Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Jaz svobodna, on v zvezi, obsojajo pa mene

Zapletla sem se s sodelavcem, ki je v zvezi, jaz nisem, in zdaj, ko se je razvedelo vse ženske v službi mene grdo gledajo in mi dajejo pikre pripombe. A ni to malo bedno. Jaz nobenega ne varam in nisem tukaj nič kriva. Njega bi morali obsojati, ampak ne, on je revček, ki je bil zapeljan. Fuj ta ženska dvoličnost.

Na kakšnih substancah si danes?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kriva sta oba, a vsak drugače. On ker vara svojo ženo, ji laže, lomi vse zaobljube, itn. Ti ker si nemoralna, saj ogrožaš tuj dom, družino in se tako malo ceniš, da ti zadošča, da se nekje kot kakšen kriminalec na skrivem z nekom dobivaš in dol daješ.

Jaz obsojam oba. On je v mojih očeh lažniv prasec, ona nemoralna egoistična packa.

Žal je tako. Vedno isto. Tvoj sodelavec je frajer (čeprav je varalica, čeprav laže in vara), ker je seksal še z neko drugo žensko. Tebe pa bodo zmerjali s k., p. in tako naprej, čeprav nisi varal, čeprav nisi lagala.
Ne, ti nisi kriva. Kriv je on pa kriva je njegova žena. Če bi bilo v njunem zakonu vse ok, ne bi on varal. Da pa ni vse ok, sta pa kriva zakonca. Ne ti.
Ne boš verejela kako so šele ene ženske trapaste. Mene je osvajal in zalezoval en poročeni ogabnež. Zoprn do kraja. Kaj se je zgodilo? Napadla me je še njegova trapasta žena, češ, da jaz njenega moža zapeljujeem, da sem k…, p. in podobno. Težil mi je on, težila mi je ona. Oba gnoja, ne morem drugače reči. On me namreč niti malo ni zanimal. Gabil se mi je.

Zakaj bi pa morala od toliko fraj fantov ravno zasedenega vlačiti?

zakaj se sekiraš kaj drugi mislijo?
a tebe sicer nič ne moti da doma spi z drugo?

Jap dvoličnost je problem.
PS
Zamisli si sebe na ženinem mestu. Že velikokrat doživeto, da so ženske, ko so bile ljubice, vso krivdo valile na varajočega, ko pa so se znašle v vlogi prevarane, pa so pesti pele na ljubicah.
Se pravi FUJ TA ŽENSKA DVOLIČNOST.

To si mislila njegovo ženo a ne? Žena je sokrivka, če mož vara.

še nisi ugotovila?
vedno so ženske krive za vse, slabše, itd…

ti si ljubica, ki je speljala poročenega
če en samski zabava poročeno žensko, je on frajer, ona pa p”#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/
ženska, ki je spala z dosti moškimi je k#${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/, moški, ki je spal z dosti žensk pa frajer

in tako dalje…
sprijazni se, za ženske veljajo drugačna pravila, kot za moške

zato pa poje lily allen
it’s hard out there for a bitch

Jap dvoličnost je problem.
PS
Zamisli si sebe na ženinem mestu. Že velikokrat doživeto, da so ženske, ko so bile ljubice, vso krivdo valile na varajočega, ko pa so se znašle v vlogi prevarane, pa so pesti pele na ljubicah.
Se pravi FUJ TA ŽENSKA DVOLIČNOST.[/quote]

Kjer je doma ljubezen, ni varanja.
Če on ljubi njo, ona njega. Ni varanja. Če pa ljubezni ni pa je varanje. Ona reče, da ne bo seksala, on nekaj časa to prenaša. Ona se ne zmeni zanj. On vse bolj nestrpen in se zagleda v drugo.

Problem je v tem, da ni samksih moških, ki bi bili kaj vredni. Samski so ostali še sami taki mevžasti, edini hobi jim je net in tv ali pa celo gostilna. S takim pa niti seksat ne moreš.

Jap dvoličnost je problem.
PS
Zamisli si sebe na ženinem mestu. Že velikokrat doživeto, da so ženske, ko so bile ljubice, vso krivdo valile na varajočega, ko pa so se znašle v vlogi prevarane, pa so pesti pele na ljubicah.
Se pravi FUJ TA ŽENSKA DVOLIČNOST.[/quote]

Kjer je doma ljubezen, ni varanja.
Če on ljubi njo, ona njega. Ni varanja. Če pa ljubezni ni pa je varanje. Ona reče, da ne bo seksala, on nekaj časa to prenaša. Ona se ne zmeni zanj. On vse bolj nestrpen in se zagleda v drugo.[/quote]

Za “tango” sta potrebna dva, ne trije.

Saj vemo kako je. Ženska ulovi moškega, do poroke vsa medena. Potem pa se začne spreminjat. Dobita otroka, mož ni več zanimiv. Samo delo, otrok, seks pa ni več zanimiv. Če ženska ulovi moškega le zato, da ji naredi otroka, potem pa ji mož ni več zanimiv. Začne mož varat.

Pametna punca si. Vse super, samo ni ok, da se je razvedelo. Drugič to pazi.
Namreč najbolje je imet poročenega ljubimca. Pere, lika, čisti mu žena. Ti dobiš le užitek. Potem ti ni treba na monu odpirat tem kako je mož nemaren, kako pušča drekce v postelji, kako se ne umiva, ne preoblači.
V glavnem v prihodnje dobi spet poročenega, da boš dobila samo užitek, sitnosti ostanejo ženi. AMpak pazita, da se ne razve. Vse mora ostati med vama, ker saj vidiš. Narod je pokvarjen. Tebe obsoja, on je pa frajer.

Kje je tako? Ne poznam nobenega takega para. Deci in babe varajo, ker lahko, ker je priložnost in ker je “tak rajcig”. Ne razmišljajo o posledicah, dokler jih ne doletijo, takrat pa jok in stok. Je problem, če nimaš privzgojene odgovornosti in si brez kančka morale in srčne kulture.

Ej ženske, od kod vam ideja, da je poročen? Napisala sem V ZVEZI. Živi s to žensko, nista pa poročena.

In zakaj se ne bi smela zagledat v vezanega? A če je vezan, to pomeni, da je mrtev? Ima ona ekskluzivno pravico do njega do konca življenja? V kakšnih pravljicah vi to živite?

A se lahko razumsko odločiš, v koga se boš zatrapal?

Dvoličnost, poročen ali v zvezi ali na koruzi – to je zame isto, ni samski. Drugače se pa strinjam s tabo.
Uživaj, samo ne razlagaj okrog.

Ne, odločiš se komu daš noge narazen in komu potem to poveš in komu se hvališ, kdo te nabija.

Pametna punca si. Vse super, samo ni ok, da se je razvedelo. Drugič to pazi.
Namreč najbolje je imet poročenega ljubimca. Pere, lika, čisti mu žena. Ti dobiš le užitek. Potem ti ni treba na monu odpirat tem kako je mož nemaren, kako pušča drekce v postelji, kako se ne umiva, ne preoblači.
V glavnem v prihodnje dobi spet poročenega, da boš dobila samo užitek, sitnosti ostanejo ženi. AMpak pazita, da se ne razve. Vse mora ostati med vama, ker saj vidiš. Narod je pokvarjen. Tebe obsoja, on je pa frajer.[/quote]

Ja, najbrž res ni lepšega, kot preživet življenje v vlogi ljubice, v zmenkih s tipom, ki se v obraz laže eni ženski, ki otrokom naklada, da nima časa “ker ima v službi delo” … in se z ljubico na skrivem po raznih vogalih dobiva. Kot vampirji … le ponoči, le skrivoma, beli dan je prepovedan, javna mesta tudi.

Res življenje, ki ga komaj čakaš.

on je prasec, ki bi ga načevljala
ti nimaš nobenih vrednot in te ne bi imela za prijateljico
žena verjetno za nič ne ve
vedno pa sem se spraševala, kak o se ljubice sprijaznijo, da njihov “ljubljeni” seksa še vsaj z eno (govorim za tiste, ki so se kao zaljubile v vezanega)

Ne, ne moreš se razumsko odločiti, v koga se boš zaljubil. lahko pa se razumsko odločiš, da boš pošten, iskren. In če/ko se zatrapaš, prekineš eno zvezo in začneš drugo. Če si moralen, seveda.

Pametna punca si. Vse super, samo ni ok, da se je razvedelo. Drugič to pazi.
Namreč najbolje je imet poročenega ljubimca. Pere, lika, čisti mu žena. Ti dobiš le užitek. Potem ti ni treba na monu odpirat tem kako je mož nemaren, kako pušča drekce v postelji, kako se ne umiva, ne preoblači.
V glavnem v prihodnje dobi spet poročenega, da boš dobila samo užitek, sitnosti ostanejo ženi. AMpak pazita, da se ne razve. Vse mora ostati med vama, ker saj vidiš. Narod je pokvarjen. Tebe obsoja, on je pa frajer.[/quote]

Ja, najbrž res ni lepšega, kot preživet življenje v vlogi ljubice, v zmenkih s tipom, ki se v obraz laže eni ženski, ki otrokom naklada, da nima časa “ker ima v službi delo” … in se z ljubico na skrivem po raznih vogalih dobiva. Kot vampirji … le ponoči, le skrivoma, beli dan je prepovedan, javna mesta tudi.

Res življenje, ki ga komaj čakaš.[/quote]

Vsekakor bolje kot priti iz službe, delati za dedca, prati mu gate, odpirati teme na monu kako je hudo, ker mož nikamor ne gre s tabo, kako pušča drekce v postelji… vsekakor bolje biti ljubica.
Žal je tako, da imamo tudi samske potrebe po seksu. Tako, da pač užijemo seks.

Ne, ne moreš se razumsko odločiti, v koga se boš zaljubil. lahko pa se razumsko odločiš, da boš pošten, iskren. In če/ko se zatrapaš, prekineš eno zvezo in začneš drugo. Če si moralen, seveda.[/quote]

Točno. Vendar ona je samska in je torej moralna, ker itak ni v drugi vezi. On ni moralen, ona pa je, ker nič ne laže, ne vara.

Prav nič ne manjka takim moškim. Še veliko bolj se potrudijo. Pride ves svež, stuširam na zmenek.

Prav nič ne manjka takim moškim. Še veliko bolj se potrudijo. Pride ves svež, stuširam na zmenek.[/quote]

ja upam no, da si vsaj t*** umije. Pa obilo užitka.

New Report

Close