Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek motivatorji, zdravilci, dobra vila Maja

motivatorji, zdravilci, dobra vila Maja

Kaj menite o motivatorjih,, kot je npr Smiljan Mori, zdravilcih, samooklicanih terapevtih, dobri vili Maji, ki jih zadnje čase kar mrgoli?

Umetnost služenja denarja z nakladanjem (pa ne drv).

Odvisno na kak način delujejo in če so njihove terapije uspešne.Verjamem valternativo,saj jo sam izvajam.Glede zdravljenja z angeli pa ne verjamem oziroma verjamem da ko dosežeš in se izpopolniš v meditaciji da dosežeš stik z ETji in ti oni pomagajo lahko pa je zdravljenje z magijo in ni zdravljenje z angeli ampak zdravljenje z demoni.

Drugače pa nasplošno že z meditacijo ogromno narediš za svoje telo in z glazbo.

Terapevti,klicani samoterpavti pa je enako kot zdravniki.Vsak človek z rojstvom ima v sebi gensko zasnovo o zdravljenju.Tako so nekateri internisti,drugi terpavti za zdravljenje bolezni,tretji za zdravljenje poškodb,…

Odvisno na kak način delujejo.

Problem pri alternativcih je ker ko ozdravijo eno stvar mislijo da imajo za vse moč,ampak temu ni tako.So zelo uspešni na področjih v katere spadajo.

nova
Uredništvo priporoča

vsi ti motivatorji imajo skupno noto, ki ni iz trte zvita ter je po moje nekaj, kar imajo optimistični ljudj v sebi že sicer.
če si npr. V slabi koži, ti kakšem nasvet lahko pride prav, vendar nihče ničesar ne more narediti brez tvoje spremembe.

če nisi totalno brez denarja, lahko prebereš kakšno knjigo ali se udeležiš seminarja. Ni pa, da bi človek zmetal v to koš denarja…
Drugače pa sem bil enkrat na moriju, in eno knjigo sem prebral od maje. Nisem pa plačal, je slučajno prišlo mimo, mi je pa bila čisto zanimiva izkušnja.

Bolje motivatorji in ,da res prenesejo pozitivnost na ljudi .Kot nakladači in prevaranti z prodajanjem megle preko interneta kot MLM in ostala podobna piramidna sranja .

Neka moja znanka služi bajne denarce na račun “vernikov”.

Nekaj jih poznam in vem, da odlično služijo na račun … ovc.

Me vedno znova fascinira, da nekdo pade na take poceni fore a la ”Secret” in podobno, samo, da je ”poslovenjeno”.

Sicer je pa ves ta bullshit, ki ga oni učijo na internetu, kjer ga lahko zastonj prebirate. Tudi oni so se od tam naučili in zdaj drago nakladajo bedakom.

Dva sta, pridki je ne morem.
Smiljan Mori in Dobra Vila Maja.

Ne zdržim dve minuti ne brati ne poslušati. V Lady ima neke kolumne. Vzdržim točno 3 vrstice tega sranja.

Tale Mori na TV pa me spominja na Amway seminar, na katerega so me zvlekli mnogo let nazaj. Podobni tipi so skakali po odru. Vzdržala sem točno 15 minut tega sranja, preden sem odšla v bližnji bife na cajtng in kavo ter počakala, da kolegica pride ven z glavo, ki jo bo še tri dni imela v oblakih.

New Report

Close