Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

VARANJE-PUNCE,ŽENE???? KAKO NIČ NE OPAZIJO

Kod že v naslovu napisano veliko se piše o varanju na tem forumu … nekaj ni mi jasno, ko moški vara kako to, da njihove punce, žene … nič ne opazijo. Mislim, da če poznaš partnerja, poznaš njegovo obnašanje. Tudi, če je nevem kak “stručko” v “laganju, igranju” … moraš opazit razlike. Nekateri varajo par let …. to da partnerca nič ma čisto nič ne opazi mi ni jasno …. mislim, da se že pri seksu pozna samem načinu obnašanja, izražanja …. jaz bi spremembo (sigurno) opazila … dejte mi napisat varane partnerke, tudi ljubice kako je to možno, da ne opaziš spremembo na partnerju ???? NI MI JASNO, A TO ŽIVITE SKUP (samo zato, da imate nekoga) EN MIM DRUGEGA

Hecno je že to, da pišeš kot, da varajo le moški. Tudi ženske varajo. Ravno ene toliko kot moški, razen, če moški varajo z moškimi.
Varanje je pa tam, kjer doma ni ljubezni, ni seksa.
Ponekod pa je povsem jasno, da ima recimo on ljubico, žena pa ostaja pri njemu, ker ji je všeč njegov denar. Je pač zaradi denarja z možem.

zato pa je veliko spolno okuženih, sami sebi škodo delajo.

vem, da varajo tudi ženske …
pa kaj se ti ljudje nič ne pogovarjajo, ne seksajo, ….zakaj so pa pol skup … ma je…š ta dnar , če ni ljubezni … živeti z nekom pomeni, da ga poznaš po moje …

Ja, zaradi denarja so skupaj. Včasih on bogat pa je žena vsa srečna, da ji daje denar. Včasih tudi obratno.
Včasih oba vlagala v hišo potem pa se ne moreta zmenit kako bosta hišo razdelila pa raje ostaneta skupaj.

Spolne bolezni v porastu: od kje pa tebi taka ideja o spolnih boleznih? Malce preštudiraj in boš ugotovila, da je spolnih bolezni manj kot jih je bilo nekoč. Veš kako pogost je bil nekoč sifilis? Veš v čem je razlika? Danes so moški bolj zvesti kot nekoč. Res pa je, da so ženske manj zveste kot nekoč. AMpak oboji pa sedaj uporabljajo kondome. Saj si že slišala za kondome?

kurbarije je ogromno, navadno taki ostanejo sami in okuženi.

Ma, ja, ne ostanejo sami. Ženke so jih vesele, samo, da prinesejo keš domov. Pa še vesele so, da seksa drugje, da njim ni treba.
Okuženi s čim?

” to ti misliš”

ti kar zagovarjaj varanje ( fukanje naokoli z več ljudmi ), uboga si v svojih možganih

Upam, da nimaš otrok, ker si ne predstavljam kako tako prostaško bitje vzgaja otroke. Verjetno so prave male pošasti.

to ti misliš

haha budala nagravžna, zarad mene se lahko fukaš naokoli kolikor hočeš, svoje sem ti povedu

od pametiveka kurbe skupaj držijo, nič novega

Upam, da tudi ti n nimaš otrok, ker si ne predstavljam kako tako prostaško bitje vzgaja otroke. Verjetno so prave male pošasti.

to ti misliš

daj mir, mene ne boš prepričala da je varanje sprejemljivo, zdaj pejt kaj delat.

Ženska, pri tvojih letih, bi lahko znala brati. Se ti ne zdi?

Meni se pa gabijo žene, ki živijo z možmi, ki jih varajo.
Kako so lahko tako pogoltne na denar, da ostajajo z moškim, ki ima ljubico, seksa z drugo, ljubi drugo?
Kake pokvarjene materialistke so to? Samo denar jim je važen, pogoltne so.

ogabne so osebe ki spijo z nekom kdor je že poročen

Pa smo spet tam. Ženske vse oh in sploh super, moški pa so edini, ki varajo.
S kom pa varajo? Ženske svetnice menda ne varajo. Moški pa seksajo s kom?

Hehe, tvojo psiho je že zdavnej smrt obiskala.

To mislimo mi, ki družino/odnos vidimo samo na zunaj, da ženska ne ve, da jo mož vara. O pa še kako ve! Moj tast je taščo varal, kolikor vem iz pripovedovanj, ji je delal “štale” eno leto, preden se je umirilo. Ampak ker so bili na zunaj vedno popolna družina (on uspešen poslovnež, ona lepa ubogljiva žena, dva super otroka), so probleme vedno pometli pod preprogo. To tašča tudi sama prizna, tako da v bistvu ne ogovarjam, ampak le opisujem njihov način, kako so živeli in še danes živijo. Na zunaj vse oh in sploh najboljše, odnose imajo pa tako gnile, da je joj. Problemi so tabu teme, nihče noče o njih govoriti. Z njimi živi taščina mama, pa v času, ko je tast taščo varal in je ona cele dneve na skrivaj jokala ter jemala helex, njena mama nikoli ni vedela, kaj se dogaja – tako dobro sta onadva to skrivala! Tudi moj mož in njegova sestra dolgo nista vedela, da je kaj narobe, sta rabila en čas, da sta ugotovila oz. mislim, da jima je tašča potem sama povedala, ker ni več zdržala. Ampak je pa lep čas molčala, ko jaz ne bi bila tiho niti sekunde. Ona pa kot ubogljiva popolna žena, mati in gospodinja je ne glede na vse, družini vsak dan ob isti uri postregla kosilo in so jedli za isto mizo, kot da ni nič narobe. Sem enkrat možu povedala, da bi mu prvi dan vrelo juho zlila v gate, ko bi izvedela, da se kurba! Kufre bi mu spakirala in zmetala skozi okno na dvorišče, da bi cel blok in cela ulica vedela, da se kurba in da me je ponižal. Prekleto bi se moral potrudit, če bi hotel, da ostaneva skupaj in pokrpava zakon. Pri njegovih starših pa je bilo celo tako absurdno vse skupaj, da je na koncu tašča morala tastu “rit lizati”, da sta se pobotala. Ker on se je ovil v “mehurček” in ni govoril z nikomer, to je bila tabu tema in je še danes. Moževa sestra sicer pravi, da ji je mami povedala, da se je foter baje potem enkrat opravičil, ampak po taki agoniji meni niti opravičilo ne zaleže.

No evo, en tipičen primer, ko so verjetno tisti, ki so vedeli, kaj ta človek počne, mislili, da žena doma nima pojma. Pa je imela pojma, še kako, le držala je v sebi in namesto, da bi ponorela, je jemala Helex.

Ogabne so žene, ker so poročene z nekom, ki seksa z drugo, one pa pokvarjene materialistke se poročijo z njim zaradi denarja.
Res nagnunse te žene.

99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk ve. Samo nekatere si čisto nič ne zaupajo, svojim občutkom namreč, nekatere imajo druge računice – kar je 1000 boljše kot prve. Najslapše so pa zame tiste, ki ostajajo “kao zaradi otrok”.

Meni se pa gabijo žene, ki živijo z možmi, ki jih varajo.
Kako so lahko tako pogoltne na denar, da ostajajo z moškim, ki ima ljubico, seksa z drugo, ljubi drugo?
Kake pokvarjene materialistke so to? Samo denar jim je važen, pogoltne so.[/qu

pod to se podpišem

nobena mi pa še ni napisala iz lastnih izkušenj …

Pa bi ga lahko ven vrgla ali je lepo slonela v njegovi hiši?
Ona je bila preveč pogoltna na denar, da bi šla narazen.

Take so pa še bolj ogabne. Namesto, da bi priznale, da ostajajo zaradi denarja, raje lažejo, da ostajajo zaradi otrok. Otrokom potem hočejo naprtiti krivdo za njihove težave. REs se mi gnusijo take ženske. Pokvarjene preračunljivke, ki cuzajo denar od moža, krivdo za njihve težave pa naložijo svojim nič krivim otrokom. Da še njim grenijo življenje. Ogabne ženske.

TISTI KI STE Z POROČENO OSEBO STE VREDNI PRDCA. DOBRO VESTE, DA OSEBA DOMA SEKSA TUDI Z MOŽEM/ ŽENO, AMPAK VAS NE MOTI. SRAMOTA KAKŠNA GNIDA HODI PO TEJ ZEMLJI. NAJ VAS BOG ŽE ENKRAT IZBRIŠE.

Vidim, da te je prevara tvojega moža tako prizadela,da niti pismena nisi več. Saj bo. Glej, če malo shujaš, če se malo urediš, če ne boš več tako sitna, se bo mož spet začel zate zanimat.

New Report

Close