Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ” svetovalke ” na zavodu pritiskajo na brezposelne, a služb ni

” svetovalke ” na zavodu pritiskajo na brezposelne, a služb ni

nekam jo bom bom poslal no, njej je lahko meni nakladat

Svetovalka te bo z največjim veseljem pustila na miru, le izpiši se iz evidence, prepusti ugodnosti, nadomestila in socialne transferje komu drugemu, pa bo.
Simple as that.

Nimam nobenih nadomestil, ugodnosti.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa zadnjič kar malo pokrov ven vrglo in sem ji kar v faco rekla, da zakaj me pa ne priporoči kakemu delodajalcu, ki išče delavca in ko Zavod sploh ne objavi rapisa, ampak jih pošlje ene par čisto tako na razgovor (seveda par izbranih na osnovi nepotizma). Sem ji zaprla usta. A misli, da je meni lepo doma????? Ja, če bi imela še njeno plačo, bi res uživala!

Kaj potem delaš na zavodu?

Zakaj si torej prijavljena na zavodu?

kakršno je, ustreza nam goljufiva družba brez vrednot, to pa vodi samo k slabšemu načinu življenja saj kradejo naš denar, goljufajo nas.

Kaj potem delaš na zavodu?[/quote]
ob takem vprašanju se jaz sploh ne čudim, da smo na ravni države tam kjer smo – predvsem tukaj mislim v smislu zbirokratizirane države, ki ima neke službe in zaposlene, ki ne služijo ničemur s svojim delom…
in če celo državljani s takšnimi vprašanju brezposelnim, to podpirajo…potem sploh ne more biti drugače—žal…

meni se zdi bolj logično,da bi bilo potrebno spremeniti sistem in način dela tem svetovalkam, ne pa se spravljati na brezposelne,da se odjavijo… ampak čudežno žalostno to nikogar ne zanima…in se enim tukaj zdi pač najbolj simpl rešitev problema pustiti te svetovalke tam,d a še naprej ne delajo “nič” dodane vrednosti, brezposelni pa naj bodo doma…
potem res ni čudno,da je stanje v državi tako kot je…
in v takem stanju bi lahko tam bila zaposlena zgolj ena birokratorka, ki bi vodila evidenco brezposelnih, ki se podrebuje za namene drugih pravic in statistične namene…

Kaj potem delaš na zavodu?[/quote]
ob takem vprašanju se jaz sploh ne čudim, da smo na ravni države tam kjer smo – predvsem tukaj mislim v smislu zbirokratizirane države, ki ima neke službe in zaposlene, ki ne služijo ničemur s svojim delom…
in če celo državljani s takšnimi vprašanju brezposelnim, to podpirajo…potem sploh ne more biti drugače—žal…

meni se zdi bolj logično,da bi bilo potrebno spremeniti sistem in način dela tem svetovalkam, ne pa se spravljati na brezposelne,da se odjavijo… ampak čudežno žalostno to nikogar ne zanima…in se enim tukaj zdi pač najbolj simpl rešitev problema pustiti te svetovalke tam,d a še naprej ne delajo “nič” dodane vrednosti, brezposelni pa naj bodo doma…
potem res ni čudno,da je stanje v državi tako kot je…
in v takem stanju bi lahko tam bila zaposlena zgolj ena birokratorka, ki bi vodila evidenco brezposelnih, ki se podrebuje za namene drugih pravic in statistične namene…[/quote]

Pa daj mi razloži, česa ne vidim? Od zavoda ne dobi nič, pri iskanju službe zavod pomaga en k. Zato, da me bodo enkrat na tri mesece učili pisat prošnje, mi pa ni treba biti tam in imeti še stroške s prevozi na brezplodne razgovore.

To državo so pokradli pri koritu!!!!!! In zdaj navadni državljani trpimo brez dela !!! SRAMOTA BANANISTAN

Zakaj si torej prijavljena na zavodu?[/quote]

1. ker imam brezplačno knjižnico

2. ker me mogoče kdaj kdo zaposli, ker bi mu Zavod izplačal denar za 1 leto prispevkov zame

3. ker mogoče enkrat v daljnji prihodnosti, ko bom pred penzijo in mi bo manjkalo kako leto, se bo pa mogoče dalo odkupit kako leto Zavoda

” simpl “

na Zavodu je zato, ker ima zakonito pravico, ti si pač nepismena oseba, ki je najbrž pri mamici in očiju, ker si nesposobna in misliš, da si večno varna ker imaš keš od ta starih. Mrš

en vidik je ja tak, ki si ga ti predlagala – odjavi se iz zavoda…na ta način ti res ona tam ne bo težila…ampak še vedno bo težila drugim, na podlagi svojega neučinkovitega sistemskega dela, ki ne prinaša nobenih rezultatov…poleg tega cel sistem za đabe porabi še nemalo dnarja dr. proračuna…
torej tvoj nasvet še vedno ni rešitev nastale situacije…

po tvojem sistemu razmišljanja – bi podjetniku, ki ne more zagnati, razširiti dejavnosti zaradi ene take zbirokratizirane dr. javne službe, ker mu mečkarijo s papirji, ti svetovala, ja pa kaj pojdi v avstrijo…a ne…to je rešitev…

v nobenen primeru ti kritike ne bi usmerila na delo teh birokratov – če spremenimo delo teh v bolj učinkovito…bo lahko vsak brezposelni, četudi brez ugodnosti, prijavljen na zavodu, več teh bo našlo zaposlitev, ljudje bodo imeli plačo in denar za preživetje in dr. blagajne bodo bolj polne…in če povežem še z drugim primerom- podjetnik bo ostal doma v državi in tukaj odpiral nova del. mesta ne pa v tujini…

se ti zdaj kaj bolj svita – da problem ni brezposelni, ki je (brez nadomesti ipd.) še vedno prijavljen na zavodu, ampak neučinkovit sistem in način dela zaposlenih tam in tudi še premnogih drugih v številnih javnih službah.

Zakaj si torej prijavljena na zavodu?[/quote]

1. ker imam brezplačno knjižnico

2. ker me mogoče kdaj kdo zaposli, ker bi mu Zavod izplačal denar za 1 leto prispevkov zame

3. ker mogoče enkrat v daljnji prihodnosti, ko bom pred penzijo in mi bo manjkalo kako leto, se bo pa mogoče dalo odkupit kako leto Zavoda[/quote]
tole je bilo možno v starem sistemu, po novi pokojninski reformi, pač žal ne več

Zakaj si torej prijavljena na zavodu?[/quote]

1. ker imam brezplačno knjižnico

2. ker me mogoče kdaj kdo zaposli, ker bi mu Zavod izplačal denar za 1 leto prispevkov zame

3. ker mogoče enkrat v daljnji prihodnosti, ko bom pred penzijo in mi bo manjkalo kako leto, se bo pa mogoče dalo odkupit kako leto Zavoda[/quote]

Torej imaš ugodnosti. Očitno so ti dovolj pomembne, da zanje prenašaš tudi svetovalko.

simpl

nekoč ostaneš na cesti, brez kruha, takrat boš tiho, a ne

1. ker imam brezplačno knjižnico

2. ker me mogoče kdaj kdo zaposli, ker bi mu Zavod izplačal denar za 1 leto prispevkov zame

3. ker mogoče enkrat v daljnji prihodnosti, ko bom pred penzijo in mi bo manjkalo kako leto, se bo pa mogoče dalo odkupit kako leto Zavoda[/quote]
tole je bilo možno v starem sistemu, po novi pokojninski reformi, pač žal ne več[/quote]

mislim, da gospa prav razmišlja. Kaj pa veš, kaj bo čez 30 let. Lahko da bodo kakemu politiku manjkala leta za v penzijo in se bo spet dalo odkupit.

1. ker imam brezplačno knjižnico

2. ker me mogoče kdaj kdo zaposli, ker bi mu Zavod izplačal denar za 1 leto prispevkov zame

3. ker mogoče enkrat v daljnji prihodnosti, ko bom pred penzijo in mi bo manjkalo kako leto, se bo pa mogoče dalo odkupit kako leto Zavoda[/quote]

Torej imaš ugodnosti. Očitno so ti dovolj pomembne, da zanje prenašaš tudi svetovalko.[/quote]

Si morda ena nesposobnih svetovalk na Zavodu?

Zavod je moja zakonska pravica!
Namesto da podiš ljudi z Zavoda ali pa da uživamo v ugodnosti, kot je brezplačna knjižnica, bi se lahko vsi skupaj borili, da si svetovalke zaslužijo svojo plačo z delom!
Sori, ampak jutri si lahko tudi ti na Zavodu!

[/b]
tole je bilo možno v starem sistemu, po novi pokojninski reformi, pač žal ne več[/quote]

mislim, da gospa prav razmišlja. Kaj pa veš, kaj bo čez 30 let. Lahko da bodo kakemu politiku manjkala leta za v penzijo in se bo spet dalo odkupit.[/quote]
se strinjam nič ni narobe, samo komentirala sem, v kolikor mogoče misli,d a se v tem trenutku to še vedno da…

Ti na zavodu so butci na butci, mi pošlje napotnico za delodajalca, ki išče delavce za v tujino. Prihodi domov so enkrat na 3 mesece. Mene kot samohranilko,mamo dveh šoloobveznih otrok pošilja na teren delat. Ko sem klicala, da storniram zadevo me je še nadrla, da ji kradem čas in kaj si mislim, da mi iščejo službo jaz pa da je ne bi sprejela? Hvala bogu, da ta delodajalec ne jemlje mamic z malimi otroki.

mislim, da gospa prav razmišlja. Kaj pa veš, kaj bo čez 30 let. Lahko da bodo kakemu politiku manjkala leta za v penzijo in se bo spet dalo odkupit.[/quote]
se strinjam nič ni narobe, samo komentirala sem, v kolikor mogoče misli,d a se v tem trenutku to še vedno da…[/quote]

Saj sem pisala mogoče, mogoče, mogoče… 🙂

Torej imaš ugodnosti. Očitno so ti dovolj pomembne, da zanje prenašaš tudi svetovalko.[/quote]

Si morda ena nesposobnih svetovalk na Zavodu?

Zavod je moja zakonska pravica!
Namesto da podiš ljudi z Zavoda ali pa da uživamo v ugodnosti, kot je brezplačna knjižnica, bi se lahko vsi skupaj borili, da si svetovalke zaslužijo svojo plačo z delom!
Sori, ampak jutri si lahko tudi ti na Zavodu![/quote]

Ne, ne delam na zavodu in nisem na plečih drugih.
Kar imej svojo pravico, nihče ti je ne krati. Si pa tipičen primer današnje družbe; poznaš in zahtevaš svoje pravice, ne priznavaš pa dolžnosti (javljanje na zavodu in “prenašanje svetovalke).


meni so pred leti poslali napotnico,da pošljem prošnjo…vse sem naredila, bila tam na razgovoru…sicer nisem bila sprejeta, ker niti slučajno nisem bila profil z izkušnjami, ki so jih iskali…ampak vse sem naredila kljub temu, kot je moja obveza…nakar po par mesecih domov pošta uradna, da sem izbrisana iz evidence, ker se nisem odzvala povabilu na razgovor…
sem imela vsa dokazila da sem prošnjo poslala, imela neg. odgovor od podjetja, kisem ga prejela po razgovoru…sem nesla vse na zavod pokazati in so mi rekli…ok smo pač naredili napako, morate se pritožiti na sklep o izbrisu iz evidence in vas bomo pač lepo vpisali nazaj…
oni so naredili napako – pa ne da bi jo sami lepo popravili, ne da bi se kdorkoli opravičil, jaz sem morala se pritoževati in zapravljati denar še za tiste poštnine, da se me blagovolili vpisati nazaj…
…pa to je samo ena prigoda njihovih nesposobnosti in robotske birokratskosti, brez vsakega razuma in logičnega razmišljanja…

Si morda ena nesposobnih svetovalk na Zavodu?

Zavod je moja zakonska pravica!
Namesto da podiš ljudi z Zavoda ali pa da uživamo v ugodnosti, kot je brezplačna knjižnica, bi se lahko vsi skupaj borili, da si svetovalke zaslužijo svojo plačo z delom!
Sori, ampak jutri si lahko tudi ti na Zavodu![/quote]

Ne, ne delam na zavodu in nisem na plečih drugih.
Kar imej svojo pravico, nihče ti je ne krati. Si pa tipičen primer današnje družbe; poznaš in zahtevaš svoje pravice, ne priznavaš pa dolžnosti (javljanje na zavodu in “prenašanje svetovalke).[/quote]

Moja pravica je tudi pravica do dela in pravica do možnosti preživljanja z lastnim delom!
Javljanje na Zavodu ni moja dolžnost, ampak moj interes!
Svetovalke pa ne prenašam, ampak od nje zahtevam, da opravi svojo delovno dolžnost in deluje v mojo korist in v korist moje čim prejšnje zaposlitve!

Ne, ne delam na zavodu in nisem na plečih drugih.
Kar imej svojo pravico, nihče ti je ne krati. Si pa tipičen primer današnje družbe; poznaš in zahtevaš svoje pravice, ne priznavaš pa dolžnosti (javljanje na zavodu in “prenašanje svetovalke).[/quote]

Moja pravica je tudi pravica do dela in pravica do možnosti preživljanja z lastnim delom!
Javljanje na Zavodu ni moja dolžnost, ampak moj interes!
Svetovalke pa ne prenašam, ampak od nje zahtevam, da opravi svojo delovno dolžnost in deluje v mojo korist in v korist moje čim prejšnje zaposlitve![/quote]
točno, saj konec koncev je zato tudi plačana.

New Report

Close