Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Iščem dobrega odvetnika proti CSD

Default avatar

CSD odvetnik

Pred časom je bil na tv (mislim da Preverjeno) prispevek o odvetniku, ki zastopa starše, katerim je bil napačno izračunan vrtec po novi zakonodaji.
Sama imam podoben primer in iščem dobrega odvetnika, s katerim bi šla na sodišče prosti csd. Ne iščem brezplačnega odvetnika, temveč nekoga, ki me bo primerno zastopal proti csd. V samih izračunih prihaja do ogromno nepravilnosti, katere želim odpraviti.
Mi kdo zna povedati, kdo je bil v prispevku?
Ali kdo pozna koga, ki se res spozna na to "sestavljeno" csd zakonodajo?
Default avatar

bucka°˙

Me res zanima, če so kaj dosegli. Če imaš denar za dobrega odvetnika, potem ne potrebuješ nevem kašnih subvencij.
Default avatar

CSD odvetnik

Niso iz tega naslova samo subvencije, temveč še marsikaj drugega.
Nisem niti rekla,da imam denar za dobrega odvetnika (ker ga nimam), samo ne pričakujem brezplačnega odvetnika, to sem želela napisati.

Še vedno pa iščem nekoga, ki ima izkušnje s tem.
Naj bi bil nekje med Kranjem in Ljubljano.
Default avatar

Piji99

CSD odvetnik je napisal/a:
Niso iz tega naslova samo subvencije, temveč še marsikaj drugega.
Nisem niti rekla,da imam denar za dobrega odvetnika (ker ga nimam), samo ne pričakujem brezplačnega odvetnika, to sem želela napisati.

Še vedno pa iščem nekoga, ki ima izkušnje s tem.
Naj bi bil nekje med Kranjem in Ljubljano.
Odvetnik te bo stal tisoče eur, pa ni važno, dober ali slab, pa verjetno te bo vse skupaj stalo en kup časa in živcev, vleklo se bo pa leta in leta.
Kdo bo dobil oz. izgubil je verjetno vprašanje? In če izgubiš, kriješ vse ti.
Si pripravljena?
Rabiš to, da prišparaš nekaj drobiža ali si želiš biti robin hud za ostale?
Default avatar

Topsy

Ministrstvo trenutno resuje probleme izpred dveh let. Si pripravljena pocakat do takrat, bit brez vseh transferjev in financirat odvetnika, imas pa minimalne moznosti za zmago, veliko vecja pa je verjetnostm da bos placala se vse sodne stroske?
Default avatar

leelee_

Če se gre "za drobiž", potem tudi odvetniški stroški ne morejo bit tisoče evrov, ker je nagrada določena glede na vrednost spora.
Default avatar

pravniabsurd

Avtorica, ni bil odvetnik, je bil ustavni pravnik dr. Andraž Teršek.