati konkretno izkušnjo.

jaz sem jo spoznal celo tukaj na monu. Dopisovanje kake 4 mesece. potem srečanje v živo. Prvbi poljub na prvem zmenku in potem sex v avtu. Ni bilo slabo.

Zmenkar, kako se vama je končalo, dobro ali slabo?

Še vedno sva v stiku in še vedno sexava :))))))))))))))))))))

Zelo na kratko: nekdo z vsaj malo ponosa in soli v glavi se na take portale ne prijavlja.

Imam zelo raznoliko družbo, gibljem se več ali manj v istih krogih. Kje naj spoznam nove ljudi?

Predvidevam, da iščeš moškega. Koliko pa je zaželjena njegova starost.

Ti za razliko do mene iščeš sex. Ne, hvala.

Kupid – zbirališče poročenih f.fehtarjev, potem kup parov, ki hočejo trojčka, potem razni mladiči tam okol 20, ki pecajo 35 letnice, potem 55+ letniki, ki pecajo 25 letnice, če teh ni pa tudi za silo 35letnice.
So pa bojda ti 55+ letniki vsi super vitalni, zgledajo bolje kot 30letniki. Vsi ti 25 letniki so pa blazno zreli in resni in nasploh zelo odrasli. Tako vsi trdijo.
Potem je kup takih samskih tam okrog 40-50, ki so totalno obupani, ker nimajo otrok in hočejo takoj imeti otroke. Ja, tudi 49letniki zahtevajo žensko, ki bo čim prej jim rodila otroka.
Potem so taki, ki vsaki napišejo kako je super in fajna in čudovita, samo,daa bi se zmenila zanje.
Kar je samskih in primernih let sami neki zapečkarji, nobenih hobijev, nerazgledani.
V glavnem podn.
Aja pa najboljši so tisti, ki pišejo, da so urejeni, takih se je treba na daleč ognit.
Pa tisti, ki pišejo, da so iskreni, so podn od podna.
V glavnem na Kupidu težko najti kaj normalnega.

ona-on, je plačljiv tako, da večina ne more niti pisat.
Pa par portalov je takih, kjer niti ni obiska.

Badoo, je malce boljši, ampak tudi tam večina nima profilov, bi kar se srečali s tabo pa nič o sebi povedali.

V glavnem slabo, slabo,slabo.
Pa, ko se ženska prijavi dobi v prvih par dneh nekaj sto vabil na pijačo. Večinoma prazni profili, nič nočejo o sebi povedat, razen to, da so najboljši. Zdaj, če imaš čas za par sto kav, potem ni težav.

Pa debeli tipi zahtevajo, da so ženske suhice. To je pa sploh smešno.

Iščem komplet ne samo sex.

Aja, pa polno je takih, ki pravijo, da imajo seks, iščejo pa resno vezo :).

Jaz

Najprej spoznavala prek mail, kasneje sms. Prvi zmenek vsa sla na en hrib.

Čez čas, ampak mi je bil simpatičen zato sem se še dobivala z njim.

Prijavljena na ona-on 2 leti, 1 mesec v kontaktu, 1 mesec po prvem zmenku sva začela hoditi.
Prej bila na več zmenkih, nobene slabe izkušnje. Z vsemi se dobila samo 1x, več ni bilo interesa za moje strani oz z enim sva se večkrat, ampak se ni razvilo kaj več.

Mene pa avanture ne zanimajo.
Kupid je pa adijo. Ti portali glih niso ne vem kaj.
Počasi se bom začela po britofih sprehajat pa mlajše vdovce pecat (hecam se 🙂 )

vidim, da se mi bolj slabo piše

In v čem si ti tako izjemna, da noben tip na portalih ne dosega tvojih kriterijev?

Nisem v ničemer izjemna.
Samo 20 letniki pa tudi 55+ letniki me ne zanimajo.
Ne zanimajo me obupanci, ne zanimajo me moški brez hobijev, ne zanimajo me moški, ki iščejo hodečo maternico, ne zanimajo me moški, ki so agresivni, prostaški, žaljivi. Ne zanimajo me pari, ne zanimajo me poročein. Ko vse to daš stran, se Kupid bolj kot ne sprazni.

Vprašanje pa je, če bi ti zanimala take, ki tebe zanimajo.

To pa žal ne vem, ker takih na Kupidu ni oz. so izredno redki. Vse ostalo je pa tak šrot, ki sem ga opisala.
Mislim pa, da večina žensk ugotovi isto, zato je na teh portalih 4/5 moških in samo 1/5 žensk. Ker pač ugotovijo, da so gor adijo tipi. So seveda tudi kvalitetni, ampak kateri ženski se da med recimo 500 vabili, ki jihj dobi v enem tednu vse to prebrati, preceniti in prefiltrirati? Verjamem, da so notri kvalitetni moški, ampak tako redki, naval škart robe pa tako ogromen, da se ženskam ponavadi ne da ukvarjat s tem, ker gre preveč časa.

Samski, 40 let star. Zainteresiran, da srečam boljšo polovico in si ustvarim družino?

Ja, taki so kar pogosti na teh portalih. Pri 40ih je začel razmišljati o družini. Traja potem en čas,da eno spoznaš. Potem en čas hodita, ker otroka ne moreš kar narediti in si mimogrede star 45. Katera bo imela pri teh letih otroke?

Ja, taki so kar pogosti na teh portalih. Pri 40ih je začel razmišljati o družini. Traja potem en čas,da eno spoznaš. Potem en čas hodita, ker otroka ne moreš kar narediti in si mimogrede star 45. Katera bo imela pri teh letih otroke?[/quote]

Običajno so ženske v zakonih nekoliko mlajše od moškega. 5 let za spoznavanje je pa malce dolga doba?

Kdaj si pa ti začela razmišljati o družini?

New Report

Close