Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Aktivne samske ženske in aktivni poročeni moški

Aktivne samske ženske in aktivni poročeni moški

Nekaj ne razumem.
Opažam, da so samske ženske na polno aktivne od športa, potovovanj, raznih tečajev. Vsega.
Samski moški pa nič, ponavadi nobenih hobijev, kak pir s kolegi in to je to.
Potem pa pogledam poročene ženske pa redkokatera kaka hobi oz. potem po nekje 45tem letu se začne vpisovat na aerorobiko ali jogo ali kaj takega. Kaj več pa ne.
Poročeni moški pa na polno aktivni v športu.

Kako je potem to pri ženskah. So aktivne dokler so samske potem pa se spremenijo in lepo ostajajo doma? ALi pa mogoče tiste aktivne ostanejo večno samske, ker moški želijo umirjenih žensk?
Kaj pa moški so postali aktivni, ko so se poročili ali so bili že prej aktivni in so vsi aktivni takoj oddani oni brez hobijev pa večno samski?

Ko razmišljam se mi zdi, da je pri moških zaželeno, da so športno aktivni, pri ženskah pa, da so čim manj aktivne. Da so več doma, skrbijo za dom.
Mogoče pa poročeni moški bežijo pred domačimi opravili na recimo tenis?

Premalo udarno izražaš misli, piši bolj udarno. Aja, pa posplošuješ preveč.

Samski moški se očitno čisto dobro počutijo v svoji samskosti in ne bezljajo kar naprej okoli, da bi iskali mašila, bežali pred samimi sabo, ali pa pred domom. Samske ženske so prekomerno aktivne, ker jim je sicer dolgčas.

Ok, za ženske mi je logično. Rabijo mašila, polnijo praznino.
Kaj pa potem poročeni moški? Kaj pa oni mašijo?

Če bi bila jaz na polno športno aktivna bi kmalu postala samska športno aktivna ženska. Kdo pa misliš, da bo delal po cele dneve v službi, skrbel za gospodinjstvo, urejal okolico in skrbel za otroke – velikonočni zajček ali kakšno drugo bajeslovno bitje. Tale mit o vsezmogljivi super ženski je taka nakladancija, da večja ne more biti. Če nekje dodaš moraš kje vzeti in dan ima še vedno 24 ur, povprečen moški pa je še vedno le povprečen moški in ne super gospodinjec, kot so trdili v neki anketi za Slovenijo.

Samske ženske hočejo biti suhe, lepe, zato športajo. Ko ulovijo pravega pa to ni več potrebno.
POročeni moški pa so naveličani tečne žene in bežijo v šport pa da vidijo kako frišno punco.

Torej po poroki se mora ženska odpovedat svojim hobijem. Moški si pa omisli še nove športe ali kako?
Babnica naj dela, dedec pa gre na tenis.

Samske ženske so aktivne namesto bi iskale potencialnega partnerja? Raje so aktivne na full in si mislijo kako so one fajn. Ne vidijo pa potencialnih normalnih decev, z katerimi bi si lahko ustvarile družino.

Poročeni moški so aktivni, ker doma ne dobijo dovolj seksa, pozornosti. In večini se tud ne da kuhat in pospravljat itd… Za ljubi mir se obrnejo v šport in z tem preusmerijo misli kam drugam.Poročene ženske pa sam familija in kariera.

Zdaj sem pa v dilemi. Rada športam, rada potujem, na polno aktivna. Želim si pa tudi biti v razmerju, ampak ko berem mon sem v dilemi. Glede na mon bi bilo potem mojih aktivnosti konec, namesto uživanja v športu, bi garala doma. Nič obetavno.
Namesto, da bi skupaj s partnerjem športala, glede na mon, ona športa, ona doma gara.
Mogoče bom pa raje kar samska ostala. Samo zaradi seksa pa se res ne splača odreči vsem prijetnim aktivnostim.

ti v dilemi..
pa kje ti živiš..
a to, da ti v lužbi plačajo delo se ti zdi samouvevno..
saj veš,.. njim bi blo fino,imet delo na polno…želijo si pa tud veliko dobička in jim je tvoja “mezda” ..odveč..
pa kaj je s tem frcovjem dandanes..
vse bi imel, pa nič dal oz. se ničemur odpovedali..
ko mali otrok, ki bi imel kar vse igrače s prve in zadnje police..
nedorasli ste življenju..in vse vam je težko..
začenši z odnašanjem krožnika z mize..

Kaj misliš, da je tako lahko biti aktiven ob otrocih, službi ,… čeprav se meni zdi, da je vedno več poročenih žensk, ki hodijo 2-3 x tedensko na aerobiko, jogo, se vsaj 1x mesečno dobijo s frendicami, gredo 1-2x letno da skupni dopust brez moža in otrok.
Tako da jaz posploševati ne morem. Sigurno pa če si poročen in imaš otroke, je potrebno bistveno več kompromisov in včasih tudi odrekanja.

Odkrito povedano niti pod razno ne razumem kaj želiš povedati. Res si tako zmeštrano napisala, da ne vem kaj hočeš. Očitno si meni pisala, samo v zvezi s čim pa žal res ne razumem.

Glede na tvoj naslov”Aktivne samske ženske in aktivni poročeni moški”

lahko potegnemo le en zaključek – jasno je zakaj pride do varanja.

Ja poročene ženske hodijo ne jogo, aerorobiko. Samske pa kolesarijo, smučajo, potujejo, bolj take konkretne aktivnosti. Podobno kot samske ženske počno poročeni moški. Zakaj imajo pa oni čas, poročene ženske pa ne?

Ja hodijo na jogo pa aerobiko, samo po 40 – 45 letu, ko otroci odrastejo.

Ja, bo držalo kar se piše o varanju. Ker na športanjih ni samskih moških, se zgodi, da se kdaj kaka samska zaljubi v poročenega in potem…

Kar neki enga namigovanja, pa kot, da bi ne privoščili ukvarjanja s športom, pa, prostega časa. To, da se nekateri ljudje ukvarjamo s športom, zaradi tega, ker se bojujemo s kilogrami in zaradi tega, da bi morda na stara leta, ne bili “čist otrdeli in bolni zaradi telesne nedejavnosti”, to pa kar nekako ni nobeden pomislil.
Niti ne migamo vsi zato, da bi čas porabili, pa poročene zmešali(e) !

Če bi vse tkole upoštevala, bi blo najboljš, da se zaprem nekam in če slučajno pridem ven med ljudi v tla gledam, pa gorje kam na šport se spravit ali pa tja kjer je kakšen dedec prisoten. Če pa že pa obvezno v “nunsko nošo” napravljena.
Že v naslovu ste skupaj spravili samske ženske in poročen moške, kakor, da eno zaradi drugega obstaja.

Taki stari nazadnjaški opravlljici tkole mal za hrbtom ponavdi opravljate !
V enem stavku: STARE BABE V ZADNJI ZAPLANKANI SLOVENSKI VASI.

Ženske so aktivne predno imajo male otroke, ponovno pa se lahko vrnejo k športu, ko otroci zrastejo.
Vmes pa bolj redko, služba, gospodinjstvo, kakšna izobraževanja, obiski, družina, otroci, kar zmanjkuje časa ali pa si utrujen kot pes.
Za moške se pa ve, da doma naredijo bolj malo, zato si pa lažje privoščijo ostati aktivni.

vezane zenske?

New Report

Close