Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kje oblekce ala Kate Middleton

Default avatar

kje v slo?

Torej, kot v naslovu: kje v sloveniji bi se dalo kupiti oblekce kot jih nosi Kate Middleton (http://www.over.net/foto-malcica-je-tak ... orgea.html). Zelo rada bi imela kako tako oblekco, a ne vem, kam jo iti iskat. Vedno vidim le take, ki so brez rokavov ali pa nekih čudnih oblik, ali pa ultra kratke, ali pa ultra dolge.

Telirane, ravno prav dolge (do kolen), s kratkimi, 3/4 ali dolgimi rokavi pa zelo redko najdem. Če že, potem so nekih dolgočasnih barv (črna, siva ali pa kakih čudnih abrakadarba vzorcev) ali pa pretiroma okranclane, jaz pa bi rada tako romantično, lepo in enostavno kiklco kot jih nosi ona.

Ima katera nasvet zame kam iti pogledat?

Hvala že v naprej!

(po spletu se da najdi, ja, ampak vseeno raje probam, preden kupim)
Default avatar

ena radovednica

Kate ima res zelo dober okus. Tudi meni je všeč ta obleka. Ja, pa prav simpatična in človeška mi je.
Če bi rada imela prav takšno, kot jo ima ona, bi kupila blago in si sama šivala (pač tudi šivam), če pa ne bi znala, bi šla pa k šivilji. Vsaj jaz bi tako naredila. :-)
Default avatar

Ima res dober stil

Ona jih kupuje v teh trgovinah, poleg tistega, kar si da narediti po meri.

Some of the shops & brands Kate frequents:
REISS – Stuart Weitzman – Whistles – Warehouse – John Lewis – L.K. Bennett – Issa – Jenny Packham – Katherine Hooker – Alexander McQueen – Diane Von Furstenberg – Joseph – Temperley London

Ali pa zacni sivati. Potem lahko sama sesijes vse ponaredke.
Default avatar

kje v slo?

Če bi znala šivati, bi tole že imela v svoji omari :) tako pa sem, se bojim, povsem brez talenta kar se šivanja tiče, eh...

ampak vseeno hvala za nasvete in info!
Default avatar

A VESTE KAJ!

Imeti morate top postavo, lase, gibanje in..izžarevat eno karizmo.

Lahko se oblečete v Dolčegabana, karkoli - bo na vas izpadlo kot žakelj! Razumete?

Jaz imam hčerko, top lepotico. Včasih hodim za njo (z vnukom) in samo opazujem z enim očesom. En uč imam na vnuku.
Kjerkoli se prikaže, moški živelj otrpne. Pa naj bo to ob tenis igrišču, na plaži, restavracijo....kjerkoli!!

Res mi je smešno! Verjemite! Hči tega že davno več ne opazi.

Obleke ne kupujte zato, ker na Kate dobro izgleda!
Default avatar

Se dobro

Se dobro, da imas vsaj en uc na vnuku.
Default avatar

ena radovednica

A VESTE KAJ! je napisal/a:
Imeti morate top postavo, lase, gibanje in..izžarevat eno karizmo.

Lahko se oblečete v Dolčegabana, karkoli - bo na vas izpadlo kot žakelj! Razumete?

Jaz imam hčerko, top lepotico. Včasih hodim za njo (z vnukom) in samo opazujem z enim očesom. En uč imam na vnuku.
Kjerkoli se prikaže, moški živelj otrpne. Pa naj bo to ob tenis igrišču, na plaži, restavracijo....kjerkoli!!

Res mi je smešno! Verjemite! Hči tega že davno več ne opazi.

Obleke ne kupujte zato, ker na Kate dobro izgleda!
Ojej, avtorice ne poznaš. A nisi pomislila, da ima lahko tudi avtorica tako lepo postavco kot Kate in je polna karizme.
Default avatar

nisem

ena radovednica je napisal/a:

Ojej, avtorice ne poznaš. A nisi pomislila, da ima lahko tudi avtorica tako lepo postavco kot Kate in je polna karizme.
Ne. Mislim, da top bejbe ne čoftajo na monu!
Default avatar

enaNika

nisem je napisal/a:
Res je. Na monu čoftajo samo matere od top bejb. :-)))
Default avatar

drzjćpszjm

Poskusi v emporiumu - kakšna Dorothy Perkins, Wallis.
Default avatar

lisica neprijavljena

enaNika je napisal/a:
nisem je napisal/a:
Res je. Na monu čoftajo samo matere od top bejb. :-)))
Hahahahaha, ti ti neprijavljena Nikca :)))
Default avatar

ert23.C2

W rit se vgrizni
Default avatar

katttte

obstaja veliko strani, kjer so linki do oblek in cevljev, ki jih nosita kate in pippa. velika vecina se jih razproda v parih urah po objavi, ce je le dostopna cena .. tiste drazje se se da dobiti. jaz sem si tudi tako narocila cevlje, ki jih je mela kate na dan, ko sta z williamom pokazala georga, in pa torbico, ki je zaslovela s pomocjo pippe. zelo zdovoljna z obema.
Default avatar

kattte

katttte je napisal/a:
obstaja veliko strani, kjer so linki do oblek in cevljev, ki jih nosita kate in pippa. velika vecina se jih razproda v parih urah po objavi, ce je le dostopna cena .. tiste drazje se se da dobiti. jaz sem si tudi tako narocila cevlje, ki jih je mela kate na dan, ko sta z williamom pokazala georga, in pa torbico, ki je zaslovela s pomocjo pippe. zelo zdovoljna z obema.
en primer
Priponke

58271_image.jpg
0 (77.81 KiB)

Default avatar

polno

V Zari je takih oblekic na tone...
Default avatar

kje v slo?

Hvala za nasvete! Gotovo me bo vsaj en od njih prinesel do kake lušne oblekce :)