Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KRAJA V TRGOVINI

KRAJA V TRGOVINI

Da na kratko opišem. Z možem sva bila v trgovini par pred nama (stali smo v vrsti pri blagajni) je zlagal svoje stvari na blagajno, sir pa sta pustila v vozičku čisto pri strani , se je videlo da namerno ker sta ga stisnila čisto nazaj in se delala kod , da je voziček prazen. Potem sta kupila dve nakupovalni vreči in pričela zlagati svari v vrečke moški je vrečko postavil v voziček in v njo dal sir, ki ga je imel vozičku, seveda ga nista plačala . Mene je to tako razjezila, da sem hotela povedat prodajalki mož pa mi ni pustil češ naj se brigam zase. Zdaj pa mi povejte kaj bi vi naredili?

lopove je treba prijaviti

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Brigaj se zase.

Jaz bi se tud brigala zase. Oziroma to počnem, dokler ne gre kaj v mojo škodo.
Naj štacuna sama skrbi za to, da ji ne kradejo.

Naredila bi neumen izraz in jih prijazno, a glasno opomnila, da so en artikel “pozabili” v vozičku…


Podpis.Tudi jaz bi bila tiho.Brigaj se zase.

Upam, da bodo vsem, ki zgoraj zagovarjate briganje zase, kdaj kaj ukradli in da se bo tisti, ki bodo to opazil, obrnil stran. Kakšne bedne reve ste vsi skupaj!

No tkole: če bi videla, da kak lopov komu npr. iz torbice krade ali iz avta ali kaj podobnega, bi gotovo reagirala, tako ali drugače. Za štacune mi je pa vseeno… naj same poskrbijo za svojo varnost.


Podpis.Tudi jaz bi bila tiho.Brigaj se zase.[/quote]

Tipična slovenceljna, ki po nojevsko tiščita glavo v pesek, takrat ki bi morala odreagirati.
Zato pa smo tako v k***cu, ker se ljudje “brigate zase”, ko gre za zlodelo in polni vtikanja v zadeve drugih, ko se vas pa resnično nič ne tiče.

No tkole: če bi videla, da kak lopov komu npr. iz torbice krade ali iz avta ali kaj podobnega, bi gotovo reagirala, tako ali drugače. Za štacune mi je pa vseeno… naj same poskrbijo za svojo varnost.[/quote]

Tako kot ne moreš biti malo noseča, tudi ne moreš biti malo poštena. Ali je človek pošten ali ni. Pa poštenje ni le to, da sam ne kradeš in ne goljufaš. Če vidiš, da nekdo krade in tega ne prijaviš, si enaka lopovu. Sram te je lahko!

Hm, dilema, res. Očitno imamo vsi v glavi tisto “brigaj se zase”. A hkrati gledaš krajo, ki se odvija pred tvojimi očmi in jaz vem, da bi dobesedno trpela, ko bi to gledala. ne bi se dobro počutila.

Mislim, da bi odreagirala kot pravi Barca, prijazno ju opomnila na “napako”.

Sicer pa, zadnje čase vedno delam tako, da se jaz osebno dobro počutim. A razumete kaj mislim? Če me nekdo ali nekaj spravi v neko stisko, dobesedno notranje trpljenje, če vem, da se bom potem totalno butasto počutila, ker nisem naredila nič ….odreagiram, nisem več tiho. In rečem tistemu, ki se mi vriva, da je vrsta zadaj. In vsiljevemu kretenu, ki opolzko bulji v dekleta na bus postaji, siknem, kaj gleda itn itn itn Nisem več tiho.

Če bi pred mojimi očmi naredila tako, ne bi bila tiho. Ker če bi bila, bi to pomenilo, da se z njuno krajo strinjam in bi bila isti izmeček, kot onadva.

Če bi videla, da nekomu vlamljajo v avto, bi poklicala policijo, enako tudi, če bi videla, da nekdo leze v sosedovo bajto, čeprav bi tisti, ki pravite, da naj se ljudje raje brigamo zase, lahko rekli, da so ljudje sami krivi, ker nimajo alarmov.

Tudi jaz odreagiram, če mi gre kaj na živce. Recimo nekoga, ki se vriva, pošljem na konec vrste. Ali kaj podobnega. Se pa ne vtikam v stvari, ki se mene ne tičejo, npr. če nekdo bulji v dekleta na avtobusni postaji. Mogoče pa njih ne moti, kaj se imam pol jaz za vtikat?

Tudi jaz odreagiram, če mi gre kaj na živce. Recimo nekoga, ki se vriva, pošljem na konec vrste. Ali kaj podobnega. Se pa ne vtikam v stvari, ki se mene ne tičejo, npr. če nekdo bulji v dekleta na avtobusni postaji. Mogoče pa njih ne moti, kaj se imam pol jaz za vtikat?[/quote]

Ne poznaš primera, ker ga pač nisem detajlno opisala, pa se mi ga tudi detajlno ne da. Bil je pač en tip, sluzast ogabnež, ki je dobesedno slačil 15letnice, ki so se umikale stran, potem pa je isto poskušal z mano, sam da je nabasal na mino.

Tudi jaz odreagiram, če mi gre kaj na živce. Recimo nekoga, ki se vriva, pošljem na konec vrste. Ali kaj podobnega. Se pa ne vtikam v stvari, ki se mene ne tičejo, npr. če nekdo bulji v dekleta na avtobusni postaji. Mogoče pa njih ne moti, kaj se imam pol jaz za vtikat?[/quote]

Ne poznaš primera, ker ga pač nisem detajlno opisala, pa se mi ga tudi detajlno ne da. Bil je pač en tip, sluzast ogabnež, ki je dobesedno slačil 15letnice, ki so se umikale stran, potem pa je isto poskušal z mano, sam da je nabasal na mino.[/quote]

No saj sem rekla, se ne vtikam v stvari, ki se me ne tičejo. Tole se je seveda na koncu tudi tikalo tebe…

Tudi jaz odreagiram, če mi gre kaj na živce. Recimo nekoga, ki se vriva, pošljem na konec vrste. Ali kaj podobnega. Se pa ne vtikam v stvari, ki se mene ne tičejo, npr. če nekdo bulji v dekleta na avtobusni postaji. Mogoče pa njih ne moti, kaj se imam pol jaz za vtikat?[/quote]

Ne poznaš primera, ker ga pač nisem detajlno opisala, pa se mi ga tudi detajlno ne da. Bil je pač en tip, sluzast ogabnež, ki je dobesedno slačil 15letnice, ki so se umikale stran, potem pa je isto poskušal z mano, sam da je nabasal na mino.[/quote]

Pa menda ne tisti z očali, bolj debel, z roko v žepu…ki sprašuje, kako napihuješ blazino za na morje? A tisti sploh še “ordinira”?

Slovencelni ni vam pomoči!

Brigaj se zase! Se te ne tiče!, Se bodo že zmenili!, Dokler nisem na škodi jaz…!

Res ste postali navaden gnoj.

Ko začnete jamrat, da se je nekaj podražilo, se brigajte zase, pa ne jamraj da je drago pač ne kupi.
Ko je na vladi negdo, ki vam ni všeč, se brigajte zase, se bodo že zmenili tudi, če ti ne greš volit.
Ko vozi pijandura super avto in je možno da zgazi vašega otroka se brigajte zase, bo že policija poskrbela!
Ko sosedov pes serje po pločniku, se tudi brigajte zase.
Ko bo spet kakšna afera s hrano, se brigajte zase, naj jo dajejo samo otrokom v vrtcu, vi pa se brigajte zase.
Ko je nezavestna oseba na tleh, in najverjetneje umira, pa tudi če je to vaš otrok, se brigajte zase, bodo že mrtvaški avto poslali.

Golazen slovenska zaplankana.

Nauči se najprej slovensko, potem pa pljuvaj….

Nauči se najprej slovensko, potem pa pljuvaj….[/quote]

V bistvu, pa čeprav grobo povedano, ima kar prav!

Nauči se najprej slovensko, potem pa pljuvaj….[/quote]

V bistvu, pa čeprav grobo povedano, ima kar prav![/quote]

Seveda ima prav, točno tako je, kot je napisala, v odgovor tistim, ki pravijo, naj se brigamo zase. Zato pa smo tam, kjer smo.

Od kje si se pa ti golalen –seveda točno– privlekla v našo lepo Slovenijo in kaj še delaš tu ,ko pa imaš toliko za povedat ,aja vse socialne transferje prejemaš kar tako na veliko prišlekov ,ki si jih privlekla ali privlekel s seboj gor z vašega usranega juga.

Če bi jaz želel kaj ukrasti in bi me po domače rečeno nekdo tako “prijazno opomnil”, da sem stvar pozabil v vozičku, bi takšnega korenjaka počakal pred vhodom trgovin in mu razbil gobec. Brigajte se zase, banda!

A to prav zijate kaj nekateri zlagajo na trak in kaj imajo v vozičkih?? Ve to resno?? Ker še nikoli in nikdar v življenju nisem namenoma buljila v voziček drugih – TUJCEV!!!v trgovini! Nikoli!! Če mi pogled slučajno tja pade, potem pač mi, da bom pa zijala kaj zlagajo na trak in kaj ne in kam so dali sir in kam ne in kako so kupili vrečko…..bom raje nehala. Ker za moje pojme moraš biti orto bolan v glavo! Da se vtikaš v to pa še 10x bolj!! Prav verjet ne morem kako nekateri preskenirate vse v vaše betice in kako vas briga za druge! pa hudiča saj trgovine še varnostnikov ne bodo več rabile čez nekaj časa, ste slovenclji v tej vaši kvazi pravičnosti že tako daleč padli da že buljite naokoli ali bodo vse stranke vse plačale??!! Aja pa jaz ne kradem in še v življenju nisem, ampak da se pa neka babnica obregne v mene ker nima svojega lajfa ji pa eno okoli kepe pripeljem da se naučila brigat zase! Drugič še stojte pri sadju pa zelenjavi pa zijajte druge kako tehtajo in letite zašpecat smrduhi hinavski!!! Zdaj vidim zakaj mi vsakič ko imam nakup nad 200€ skoraj pade v denarnico od zadaj kakšna baburina brez lajfa in zija in buli kako bom plačala!! Enkrat je šla ena tako daleč, da je še komentirala moj nakup, pa je dobila v zameno le en stavek – posledica je bila da se je rdeča kot paradajz zakadila iz trgovine in pustila ves nakup v vozičku. Namesto, da bi se folk že enkrat zase začel brigat si zdaj popolne monklje že sezname nakupjenih živil tujcev skenirajo v betico! In potem še pazijo da jih slučajno ne pozabijo plačat! Ma podn ej! Mene bi bilo sram, da nimam svojega lajfa da moram tujcem v košarco gledat!!!

A piskalo pa ni nič ob izhodu?

He he, ta je pa dobra. Vsak dan ti kradejo, na vsakem koraku…. kdo se postavi zate???
Bedna reva si ti, ki si sama ne upaš in drugim zavidaš!!!!

Torej, na kratko, ker je tudi tvoja pamet bolj kratke sorte, dokler bo kradla država, naj kradejo tudi drugi, upam, da jih ne bodo nikoli dobili :-p

New Report

Close