Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hujšanje z nupom

hujšanje z nupom

Ali je kateri med vami hujšal z nupom? Prosim za vaše izkušnje in kaj menite o tej vrsti hujšanja?

jaz sem hujšal z….obupom….

Nupo te čisto nič ne shujša, če zraven ne delaš vsak dan 4 ure v fitnesu in pretečeš 15 km. Če pa to delaš, pa ne rabiš dragega Nupa. Za izgubit eno kilo špeha moraš pokurito 7000 kalorij, zdaj pa računaj. To je vsa modrost, drugo so reklame in metanje denarja stran.

nova
Uredništvo priporoča

Se kar strinjam, da bi ti tudi brez Nupa uspelo. Ampak človek včasih potrebuje tudi berglo oz. moralno podporo. Morda ti bo pa vsaj za začetek pomagalo. Ali pa si narediš kak čokoladni šejk takrat, ko te bo prijela želja za sladkim.
Tako da na kakršenkoli način se boš odločil shujšati, ti želim čim boljše rezultate 🙂

jaz sem shujšala z nupom v 5 mesecih 10 kg.in sicer sem napitke pila samo zvečer namesto večerje, migala nisem kaj dosti, tako da se da

Tu je res prepolno le jamranja, kako težko je shujšati ali kako preveč teže nosite sami s seboj.

Povejte kakšen je vaš jedilnik, ker tudi sadje je le pripomoček, da nisi lačen. Bi bilo pa narobe, če bi kdo menil, da lahko poje ogromne količine treh razdelilnih, kot so zajtrk, kosilo, večerja, ter še nato ogromno vmesnega sadja. Če sešteješ vse pluse, minusa potem že ne more biti, če energija uhaja le na tipkovnici.
Napačno je tudi mišljenje, da mora biti večerja in to celo obilna. Za nekatere večerja spet pomeni vsaj kosilo in zraven +. Nikoli je nisem poznala, vedno pa jem tudi “večerjo”.

A ne bi morda raje zmanjšali obroke, morda pojedli več, ko potrebujete, ker če se s tem ne morete spopasti, vam niti nek nupo ne bo pomagal, ker boste še vedno hlastali po starih navadah.

Jej vse, zmerno. Pa malo bodi gibčen, čeprav nisi atlet. Potem ne bo nobenega pregrešenja, če boš pojedel tudi pico, sladoled, tortico, pečenje in vse ostalo, kar s trojnimi porcijami forsirate v preveč količinah, z ritjo, na sedalu, brez premika.

Če bi morala – raje zmanjšam in še vse užijem, kot da se grem prehranjevati z umetno prehrano. In raje storim z gibanjem kaj dodatnega za svoje zdravje, kot je tudi hujšanje, če bi imela preveliko težo, s katero se ne bi mogla nositi.

Ne pozabite na dehidracijo, ki je dobršen pokazatelj lakote. In ne zamenjujte dehidracijo z lakoto. Ker voda je mus, hrana pa ne, vsaj ne v razmerju kritičnosti potrebe. Zato se morda naučite dati prioriteti vodi, ne hrani. In zamenjajte vrsti red.

No ja, če bi bila Jolika, bi pa morda kaj z denarjem celo eksperimentirala, pa šla tudi sama v drastike in se tako ali drugače igrala s svojim zdravjem. Ker zdravo ni imeti le še 45 kg, pa celo pričakovati, da bo organizem imun tudi na morebitnega raka, zaradi katerega si je velikodušno odstranila svoje organe. Če pač ne živi zdravo … Ne moreš pričakovati, da boš potem zdrav kot dren.

Kdor rabi berglo, naj preskoči polico z Nupom in stopi do tiste z navadnimi šejki. So verjetno manj strupeni, stanejo pa drobec te cene.

Menda ja da si shujšala, ker nisi jedla večerje, tudi če bi pila navadno mleko ali še boljše vodo, bi shujšala. Pa nehajte že propagirat ta Nupo, svinjarija od svinjarije.

piki3ca, opažam, da imaš resne težave z branjem z razumevanjem. avtor namreč sprašuje za izkušnje in vijolica jih ima.

ja res ta nupo je en sam nateg. Samo da se ena slavna oseba pojavi v reklami folk že misli kako učinkuje.
brez vadbe in pošlihtane prehrane ne bo šlo.
in za ta keš si raje kupte ene dobre fatburnerje al pa članarino za fitnes.
Za tok kolikor stane komplet tega bs dobite že sestavine za 5-dnevni meni ketonske diete, bo precej blj efektivno

************************** § ▲ !

Sama sem ščitničarka in ko ščitnica ne dela normalno, se poslužujem čisto vseh možnih stvari, da se ne zredim preveč. Tudi Nupota (čeprav vsebuje sojo, ki v tem primeru ni ravno primerna), Be lighta in zelene kave. Tudi vse odvečne kilograme odpravim na takšen način. Se zavem, da so te stvari zelo škodljive za telo, ampak ko nič drugo ne pomaga, nastopijo te stvari. Je pa res, da nikoli nisem bila ravno debela, ampak bolj “močna” (oziroma teža je vedno v mejah normalnega indeksa telesne teže).

Tako, da sama mislim, da je to odlična bergla, če želiš na hitro shujšat in če se zaveš, da se boš moral po takšni dieti začeti zdravo prehranjevat. Tisti, ki trdijo, da take stvari popolnoma nič ne pomagajo, so taki, ki jim dejansko nič ne pomaga, ker se ne znajo disciplinirat. Ne zdrava prehrana, ne Nupo, ne tablete, nič! Tako, da če ti misliš, da bi se to odneslo, pač poskusi. Te pa moram opozorit, da je Nupo naravnost ogaben! 🙂

A resnično res pravilno berem, kar je zapisano? Res pravilno?

Hitro hujšanje z berglo ščitnice, je poskok, tudi v debelost. O disciplini nekdo govori, ki ga ogroža ščitnica, poslužuje se še diet, nato še žuga ostalim, kako je fejst, ker mu nagaja ščitnica. Je pa to slaba kopija, če že.
In če že uporabljaš termin bergle, vedi, da je bergla v pomoč, ne pa v pogubo. Zato premisli, kateri termin boš uporabila in če že, če si res sposobna koga posnemati, ko ti zmanjka na prvem ovinku materiala.

Oprosti, bergla ni nič na hitro, če te lahko kolaps zadane, tudi tiste, ki imajo preko xyx. Ne meni, da si nekdo, če ne znaš biti sama.

Zanima me, če še večerjate, kot da bi ubodli veliko kosilo z zajtrkom, ko gre za večerjo? In ali ste do tega trenutka zmanjšale obroke ter pretegnile kakšno svojo mišico, morda vaginalno v tem času, kalorije tudi v tem primeru štejejo. Kar bi bilo sicer žalostno, da vagina dela samo zaradi tega ter kegla.

Oprosti, če imaš hormonske motnje, hormoni ne divjajo le samo v kilaži verjetno. Zato prosim ne priporočaj nečesa, ker tebi nekaj divja z ogabnim okusom.

Verjamem, da želiš res vse dobro, ker narobe beremo, in pustimo le bistvo, pravšnje.
Vseeno pa, če bi bila rada kratka, jedrnata, po jusu mon, ti manjka mnogo stvari do popolnosti. Še najbolj je bosa ta, da se trudiš biti kdo drug, še bolj pa, da ne zmoreš bistva.

🙂 Hvala za razlage.

A resnično res pravilno berem, kar je zapisano? Res pravilno?

Hitro hujšanje z berglo ščitnice, je poskok, tudi v debelost. O disciplini nekdo govori, ki ga ogroža ščitnica, poslužuje se še diet, nato še žuga ostalim, kako je fejst, ker mu nagaja ščitnica. Je pa to slaba kopija, če že.
In če že uporabljaš termin bergle, vedi, da je bergla v pomoč, ne pa v pogubo. Zato premisli, kateri termin boš uporabila in če že, če si res sposobna koga posnemati, ko ti zmanjka na prvem ovinku materiala.

Oprosti, bergla ni nič na hitro, če te lahko kolaps zadane, tudi tiste, ki imajo preko xyx. Ne meni, da si nekdo, če ne znaš biti sama.

Zanima me, če še večerjate, kot da bi ubodli veliko kosilo z zajtrkom, ko gre za večerjo? In ali ste do tega trenutka zmanjšale obroke ter pretegnile kakšno svojo mišico, morda vaginalno v tem času, kalorije tudi v tem primeru štejejo. Kar bi bilo sicer žalostno, da vagina dela samo zaradi tega ter kegla.

Oprosti, če imaš hormonske motnje, hormoni ne divjajo le samo v kilaži verjetno. Zato prosim ne priporočaj nečesa, ker tebi nekaj divja z ogabnim okusom.

Verjamem, da želiš res vse dobro, ker narobe beremo, in pustimo le bistvo, pravšnje.
Vseeno pa, če bi bila rada kratka, jedrnata, po jusu mon, ti manjka mnogo stvari do popolnosti. Še najbolj je bosa ta, da se trudiš biti kdo drug, še bolj pa, da ne zmoreš bistva.

🙂 Hvala za razlage.

O, katastrofa, ženska! Težave imaš z zdravjem, pa si še packaš telo s tem????? Za sadje in zelenjavo še nisi slišala?

O, katastrofa, ženska! Težave imaš z zdravjem, pa si še packaš telo s tem????? Za sadje in zelenjavo še nisi slišala?[/quote]

Vidim, da nisem bila dovolj jasna. 🙂 Se zdravo prehranjujem, jem sadje in zelenjavo in se gibam na dnevenem redu. Sem suha, ampak 2krat v življenju mi je ponorela ščitnica in takrat mi zdrav način prehranjevanja ni pomagal dovolj hitro, bila sem “močna” in sem se lotila nezdravega hujšanja s pomočjo preparatov. In je pomagalo!
Če seštejem, je vse skupaj trajalo 3 mesece in v tem času sem izgubila skupno 12 kg (ni veliko, nekaj pa je). Nato sem prešaltala nazaj na zdrav način življenja. Ni zdravo hujšanje, je pa ZAME učinkovito. Pa mislim, da sem si v teh 3mesecih škodila bistveno manj kot tisti, ki celo življenje jedo sladkarije, fast food, se ne gibajo na dnevnem redu… itn. Ampak vsak po svoje! Jaz imam z Nupom pač pozitivne izkušnje! 🙂

Lep pozdrav!

O, katastrofa, ženska! Težave imaš z zdravjem, pa si še packaš telo s tem????? Za sadje in zelenjavo še nisi slišala?[/quote]

Vidim, da nisem bila dovolj jasna. 🙂 Se zdravo prehranjujem, jem sadje in zelenjavo in se gibam na dnevenem redu. Sem suha, ampak 2krat v življenju mi je ponorela ščitnica in takrat mi zdrav način prehranjevanja ni pomagal dovolj hitro, bila sem “močna” in sem se lotila nezdravega hujšanja s pomočjo preparatov. In je pomagalo!
Če seštejem, je vse skupaj trajalo 3 mesece in v tem času sem izgubila skupno 12 kg (ni veliko, nekaj pa je). Nato sem prešaltala nazaj na zdrav način življenja. Ni zdravo hujšanje, je pa ZAME učinkovito. Pa mislim, da sem si v teh 3mesecih škodila bistveno manj kot tisti, ki celo življenje jedo sladkarije, fast food, se ne gibajo na dnevnem redu… itn. Ampak vsak po svoje! Jaz imam z Nupom pač pozitivne izkušnje! 🙂

Lep pozdrav![/quote]

Ženska draga, Nupo je samo precenjen tovarniški šejk. Enako bi shujšala s katerimkoli šajkom, ki zaradi tega, ker ne zmečejo milijone za reklamiranje, stane drobiž.
In če si shujšala z Nupom, bi tudi brez, ker v njem ni nič takega, da bi hujšanje spodbudil, samo obrok nadomesti. Ergo, ne ti meni, da ješ sadje in zelenjavo, ker bi potem obrok pač nadomestila s tem. Bi shujšale hitreje, ker ima nupo več kalorij.

New Report

Close