Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 24-urna pomoč za teden ali dva na mesec

24-urna pomoč za teden ali dva na mesec

Pozdravljeni,

Iščem mlajšo, vitalno, pozitivno upokojenko za družbo in pomoč očetu; pomoč v gospodinjstvu, sprehodi, vsakodnevna opravila…, iščemo za 24-ur na dan; za cca teden ali dva mesečno. Želen vozniški izpit.
Informacije na tel.št:041-601-012 od 16.30 do 17.00 ure.

hvala,

Andreja

Kraj?

Kakšna bi se že našla, ampak se ti ne zdi, da bi bilo malo smešno, da te z vseh koncev države kličejo? Se mi zdi, da bi bilo pametno, da napišeš od kod si. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

se opravičujem, hvala za opozorilo. Kraj je Ljubljana.

hvala,

Andreja

A ni vseeno kje, saj če je za 24 ur na dan en teden, potem itak spi pri očetu. Tako da se pripelje enkrat in odpelje enkrat. SLO pa ni tako velika, da se ne bi dalo priti.

Upam, da najdete čim prej.

A ni vseeno kje, saj če je za 24 ur na dan en teden, potem itak spi pri očetu. Tako da se pripelje enkrat in odpelje enkrat. SLO pa ni tako velika, da se ne bi dalo priti.

Upam, da najdete čim prej.[/quote]

Nič slabega nisem mislila, morda pa kdo preračuna vsak cent in se morda kateri ne splača. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

A ni vseeno kje, saj če je za 24 ur na dan en teden, potem itak spi pri očetu. Tako da se pripelje enkrat in odpelje enkrat. SLO pa ni tako velika, da se ne bi dalo priti.

Upam, da najdete čim prej.[/quote]

Nič slabega nisem mislila, morda pa kdo preračuna vsak cent in se morda kateri ne splača. ;)[/quote]

Krotka, tudi jaz ne. Samo hotela sem, da bi morda na sodelovanje pomislili tudi tisti izven Lj, ne samo Ljubljančani. Izven Lj je še več brezposelnih, žal.

New Report

Close