Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako izbrati pravega

kako izbrati pravega

Živjo! Kako vedet ali je nekdo, ki ti je všeč tudi možno, da ga začneš ljubiti? Trenutno sem razcepljena med dvema:

1. je sexualno zelo aktiven in libiden, čustveno zelo ekspresiven in inteziven v vseh pogledih, malo bolj čustveno občutljiv

2. pa je bolj miren, tudi čustveno ekspresiven, a mnogo manj inteziven, tudi čustvene občutljivosti ni tako kot pri prvemu.

Drugo me zanima, koliko vam pomeni nega zob? Namreč mene zelo odbije, ko vidim rumene od tobaka. Mislite, da bi to morala spregledati?

Hvala.

rumene zobe od tobaka reši vsak zobni higienik za 50 evrićev – ako te moti barva zob je rešljivo. če te moti da kadi, pa mu naredi uslugo in bejži stran.

Moja modrost bi bila naslednja: če moraš izbirati oziroma tuhtati in se odločati, potem nobeden od njiju ni ta pravi.

nova
Uredništvo priporoča

ODvisno kaj bi ti rada.

Sori, pojma nimam kaj pišeš 🙂
Čustveno ekspresiven, čustveno intenziven, čustevno občutljiv, seksualno zelo aktiven …. a? kaj imaš ti dva kandidata na testiranju al kaj? A ne bi preprosto začela s tistim, ki ga imaš rada, pri katerem ti srce malo hitreje utripa … čeprav ima v rubriki v tretjem stolpcu minus?

Moje mnenje je, da se da živeti z obema, ker se boš vsakemu morala prilagoditi (in on tebi seveda), na svoj način, ampak popolnega ni. Druga stvar – menim, da če na začetku že ni iskreče spolne privlačnosti, potem je vse skupaj megla. Ki se samo gosti z leti.
Kajenje? Barva zob me ne moti, se pa ne bi mogla poljubljati z enim , ki skoz smrdi po cigaretih. Seveda pa mi čistota veliko pomeni. Moj ima zobe, da se Bog usmili, mu pa ne smrdi iz ust, redno hodi k zobarju in se redno umiva. In tud lupčka se po dvajsetih letih še zmeraj super….

Oba izražata kar čutita v sebi, s tem da je eden bolj od akcije, drugi pa manj. Razmišljam tako da če bom (verjetno v naslednji vezi) imela otroka, a katerim je lažje živeti. Za prvega se bojim, da bi prihajalo do nesoglasij zaradi vse te preintenzivnosti. Kaj če ne bom mogla več tolko sexat kot zdaj?

Pri drugem me pa moti samo zadržanost in majhni zobki, ki so malo rumenkasti.

Kaj to kupuješ rabljen avto ? 🙂

😀 ne.

Na (ne)srečo imam več “snubcev” in res mi je težko se odločit na hitro. Imela sem 2 zvezi – z enim, kjer je spolna privlačnost še danes prisotna, a sva končala, ker razen tega ni blo prisotnega nič drugega. Z drugim pa je bilo prisotno vse drugo, razen sexa ne.

Sedaj sem 2 leti samska in bi rada izbrala res nekaj, kar bo trajalo.

Ko bo prišel mimo pravi, ne boš rabila nič spraševati okoli za mnenje. Je pa seveda vedno vprašanje, ali se bo tudi on zagrel zate, ali pa mu sploh ne boš zanimiva.

in kje je tu omenjena ljubezen? samo eno nakladanje, garancije pa itak ni. in v tako preračunljivi vezi, imeti še otroka…saj se hecaš, a ne? Al tiktaka?

Sem oseba, ki se zelo težko zaljubim, a ko ljubim se ne dam. 🙂 Pri meni ni nikoli zaljubljenosti, mogoče je to čudno, ampak nisem res nikoli bla tip punce, ki bi izgubljala tla pod sabo, ljubim pa zelo globoko in dolgo. Zato preden usmerim ljubezen, bi se rada prav odločila.

kako pa ves da bi rada onadva resno s teboj? kje je garancija da bo zalaufal z obema?
jz vem da zbrala mirne varjante ne bi nikoli vec. Potem sem raj sama celo zivljenje:)

Predvsem jo bo naredila sebi.

Pač vem. 🙂

Kaj pa, če kot mama in žena bom želela živeti umirjeno.

Res ni lahko izbrati partnerja.

Pač vem. 🙂

Kaj pa, če kot mama in žena bom želela živeti umirjeno.

Res ni lahko izbrati partnerja.[/quote]

kaksno taktiziranje.

Kje pa pise da se vama bo izslo? Ni ti tko k v izlozbi vids majcko pa gres pa jo kups pa je tvoja.

kakorkoli, tuki je velik bolj pomembno drugo kot miren..vesel…je tut pomoc pri gospodinjstvu, koliko je druzinski clovek, a je nergac al ne, kako se spopada s problemi, a hitr obupa, a bi bla sama za vse, al je posesiven, al prevec flegma…. no…. velik srece 😉

Pač vem. 🙂

Kaj pa, če kot mama in žena bom želela živeti umirjeno.

Res ni lahko izbrati partnerja.[/quote]

ma, mora bit mora, takole na dražbi dva imet in preračunavat…men je pa eden tolk tla spodnesel, da nisem nč razmišljala takrat….

Do šlogarce si že šla? :-)))

Resno pa, od teh dveh ni noben zate, ker preveč kalkuliraš, pri pravem bosta srček in glava takoj vedela.

kaksno taktiziranje.

Kje pa pise da se vama bo izslo? Ni ti tko k v izlozbi vids majcko pa gres pa jo kups pa je tvoja.

kakorkoli, tuki je velik bolj pomembno drugo kot miren..vesel…je tut pomoc pri gospodinjstvu, koliko je druzinski clovek, a je nergac al ne, kako se spopada s problemi, a hitr obupa, a bi bla sama za vse, al je posesiven, al prevec flegma…. no…. velik srece ;)[/quote]

Potem je ta drugi!

Sem tudi na to gledala, ampak sem prvega par mesecev prej spoznala.

Prvi ni imel veze daljše od 1 leta in pol, drugi pa je bil samo v daljših vezah.

Nisem za instant veze, zato sem potrebovala vaše mnenje. Hvala.

Preveč si preračunljiva, to se ti bo obrnilo kot bumerang. Ljubezen ni to da se odločiš in se zaljubiš. Ti moraš najprej v svoji glavi razčisti kaj bi rada. Potem boš lažje izbirala. Sedaj pa boš nekaj izbrala in potem jamrala da nima nečesa kar bi rada da ima. Čeprav si vedela da je tak. Razčisti pri sebi kaj bi rada.

😀 ne.

Na (ne)srečo imam več “snubcev” in res mi je težko se odločit na hitro. Imela sem 2 zvezi – z enim, kjer je spolna privlačnost še danes prisotna, a sva končala, ker razen tega ni blo prisotnega nič drugega. Z drugim pa je bilo prisotno vse drugo, razen sexa ne.

Sedaj sem 2 leti samska in bi rada izbrala res nekaj, kar bo trajalo.[/quote]
In zato bi rada zdaj oba, oziroma enega takšnega, ki bi imel lastnosti obeh. 🙂

Veze ponavadi trajajo s tistim, s katerim imamo podobne lastnosti, ambicije, želje……Čimveč skupnega, na čemer potem gradimo skupen odnos.

Ker pa trenutno ne ljubiš nobenega, potem ne izberi nobenega. Se mi zdi, da hočeš izbrati le zato, da ne bi bila več samska in ker ti biološka urica tiktaka. 🙂

Oba izražata kar čutita v sebi, s tem da je eden bolj od akcije, drugi pa manj. Razmišljam tako da če bom (verjetno v naslednji vezi) imela otroka, a katerim je lažje živeti. Za prvega se bojim, da bi prihajalo do nesoglasij zaradi vse te preintenzivnosti. Kaj če ne bom mogla več tolko sexat kot zdaj?

Pri drugem me pa moti samo zadržanost in majhni zobki, ki so malo rumenkasti.[/quote]

Vzemi tega ta druzga….

Tako to je v današnejm času, je pač tako vroča, da lahko izbira. Ne ji nabijat o romantiki in tapravem, ki bo uletel, čas teče in ona dobre ve, da bo kaj boljšega v trenutni situaciji težko uletelo ali bolje ni šans, da kaj uleti, očitno se je iz preteklosti nekaj naučila. Zato sprašuje za boljšo izbiro, kar je pa itak brezveze, če jo bi en od teh dveh res dobr kresnil tako kot se gre med žensko in tipom, bi itak takoj vedela kateremu bo še drugič dala, da jo kresne.

Pravi ni ne prvi, ne drugi, če bi kateri bil, bi to takoj vedla. Tako da bilo katerega izbereš pravega ne boš dobila. Lahko izbereš le boljšo izbiro 🙂

Glede zob: Če misliš, da ti bodo beli zobje moškega v starosti nudili oporo in razumevanje, pol pa le izberi tega ki ima bleščeče 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Vzemi oba.

vrjem da nocs zadrzanga oa umirjenga k mam filing d si ne bi vec bil v izziv in bi biu prepasivn zate…

New Report

Close