Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katero zdravilo je boljše za bolečo M? Kaj ve jemljete?

Katero zdravilo je boljše za bolečo M? Kaj ve jemljete?

Imam doma spasmex in analgin. Kaj je bolje za menstrualne krče?
Kaj pa ve jemljete?

Generik Bonifena oz. Diverina. Jih naročim iz ZDA 400 kom za smešne pare. Pravzaprav niti ne bi bilo slabo, da bi si jih s kom razdelila. Jih hočeš pol? 🙂

A si nora? Zdravila naročaš po spletu? In pol jih hočeš še preprodajat? Veš da te lahko zaprejo!!!

A si nora? Zdravila naročaš po spletu? In pol jih hočeš še preprodajat? Veš da te lahko zaprejo!!![/quote]

Kakšna razlika je, če jih naročim iz naše spletne lekarne ali iz ameriške? Nič ne mislim preprodajat, mogoče sem nora, ker sem jih holtela podarit. No ni panike, pa ne bom, meni je vseeno.

spazmex.

Meni pomaga le Spasmex.

Ne jemljem nič,ker sem te težave rešile tako,da nimam več M

Nalgesin. Edini, ki mi pomaga res v 15 min in drzi cel dan

Buscopan, sedaj Saridon

Nalgesin pri močnih krčih pa res ne pomaga.

Nalgesin pri močnih krčih pa res ne pomaga.[/quote]

kaj da ne in to celo cel dan hahahahaa

Jaz si na začetku m skuham kar rmanov čaj- m ni več tako obilna in tudi bolečine prenehajo. Je pa res, da imam jaz močne krče cca.2-3 dni in ne cel teden. Poskusi, mogoče ti bo pa ok.

Redna športna aktivnost najbolj pomaga.

Zakaj?
pa prosim ne kopirat linke z neta 🙂

V deciliter tople vode zamešaj žličko kurkume in malo večji ščepec kajenskega popra. Dobro zmešaj in popij na začetku menstruacije, še preden se bolečine začnejo. Je malce nagravžno, ampak pomaga pa 🙂 Pa še naravno je….

ja, ziher….

Zakaj?
pa prosim ne kopirat linke z neta :)[/quote]

Preveri oboje negibanje in gibanje pa boš občutila razliko.
Drugače pa šport krepi psiho, manj težav s pms, manj hormonskih nihanj, boljša prekrvavitev, bolj močne mišice in posledično manj težav pri menstruaciji.
Preveri in boš videla.
Jaz, če športam, nimam težav, če pa ne športam je pa že PMS težaven.

Zakaj?
pa prosim ne kopirat linke z neta :)[/quote]

Preveri oboje negibanje in gibanje pa boš občutila razliko.
Drugače pa šport krepi psiho, manj težav s pms, manj hormonskih nihanj, boljša prekrvavitev, bolj močne mišice in posledično manj težav pri menstruaciji.
Preveri in boš videla.
Jaz, če športam, nimam težav, če pa ne športam je pa že PMS težaven.[/quote]

To je res. Ko sem se ukvarjala s športom, sem imela krajše, manj obilne in neboleče menstruacije. Še prvi dan menstruacije sme komot tekla ali šla v hrib. Zdaj moram zaradi zdravja počivat in imam močne menstrualne krče in mi ne preostane druegga kot analgetiki. Čajčki ipd nič ne pomagajo.

Oj, najprej 0,3 brinovca da neha bolet potem 3 fete pršuta nato pa še 2 dcl terana-preverjeno deluje.

Zakaj?
pa prosim ne kopirat linke z neta :)[/quote]

Preveri oboje negibanje in gibanje pa boš občutila razliko.
Drugače pa šport krepi psiho, manj težav s pms, manj hormonskih nihanj, boljša prekrvavitev, bolj močne mišice in posledično manj težav pri menstruaciji.
Preveri in boš videla.
Jaz, če športam, nimam težav, če pa ne športam je pa že PMS težaven.[/quote]

ne rabim preverit,ker sem športnica.
Ti si ti ,ostali ljudje smo pa ostali ljudje kajne 🙂
No vidiš ,jaz pa imam težave oz. sem jih imela 🙂

Preveri oboje negibanje in gibanje pa boš občutila razliko.
Drugače pa šport krepi psiho, manj težav s pms, manj hormonskih nihanj, boljša prekrvavitev, bolj močne mišice in posledično manj težav pri menstruaciji.
Preveri in boš videla.
Jaz, če športam, nimam težav, če pa ne športam je pa že PMS težaven.[/quote]

To je res. Ko sem se ukvarjala s športom, sem imela krajše, manj obilne in neboleče menstruacije. Še prvi dan menstruacije sme komot tekla ali šla v hrib. Zdaj moram zaradi zdravja počivat in imam močne menstrualne krče in mi ne preostane druegga kot analgetiki. Čajčki ipd nič ne pomagajo.[/quote]

O, hudo. Upam, da se ti zdravje uredi in boš lahko tako kot prej športala. To ti verjamem, da so zdaj menstruacije huda zadeva.

Jaz težave premagujem s čajem (plešec, plahtica, bela mrtva kopriva) in meni pomaga.S športom se ukvarjam celo svoje življenje, ampak saj veste tisto 100 ljudi-100 čudi. Nekomu nekaj pomaga, drugemu pa drugo. Treba je pač probati, da ugotoviš kaj ti pomaga.

Spasmex, Buscopan, to bi verjetno bilo najboljše za bolečo M. Pa veliko tekočine in topel termofor na trebuh. In ne pretiravati z nobeno aktivnostjo, če so bolečine, je boljše, malo bolj počivati. Nekatere ženske sicer strašno telovadijo, plavajo, ipd., meni pa se zdi te dni pametno narediti tisto, kar je najbolj nujno. V službo je itak treba iti, skuhati in pospraviti je tudi treba, ostalo pa naj raje počaka. Boleče M pa v večini primerov izginejo po porodu.

ok, sprašuješ kaj jemati, na to nimam odgovora.
Imam pa odgovor na to, kako zmanjšati bolečine: z brezmesno prehrano, z zmerno hrano in pa pitjem čajev.
Pri meni deluje. N0benih zverinskih bolečin o katerih poročate.

Ibubel meni drži cel dan.

New Report

Close