Forum.Over.Net

Starševski čvek

To je selfie! Ženske zgledujte se!

Default avatar

Schildkrote

Lep špegu, sicer mal kosmat, ampak nč hudga. :)
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

Kensington

Vazno slediti kot ofca vsem trendom pa naj bo plankanje, twerkanje ali pa selfiji...
Default avatar

Kramp v roke

Če je pa ta polnoletna ... Pa xxxx je res potrebno biti za vsako ceno slaven ... Ccc
Default avatar

telovadec

mikavna slika, ni kaj ampak tile selfiji mi gredo že rahlo na organ. Nič drugega kot nek novodobni trend za narcisoidneže brez pozornosti v realnem življenju.
Še ko sem imel fb (zdaj sem ga zaprl ker se mi zdi vse skupaj totalno patetično) nisem objavil niti enega selfija ker se mi zdi to osladno, slaboumno in narciosidno v smislu "lajkaj me a ne vidiš kako fajn sem in zraven mi prosim pripiši še ritolizniški komentar". Pa bi imel kaj za pokazat ampak tega nikdar ne bi naredil ker ne orgazmiram na lajke in osladne komentarje ker gre itak po večini za samo hinavščino.
patetično do amena, res ta fb je uspel ljudem zbit moralo in eno spoštovanje do lastne zasebnosti na nulo.

klinc pa "selfiji"- kakšen osladno se to sliši v slovenščini
§ ▲ !
Default avatar

oh ti ti nakladač

telovadec je napisal/a:
nisem objavil niti enega selfija ker se mi zdi to osladno, slaboumno in narciosidno v smislu "lajkaj me a ne vidiš kako fajn sem in zraven mi prosim pripiši še ritolizniški komentar

Zato imaš tu vzdevek telovadec in sliko kao nekega težkega fitnesmena.večjega nakladača na portalu od tebe ni.
Default avatar

telovadec

oh ti ti nakladač je napisal/a:
spet se je nekdo prepoznal v postu in se čuti ogroženega
menda imam pravico si sam izbrat nick in avatar ali moram tebe vprašat za dovoljenje?
dejstvo je da povem kakor je in ne izbiram osladnega leporečja in zato grem marsikomu v nos ker eni imate raje lepe laži zavite v celofan

drugače pa menda veš da obstajamo tudi fitneserji ki nismo narcisoidni in se nam j.. za pozornost, to delamo zase ne za druge kot določeni pajaci na fb

in ti v sebi dobro veš da je točno tako kot sem zgoraj napisal ampak si tega nočeš priznat ker očitno tudi sama funkcioniraš po tem kopitu

pa lep dan tudi tebi
§ ▲ !
Default avatar

Meni je všeč!

Telovadec ima zelo racionalne, umirjene, vsebinske komentarje. Nikakor ni nakladač. Avatar je pa animacija, ne njegova slika.
Default avatar

Meni je všeč!

Meni je všeč! je napisal/a:
Hvala ti za podporo in lepe besede, res sem takšen. Zelo dobr si me ocenila
Default avatar

Taja 2

telovadec je napisal/a:
Odlično povedano-čisto realno in tako kot je. Brez zavijanja v celofan, kot si dejal. Očitno se je res prepoznala v tvojih besedah in se počuti seveda napadeno, zato se mora braniti.
Default avatar

wd40

Kaj ima posajeno v tistem teglcu zadaj desno, to me zanima:-)
Default avatar

marina78

Jaz tudi navijan za telovadca, on točno ve kaj govori, ko bi bili vsi moški takšne pameti in po mojem je tako hudo sexi, ne dviga zastonj uteži.Ne razumem zakaj ga večina tuki ne mara,ker je nekaj posebnega in ima posebno razmišljanje.zame je najbolši moški tukaj
Default avatar

anka....

telovadec ne se dati.Samo ljubosumni so.ti si res super moški in točno veš kaj govoriš.po mojem si tudi fullll sexi
Default avatar

tinka.k

telovadec po mojem si ful privlačen,povrh vsega pa pameten,to se itak bere
Default avatar

sofia,,s

telovadec je napisal/a:
telovadec imaš mojo podporo.tako bi te rada spoznala,sem slišala da si zlo sexi mmmmm.pameten si pa zelo,zrelo razmišljaš
Default avatar

marjetka.l

telovadec,pusti druge kaj govorijo,zame si itak zmagovalec tukaj.če bi te v živo spoznala,bi te kr posexala...:-) DRUGI SO SAMO LJUBOSUMNI
Default avatar

KAPO DOL

To si mu tako dobr in realno napisala, da je model takoj umaknil slikco. Klanjam ti se hi hi
Default avatar

telovadec

KAPO DOL je napisal/a:
ja umaknil sem jo da se ne bom še komu zdel narcisoiden zaradi tega:)
drugače ni bil tak namen tega avatarja, le poosebljena animacija tistega kar rad počnem.
§ ▲ !
Default avatar

:)))))))))

wd40 je napisal/a:
Ti znaš pa mene nasmejat! :))))))))))