Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je takšen mladenič res lahko vzor !?

Je takšen mladenič res lahko vzor !?

Mladenič, meni znan z omrežja ask.fm je vzor moji hčerki! Objavlja fotografije mrtvih živali in pokopališč in podobnega … res ne vem kaj si misliti! Če je vzor moji hčerki je lahko še marsikomu in to kak vzor!? Obupen, potem pa so samomori med mladimi! Takšen najstnik je že idol drugim, kaj bo šele kasneje!! Vam prilagam nekaj posnetkov pa presodite sami!

http://www.youtube.com/watch?v=7DHf0zMrK30

http://www.youtube.com/watch?v=lhHsKbfRAa8

http://www.youtube.com/watch?v=UXxDShf_wnM

http://www.youtube.com/watch?v=wwZ1ka5U6ic

Draga mama, otroci in najstniki ne delajo samomorov zato, ker imajo take vzornike. To je samo pika na i. Žalost, občutki nezadovoljstva, nesamozavest, itn. so pa odraz vzgoje stršev. Starši smo prvi, ki imamo največji vpliv na otroka, zato je pa vzgoja tako pomembna in ni za vsakega bumbarja.

draga mama,to pa res ni poanta da bo zaradi tega hči in vsi ostali delali samomore in padli v depresije.Verjetno tega ne razumete,pa vendar spomnite se svojih časov. Hmm,primer Doorsi. Kakšna so bila njihova besedila?Kakšen je bil njihov moto?Dala sem primer glasbenika ki mu še danes nosijo na grobove cvetje,skratka legendarni.
Jaz sem v svojih letih in še danes seveda,se temu ne odpoved (pravzaprav komaj čakam da obesim v okvirjene slike na steno le teh) HIM in Marlyn Manson. Prvi so morbidni do kraja,prvi link njihove pesmi govori o tem da naj se mu pridružimo v smrti ker življenje ni vredno,drugi link pa je človek,ki na odru razkosava meso in je totlano odbit.Tudi besedila glasbe so nasilna. Vendar! Nihče zares tega ne posluša kot sporočilo ampak se gre za UMETNOST. No toliko..

HIM join me

marlyn manson

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________
nova
Uredništvo priporoča

Poezija v gotskem stilu… ne vidim ničesar narobe v tem.

Tole je pa po moje umetnost otroka mračnjaške matere.
Če takle mulc objavlja fotke mrtvih živalc -saj mogoče je z njim kolikor toliko OK. Ampak z njim mračnjaška “mat dela”. Lahko, da je mračnjak “tud fotr”.

Draga (za brezveze) zaskrbljena mama
Tudi jaz sem si izbrala to pot v najstniških letih, polno samomorov, smrti in teme. In veš kaj? Sedaj sem čisto OK! Zakaj? Ker nisem imela nerazgledane in omejene mame ki bi delala paniko v nič. Otroku oz. najstniku ki je v svojih podivjanih letih bi mogli pustit da si najde svojo pot ter se najde, vsi smo meli svoje vzornike takšne in drugačne pa tud če je to fant ki se ukvarja s tako umetnostjo. Vzemite si v roke kakšno knjigo o umetnosti in poleg tega, internet je poln smrti, samomorov in podobnega tk da tud če si vaša hči nebi našla njega za vzornika bi pa še kje drugje po internetu izsledila take stvari. Obstajajo grozne slike ter posnetki iz časa 2. svetovne vojne ki jih dijaki pri zgodovini tud gledajo (to sm dala ful banaln primer) pa noben niti ne pisne, ko pa en najstnik slika mrtvo žival ter jo pokopa z vsem spoštovanjem se pa vsi zgražate.
Groza ste, res

Se strinjam s tem zapisom. Nekatere mame težko prebolijo, ko se njihova princeska poslovi od volančkov, mašnic in Bieberja, ter se odene v črnino in posluša za nekatere “grozno” glasbo.

Živi in pusti živeti

En lep gotski pozdrav vsem skupaj. Tukaj tisti, zaradi katerega cela drama. Verjamem, da nekateri nočejo dojet drugačne vrste umetnosti in tale mama je že ena takih. Vsi bi bili le glasni, nihče me pa ne bi kontaktiral pa kaj vprašal. Ampak ljudje, roko na srce, nekateri so pač nedojemljivi in ta ženska je že ena takšnih. In še ena moja slika … živim za umetnost, umetnost živi zame, to sm jst:)

zaskrbljena mama.. poskrbite najprej zase, ker ste polni enih trapastih predsodkov. z gotsko poezijo in fotografiranjem grobov ni popoplnoma nič narobe! ne razumem kaj naj bi imeli z tem opraviti samomori?
sicer tega niste nikjer dobesedno napisali, je pa vseeno razvidno da imate mladeniča za slabega človeka. uganite kaj? v črno oblečen človek ki fotografira grob ob cerkvi ni nujno slab po srcu. tako kot tisti ki sedi v tej cerkvi in moli ni nujno dober.

mate zdravo pamet, sam včasih jo je treba tud uporabt.

Uf, hčerin stil. Pa moj tudi včasih :-).

Živi in pusti živeti

draga gospa mama…
sprasujem se kaj je narobe z ljudmi dan danes? šel sem prečekirat ask od tega fanta..in fant je občudovanja vreden! verjetno ste zasledili da ga veliko najstnic ne mara in mu nekateri pišejo sovražna sporočila, ker je drugačen a predvidevam da so to samo ljubusumne in primitivne ter nerazgledane najstnice-prav takšni ste vi! vaša hčerka je super, da si ni izbrala za vzornika bieberja ali lnicki minaj hkrati pa se mi smili, ker živi v družini jer so stereotipi premočni. zamislite se malo, ima vaša skrb sploh smisel? boste zatirali svojo hčerko in ji izbirali vzornike, da bo popolna kopija vas? bi ji radi uničili življenje? življenja ne uničujejo mladi umetniki ampak mi, odrasli, ki otroke hočemo spremeniti v robote ki delujejo na ukaz..in verjemite da umetnost nima prav nič z samomorom-kvječemu te zadrži pred njim..ant je le zgubljena duša ki se poskuša najti v umetnosti, kaj je s tem narobe? ste morda ljubusumni ker vzornica hčerki niste več vi? otroci odrastejo sprejmite to dejstvo..in se vam zdi fer da fanta tako izpostavljate na internetu? kaj če bi izpostavili vašo hčerko.? malo premislite o tem in se nehajte obremenjevati z neumnostmi lp

Meni se zdijo fotke grobov pravzaprav zelo lepe, estetske in pomirjujoče.

Kadar obiščem kakšno tujo deželo, vedno zaidem tudi na pokopališče (ali karkoli že imajo), ker se mi zdi to lep del kulture in dediščine.

Ok, mrtve živali so nekaj drugega, ampak se mi s tako kvalitetnimi slikami tudi ne zdi nič narobe.

Bistveno boljše kot marsikaj, kar se najde na Youtubu dandanes…

Rose ti si en velk vir navdiha in tud tvoja “mračnjaška” (hahah) mat je čudovita umetnica! Oba sta lahko vzor umetnikom in neumetnikom 🙂 :* gotski stil vsega pa itak zmagaaa!! 🙂

Draga mama,

Tud jaz sem ga ze enkrat prek fbja na asku videl, ker so se mu na fbju posmehovali in delili njegov profil. Z mulcem ocitno nekaj ni v redu. Kakor si predstavljam to crkovino celo sam poslika in glede grobov ni normalno. Ce hocete, ze sam gotski stil ni normalen zal. Takega sina bi sam zelo hitro prevzgojil, ne vemo pa ozadja zakaj je tak in ga ne moremo obsojati brez vsega. Pa tud hcerke ki se v mrtvake in vampirje namaze in oblece ne bi podpiral dolgo 😉

dragi zan..nizje se sploh ne bi moral spustit..prosimo te da zapustiš prizorišče in prenehaš s svojimi glupimi dejavniki – nared raj kej koristnega

Umetnost je umetnost.Kdor je ne razume je tudi ne bi smel obsojati.Če je ne razumeš pol pač ne razumeš.Po mojem mnenju je Rose velik več naredu v svojem življenju kokr tista mama tm zgorej.Hčerka se mi slili,ker ima tako družino.Mislm pust otroku,da si ustvari svoje mnenje,pust mu da dela po svoje in kokr so tut že povedali ostali zgorej…ne moraš pričakovat da bo punca čista kopija tebe.Kar pa se tiče gotskega stila umetnosti…vsakemu so pač všeč druge stvari in če Rose pač hoče slikat crkovino in grobove nej jih pa…ne morš se vtikat v njegov življene.In tut ne vidim nič napačnega v tem,da ga ima punca za vzornika.Kokr sm že povedala…dosegu je velik več od večine ki se pritožujejo čez njega.

Ja mama prizadeta si, bos pa ja pustila hcerki da se v crno zavije pa slika mrtve ptice, sej to je vendarle umetnost hahahah ne morem verjet, mulc je kakrsen je ga ne obsojam, druge, ki pa naj bi bili normalni pa.

In mama, jaz ti svetujem da hcerko hitro spravis v red ker si nisem mislil da imajo take kozlarije toliko podpore, res ne, ker s tako podporo bo samo se bolj vase prepricana. Pacienti 😀

Meni osebno gre res na bruhanje, ko vidim komentarje kot so vaši. Draga mama, mar res ne vidiš, da je vaša hčerka pametna ker si izbira take ljudi kot je Angel Rose za vzor? Današnja mladina je obup od obupa in končno se najde nekdo, ki spodbuja odlična dela, a ga kljub vsemu ga spet zatirajo in hočejo spremeniti v mladinsko pošast. Pusti svoji hčerki naj uživa v njegovih delih, ker so odlična, tebi pa svetujem, da se malo zamisliš. Sicer pa, kaj je bolje? Bieber/1D ali Angel Rose? Jaz mislim (VEM), da je definitivno boljši naš Angel!
LP

Dalec boljsi Rose od 1D in vse te fejsbuk mladine, ampak crkovino slikat je pa spet druga sori.

Velik pomen pri umetnosti je ravno drugačnost!!Kaj pa vsi odlični umetniki ki so znani še danes?Lih zato ker so bli DRUGAČNI!!!Pa sej ne pobija živali!Samo želi poudart da se ponavad lih mi ljudje ne zmenmo za crkovino na cest.Nevem kaj je narobe če izkažeš živali k leži na cest in k jo noben drug ne pobere in po možnosti še čez peljejo spoštovanje in jo pokoplješ???Glede na vse ostalo sranje k ga dons mladi objavlajo na internetu od biberja in one direction naprej…mislm da bi bil lahko Angel Rose še komu drugmu vzornik ne samo nekaterim posameznikom.

Nekateri ljudje ne dojamejo, da me s slabimi komentarji ne morjo podret, pa naj se še tko trudjo. Lahko bi počel marsikej druzga kot fotografirov grobove ampak če ne bi sledil temu kar me žene, bi sam svoj življenje vrgu preč. in to je najslabša stvar, kar jo človek lahko nardi.

Ljudje se niti ne zavedajo kolk truda je vloženga v eno SAMO fotografijo, od poti, prevoženih kilometrov do opreme in povečini marsikje nedovoljenga fotografiranja. najlažje je rečt da se tega negreš in obupat!

JAZ TEGA NISM NAREDU AMPAK VZTRAJAM IN ENA ŽENSKA BREZ KANCA SOLI V GLAVI TEGA PAČ NE BO SPREMENILA, PA NAJ SE ŠE TAKO TRUDI. velja tudi za vse ostale, ki mislijo podobno kot ona.

Ogabno da nekateri ljudje delate take predsodke, človeka pa sploh ne poznate. Samomori in podobno, ja seveda samomori se dandanes zgodijo zaradi podobnim vam, ker obsojate in človeka predsodite na ven.Mogoče mrte živali za njega pomenijo več. Novo življenje, za vedno bodo živele na njegovih slikah in bile lep spomin na njihovo poprejšnje življene. In zdi se mi da je bolše imeti Angelu podobnega oz. njega za vzornika kot pa Justina Bieberja. Ja seveda zgleda justin povsem normaln na vzven ampak je bolj škodljiv kot angel(npr. se pijan vozi po cestah- lahko bi še koga ubil, kadi travo in podobno) Angel pa z svojo umetnostjo ne škoduje nikomur, le spodbuja umetnost med mladimi, se bodo vsaj odpravili malo vn in ne sedeli pred računalnikom! Umetnost je umetnost neglede na to ali je to gotika ali kar koli drugega.In se povsem strinjam z leono. drugačnost je tista ki nas bo obdržala na trdnih tleh. kaj pa če bi bili vsi identični? bilo bi neznosno

Baba ne ga srat! 😀

Tudi jaz se srečujem s podobnim vprašanje, saj mislim letos poleti snemati dva filma, na temo protestništva in čustvenega propada in res ne vem, kako bodo določeni osebki sprejeli moje filme, saj se že iz preteklosti spomnim da se je moje delo zaničevalo in šimfalo, zato upam, da bodo ljudje to razumeli kot umetnost in ne kot “psihopatske stvaritve” in se resnično sprašujem če je to sploh vredno objavljat, ampak na žalost me ne boste ustavili… pa lep pozdrav

Draga ”zaskrbjena” mama!

Če bi jaz imela tako mamo, kot ste vi, bi me bilo resnično sram. Vaša hčerka se mi zelo smili, ker more živeti v taki družini. Svetujem vam, da se zgledujete po njej, saj ima očitno veliko več pameti v glavi kot vi. Boljšega vzornika, kot je Angel Rose, si ne bi mogla izbrati. On je vrhunski umetnik, poleg tega je res dobrega srca in sm prepričana, da mu vi in vam podobni v ničemer ne sežete niti do gležnjev. Nevem, kako lahko tako govorite o nekom, ki ga sploh ne poznate. Vrjetno ste mislili, da se bo večina staršev postavila na vašo stran, ampak ste se ušteli. Ko pa ste videli, koliko podpore ima naš Angel, se pa seveda ne upate več oglasiti. Na napačnega ste se spravili. V glavnem… ne pišite takih kozlarij in pustite hčerki, da si sama izbere, koga bo imela za vzor in ne bodite ljubosumni, ker to niste vi.

Lp

New Report

Close