Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najti žensko za resno zvezo?

Kje najti žensko za resno zvezo?

Sem povprevčen moški star 42 let in bi rad spoznal žensko….AMPAK KJE JO NAJTI?
Vsepovsod na netu ,kjer so kakšni oglasi samo kurbarija ok tud to mora bit ampak kje najti žensko za resno zvezo?

mal na zrak se sprehodit, it v hribe, ….spoznat nove ljudi…
če se vrtiš vedno samo v enakih krogih, je ne boš srečal….

Če jo boš kje našel, jo vprašaj če ima sestro. Po takih ženskah je hudo povpraševanje.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Takšne teme pa že dolgo ni bilo. V zadnjih dneh samo kreganje in provociranje okrog vere in praznikov. Prav paše spet v stare vode. 🙂 Avtor, saj se najde. Samo veliko vztrajnosti pa malo sreče boš moral imeti.

Probaj v Avstriji. Sem samska itd…. samo nisem čist pri sebi 🙂 Naš sistem podpira samo kurbarijo. Še tista ženska, ki hoče resno vezo, jo en pokvar. Če ne mafija pa sistem. Mene je ta naš sistem sesul v nulo in bi rabila samo še norišnico..
Povprašaj mal pri prijateljih in znancih.

Kaj si pa do zdaj čakal? Ženske za resno vezo se začne loviti po 20 letu in se jo do 30 najde, poroči in ima otroke. Zdaj pa nimaš nobene izbire več, razen take z tremi otroki ali pa zaguljene stare device. Najbrž si nobene od teh ne želiš?

Zakaj ne napišeš vsaj nekaj osnovnih podatkov, da se mogoče katera prifočka … Npr. kakšen si osebnostno, kaj delaš, kako preživljaš prosti čas, si družaben ali zapečkarski, koliko si visok, bi še imel otroke ipd.?
Da naredim prvi korak.
Jaz sem 39, iščem resnega moškega, sem pa bolj zapečkarske sorte, značajsko pa bolj introvertiranega značaja, kar ne pomeni, da nikamor ne grem, nasprotno, ampak npr. ne tečem vsak večer ali ne grem vsak vikend v hribe. Zato pa rada kaj delam na vrtu, rada se zvečer uležem na kavč in pogledam dober film, grem na kakšno kulturno prireditev … Imam 172, sem uni izobražena, imam enega otroka, več otrok pa ne bi več imela.

Spoznavaj ljudi, tudi moške. Mogoče ti pa ravno kakšen nov znanec predstavi pravo. Išči v dejavnostih, ki zanimajo tudi tebe (šport, pohodništvo, kulturna društva, tud v cerkvenih zborih se jih nekaj spozna). Presežek samskih žensk je na jezikovnih tečajih in organiziranih izletih. Potem prireditve (kresovanje, kmalu bo tud čas veselic, kjer je bolj sproščeno). S kakšnim prijateljem gresta lahko skup v akcijo in se nevsiljivo pridružita skupini žensk npr. na plaži poleti in zvečer zunaj. Portali naj ti bodo pa res zadnja možnost.

Če ne boš gledal na narodnost ti iskreno povem,da jih je v Bosni kolk hočeš.Pa niso slabe da ne boš mislil.Kolega je šel lansko leto dol ,ravno s tem namenom.Smejali so se mu ,danes pa se on njim reži.Babnca stoj in glej.simpatična na pogled gospodinja prve klase.Sem Slovenka pa ti povem da boš pri nas kaj pametnega težko našel-razen če si poln keša.

On je torej iskal gospodinjsko pomočnico, ki nudi tudi brezplačne spolne usluge?

Tudi jst iscem eno resno  pa kod da bi jih sploh ne bilo a je kašna zame

V domu upokojencev same resne in zrele, simpatične, ki živijo na polno, kot da jim je danes zadnji dan! Vprašanje je le kaj TI njim lahko ponudiš…

Resna zveza ni zanimiva. Srčna zveza bi bila morda bolj zanimiva. Ne vem, razmislite…

Poskusi v Argentini, Cile, Cuba, Ukrajina…

Jaz pa iscem eno neresno srednjih let. Crnolasko, po moznosti temne polti in da je iz juznega dela Balkana. Seveda samo izkljucno za sex.

Želim te spoznati, daj prosim kontakt, tudi mail bo dovolj

Zacni igrati loto.

A ti to resno?

New Report

Close