Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zastonj tattoo

Default avatar

tetty

Naredi zastonj tattoo, črne barva, kak motiv, mali tribal, ali zvezde zvezdice.
Interesentom posredujem kontakt.
Default avatar

tetty

Ja zakaj?
Default avatar

Ctrl

Lahko priporočim, edino v ceno je vštet kak hepatitis, tetanus ali kaj podobnega, dobrega tattoo artista boš pa pošteno iskal/a in plačal/a.
Default avatar

tetty

Ctrl je napisal/a:
Ne pametuj!
Igle sterilne, odprte pred teboj, nastavki sterilni odprti pred teboj, antibakterijska sredstva, barve profi.
A veš kolk folka se je tettoviralo na konvenciji v lj na tak način? kak stotek folka.

Težava nastopi le ko se tattoo konča, ko gre oseba domov in potem je vprašanje kako ga neguje.

Negovat ga mora oseba sama, ga pravilno umivat in mazat.

evo primer, pride oseba ki dela v tovarni cementa, si naredi tattoo, stem tattojem gre v ponedeljek delat v cementarno, seveda kjer se polno prahu in umazanije, umazanija prodre do tattooja ,in pol ?! kdo je kriv za morebitno vnetje?! tattoist sigurno ne!!!
Default avatar

Ctrl

tetty je napisal/a:
In vsi na konvenciji so za tattoje plačali, razen če jim je kdo od prijateljev naredil "zastonj" torej strošek barve in podobno. Če si pa res toliko želiš zastonj tattoja ti jih pa podarim iz žvečilnih gumijev od otrok.
Default avatar

ctrl kr3ten

In kaj je važno al so na tattoo knvenciji plačali al ne,, bistvo je na kak način so delali....
strošek barve in podobno????!!!! se vidi da nimaš pojma
jaoo so eni imbecili ki se vtaknejo nekam sam da se vtaknejo,....
Default avatar

Rednnammay

jst bi takoj ampak celo roko sleeve varianto.. sam škoda ne znaš portretov.. tko da..

Kensington

Cisto resno, ker me zanima. Kdo pa si ti, da bi te nekdo zastonj tetoviral?
Default avatar

Kensington

ctrl kr3ten je napisal/a:
Dihaj, dihaj pomiri se no!!!
Default avatar

Ctrl

Moj najboljši prijatelj je tattoo artist in vem kakšne so cene, pripomočkov in barv mu nihče ne podari za to tudi tattoojev ne dela brezplačno, enako je pri ostalih razen pri tistih, ki razkužujejo z vodo in barvo naredijo sami, kar pomeni da ni garancije za zdravje.
Default avatar

ctrl kr3ten

1 igla stane 0,10 cent--sterilno zapakirana seveda
barva se itak porabi v kapljicah,,,to vsak tettover ve,...
barvo naredijo sami ???? haloo iz česa ....mater jih streljaš ti,...
1 dc barve profi -intenze se dobi že za 30 evrov z to barvo lalhko narediš 500 tribal tattojev 5x5 cm...in če ti nese pamet to pomeni da porabiš zelooo malo barve.....
razkužilo pa pol litra par evrov.
pojma nimaš dej
Default avatar

Kensington

Jup vse je zastonj tudi izkusnje tetovatorja. Najbolje, da kar dela zastonj vsem, ki si to zelijo. Kaj si sploh drznejo racunati naj bo vse zastonj...
Default avatar

Ctrl

http://www.google.com/m?q=home+made+tat ... tattoo+ink

Toliko o nemogočem doma narejenem črnilu, če imaš pa toliko pojma si pa sama naredi tattoo zastonj, drugje boš plačala material in delo.
Default avatar

enayamala

Mene je prišel skoraj pol plače, pa nimam socialke:-P
Default avatar

zastonj ;-)

tetty je napisal/a:

Ane če bejba pride plača z seksom .Prjatu nič ni zastonj .
Default avatar

Schildkrote

Jaz imam ene tri različne debeline alkoholnih flomastrov. Rabiš? Ti jih dam zastonj, ali ti pa jaz kaj narišem. Tudi zastonj. :)))
Ko oči zaspijo
Se angeli zbudijo
(Jan P.)
Default avatar

od kod pa je?

Vem, da v Novem mestu en dela zastonj, ker si izkušnje nabira. Je imel na FB-ju obvestilo. A to je ta?
Default avatar

tetty

od kod pa je? je napisal/a:
ne,,,dej pošj fb povezavo od njega

to sm js,,mi je tiskarski škrat pobral črko m-- pri naredi--m
Default avatar

mene zanima tole

Jaz bi rabla nekaj malega in sicer za prekrit en star tattoo. Od kod si?