Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je kateri že uspelo ljubimca spreobrnit v partnerja?

Ali je kateri že uspelo ljubimca spreobrnit v partnerja?

Ali je kateri uspelo ljubimca “spreobrnit” v partnerja? V primeru,da sta oba samska. Že kakšno leto sva samo ljubimca, želim si. da bi bila par,saj sem zaljubljena v njega. On se je po daljši zvezi razšel z prejšnjo in rekel,da si želi malo samskosti. Od začetka mi je tako ustrezalo,sedaj niti malo ne več. Kakšne besede,dejanja,kaj lahko sploh naredim??

Pameten tale tvoj “ljubimec”. Ko ga treba namočiti si dobra, drugače bi bil pa samski. Očitno ne gre za najbolj resnega in zanesljivega človeka. Po enem letu bi pa bil že čas za naslednji korak. Daj mu do znaja, da želiš odgovor: ali skupaj ali vsak po svoje.

Jaz trdim, da ni važno ali je nekdo poročen, v vezi ali samski. Ko se nekdo odloči, da bo z nekom ga ne bo nič ustavilo. Pri poročenih je samo to, da ga potem skuša drugi partner prepričevati, da kaj bo izgubil in itd…..Tako, da če bi tvoj sex frend želel kaj več bi sigurno že sama vedela in čutila.

užgat moraš pravo taktiko. začni se rihtat in hodit ven tudi z drugimi moškimi. če se bo ogrel zate, potem dobro, če ne bolje, da ga pustiš. Če je bogat, ga lahko ujameš tudi z nosečnostjo.

To je bolj podobno “friends with benefits”.

Vem. Samo kaj naj naredim,da bi si želel kaj več? Kaaaaaaj??!!!

saj pravim, vroč seks, rihtanje, morebitna nosečnost,

Tole je definitivno najboljši recept za katastrofo…… packe pokvarjene, ne morem drugega izraza uporabiti (pa sem ženska).

Dec si je očitno sposoben zrihtati seks, brez da bi mu bilo treba iti v vezo. Do zdaj ti je taka oblika druženja čist ustrezala. Če mu boš zdaj srala, da hočeš nekaj resnega, te bo pustil in si našel novo za obdobje za določen čas. Vzami ali pusti. Ženske se morate sprijazniti, da čisto vse vedno ne more biti po vaše.

Zakaj misliš da ni resen in zanesljiv? A zato ker noče z njo resne zveze in jo ima samo za fuk?

Da mu punca postavi ultimat: “ali skupaj ali vsak po svoje” hehe to si bi dala avtogol. Sedaj ima od njega fuk in upanje, kar je še vedno več, kot pa nič od tega.

Ko se je moj lover pojavil, če lahko pride sem odgovorila, da nisem prepričana. Nadaljevala v stilu, da mi ni do tako hladnega odnosa. Ker se je strinjal, sem ugotovila, da njemu ni bilo do mene razen do moje luknje. Pa tudi prav, ni zadnji moški na svetu.

Tole je definitivno najboljši recept za katastrofo…… packe pokvarjene, ne morem drugega izraza uporabiti (pa sem ženska).[/quote]

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.

Ne postavljaj ultimatov, to bi bila napaka. Če te ima samo za sex, potem v bistvu nima pravice biti ljubosumen, saj nista v resni zvezi. Ko boš enkrat pri njem, se še posebej lepo se spedenaj in povej, da se ti mudi, ker imaš zmenek. Daj se z njim dol, potem pa pojdi pod tuš, mrmraj si pesmico in se zrihtaj.

Ko bo naslednjič klical, reci, da bi sicer z veseljem prišla k njemu (ali pa on k tebi), ampak žal danes nimaš časa, ker pričakuješ obisk. Če te bo vprašal, kakšen obisk, povej, da nek simpatičen tip, ki si ga spoznala…. na fitnesu, v čakalnici….

Me prav zanima, kako bo reagiral.

Žalostno tole brat. Torej kaj, pride le na seks, potem adijo? In sedaj jaz tebe sprašujem, kako lahko to prenašaš, kako lahko na kaj takega pristaneš? Ti seks toliko pomeni? Tole se meni sliši kot zastonj prostituiranje. Pa prostitutke saj nekako razumem, biznis jim je to. Kaj pa ti iz vsega tega dobiš?

Ženske, res ste trapaste, da pristajate na take stvari. Dajte imet nekaj ponosa, no. Sicer pa, kako se to človek sploh zmeni? A se na začetku poznanstva kar odprto reče, od mene lahko pričakuješ le, da pridem in spiva skupaj, pozabi na partnerstvo, druženja, večerje, kino, izlete, skupne hobije, druženje s prijatelji, dopust, spoznavanje eden drugega … to me ne zanima, zanima me le seks. A tako to gre?

Še nasvet tebi, avtorica. Loverboy bi lahko postal partner, lahko bi se zaljubil vate, vendar verjemi, da bi to pokazal. Videti bi bilo v njegovem ravnanju, da te spoštuje, ceni, da te ima rad, da te želi pokazat svetu, se družit s tabo, delit s tabo. Tega pa se žal ne da izsiliti. Je ali ni. In glede na to, da tvoj ne kaže ničesar od tega, očitno ne čuti do tebe ljubezni. In sedaj se nehaj spraševati kot kakšna najstnica “kaj naj naredim, da se zaljubi vame” … ne bo se, ni se, čarobnega napoja ni, pozabi.

Nosecnost? A je res kdo na tem svetu tako ubrisan v glavo, da ti predlaga lovljenje enega ku.rbirja na nic krivega otroka? Niste gladki…

Sicer pa avtorica, nicesar ne mores naredit, ker ti je jasno povedal, da si ne zeli zveze. Vsaj s tabo ne. Si mu le spolni objekt in nic ne bo tega spremenilo. Sicer bi ze kaj naredil v tej smeri…

Tole je definitivno najboljši recept za katastrofo…… packe pokvarjene, ne morem drugega izraza uporabiti (pa sem ženska).[/quote]

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.[/quote]

Kaj, sprijaznil se bo, da bo dobil otroka z žćensko, s katero še na izlet noče? In sedaj naj bi delil življenje z njo? Ljubezni se ne da izsilit, pika, konec. Ne obsodite otroka že v štartu na življenje brez očeta… že preveč je takih.

Z zadnjim delom se strinjam. Ampak prvi? Nismo v srednjem veku, ljudem je vredu tudi samo seks. Zakaj bi pa moral biti seks povezan z ljubeznijo? Včasih je,včasih ni.

Tole je definitivno najboljši recept za katastrofo…… packe pokvarjene, ne morem drugega izraza uporabiti (pa sem ženska).[/quote]

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.[/quote]

Seveda jim rata, zato pa potem beremo tukaj gor jamranje in stokanje in jokanje, mar ne? In, ker kot ženska obsojam take finte, sem seveda takoj obtožena, da meni ni ratalo – kako tipično. Sedaj samo še napiši, da sem debela in neurejena, pa bodo vsi stereotipi na kupu. In ja, še vedno trdim, da so take ženske grde in pokvarjene packe.

No, sicer mislim, da ta zadeva nima dosti upanja, ampak mogoče je le mečkač in bo za razmerje, ko bo postavljen pred dejstvo.

Ko se naslednjič dobita bodi do njega čimbolj brezbrižna, upam da ni uganil, da si zaljubljena vanj. Mirno mu povej, da si se takih seks avanturic naveličala in da sedaj iščeš resno zvezo. In zato sedaj vidva zaključujeta, ker je to edino fer do tvojega fodočega fanta. Povej, da sicer nisi nevem koliko izbirčna, ampak da hočeš od razmerja prijateljstvo, ljubezen, pozornost, skupno preživljanje časa. To mu povej, kot da on ni vključen v to. Potem ga pusti, naj o tem razmišljuje. Ne ga klicat,ne se z njim pogovarjat.

Če te bo potem še kdaj poklical, bodi pozorna, na to kaj hoče. Ali spet samo seks (v tem primeru ga sklenslaj) ali pa te hoče osvojit kot punco. Eni fantje ki imajo že vse bonitete seks frendov res ne znajo ubesedit svoje želje, da želijo razmerje, preden jih ne postaviš pred dejstvo…


In kaj bo s tem dosegla? Edino to, da bo spoznala ali je tisti tip ljubosumen ali ne.
In ljubosumen zna bit tudi tak, ki ima njo samo za seks, bolj resno je pa z kako drugo.

Po mojem te nima rad in ne želi ničesar več od tega, kar trenutno dobiva od tebe. Drugače bi to pokazal. Ampak, če se res hočeš prepričati, pusti vse te igrice, ki ti jih svetujejo. Vprašaj, pogovori se, iskreno, direktno.

In kaj se sploh pritožuješ oz. zakaj je po nekaterih mnenjih zgoraj on prasec? Saj za tako vezo sta se očitno odločila sporazumno. A je njegova krivda ali problem, da bi zdaj ona rada nekaj drugega?

če tebi ni ratalo, ne pomeni, da nobeni ženski ne rata. Če je tip sicer u redu, se bo že sprijaznil.
Če sam ne poskrbi za zaščito, si je sam kriv.[/quote]

Seveda jim rata, zato pa potem beremo tukaj gor jamranje in stokanje in jokanje, mar ne? In, ker kot ženska obsojam take finte, sem seveda takoj obtožena, da meni ni ratalo – kako tipično. Sedaj samo še napiši, da sem debela in neurejena, pa bodo vsi stereotipi na kupu. In ja, še vedno trdim, da so take ženske grde in pokvarjene packe.[/quote]

Kot vedno ko ne nekdo vpraša za nasvet, se usuje kup moraliziranj in predvidevanj. Avtorica je vprašala kako, jaz sem ji dala nasvet. Če tebi ta način ni všeč, se ga pač ne boš posluževala a ne? Konec koncev tebi nobena ženska ne more podtakniti, moški so pa dovolj stari, da se znajo odgovorno obnašat in družit s pravimi ženskami.

Prostitutke ne “dajejo” zastonj. Če smo že pri pri tem, je potem lažje primerjsti tebe z njimi, ker očitno želiš nekaj v zameno.

Prostitutke ne “dajejo” zastonj. Če smo že pri pri tem, je potem lažje primerjsti tebe z njimi, ker očitno želiš nekaj v zameno.[/quote]

New Report

Close