Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Konec zaradi (pre)slabega seksa

Default avatar

Dater

Spoznate se. Po X dneh, tednih, mesecih zacnete s spolnostjo. In gotovite, da je partner(ka) dalec od tega kar vam je se sprejemljivo. Skratka, ocenite, da "ucenje" partnerja nima smisla. Vezo odlocite nkoncati. Poveste razlog direktno ali...?
Vceraj eni recem, da je en od najinih problemov seksualnost. Pa mi rece, da nimava problema. Da sem dober. Ocitno se pomislila ni, da morda ona ni...
Default avatar

Dater

V bistvu mi ze njen odgovor pove, da ne razume svoje vloge pri spolnosti. Izkusena locena zenska? Katere tip jo je varal vse povprek. Morda ker je tako "dobra" v postelji? Sicer je ful prijetna oseba.
Default avatar

On_

Dater je napisal/a:
Sicer je ful prijetna oseba.
Potem jo je pa res škoda zate.... :/
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Robi...

Dater je napisal/a:
V bistvu mi ze njen odgovor pove, da ne razume svoje vloge pri spolnosti. Izkusena locena zenska? Katere tip jo je varal vse povprek. Morda ker je tako "dobra" v postelji? Sicer je ful prijetna oseba.
Kaj pa ji manjka, da ni dovolj dobra ?
Default avatar

Marko

Če ji poveš iskreno, obstaja možnost, da se bo želela izboljšat. Lahko pa tudi, da te bo za ušesa. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

antilopa

Dater je napisal/a:
Spoznate se. Po X dneh, tednih, mesecih zacnete s spolnostjo. In gotovite, da je partner(ka) dalec od tega kar vam je se sprejemljivo. Skratka, ocenite, da "ucenje" partnerja nima smisla. Vezo odlocite nkoncati. Poveste razlog direktno ali...?
Vceraj eni recem, da je en od najinih problemov seksualnost. Pa mi rece, da nimava problema. Da sem dober. Ocitno se pomislila ni, da morda ona ni...
Ta tema je že bila, samo v nekoliko drugačni obliki.
Default avatar

Dater

On_ je napisal/a:
Dater je napisal/a:
Zate in matjazka bi bila idealna. Bil sem ji drugi spolni partner. Vi pa prepricani, da sem le "lahkim" zanimiv, lol.
Default avatar

Marko

Dater je napisal/a:
On_ je napisal/a:
Dater je napisal/a:
Zate in matjazka bi bila idealna. Bil sem ji drugi spolni partner. Vi pa prepricani, da sem le "lahkim" zanimiv, lol.
Saj še vsaka lahka je začela enkrat s prvim, pa potem z drugim itn. Ampak na nič ne namigujem. ;)
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

norTON nepr.

Dater je napisal/a:
.
.

Libido je človeku tako dan kot npr. pamet. Zaradi mene od vesolja ali od boga, od kogarkoli in popolnoma brez veze je trditi, da se da to naučiti.

Drugo je tehnika in tudi pri uporabi vrhunske seksualne tehnike obeh z različno dozo libida ni to, to.

Sicer pa je zveza poleg seksa, ekonomije...še marsikaj drugega. fajn pa je večinska skladnost potreb in interesov, tu pa ni primerjalnih meril med menoj in recimo s teboj.
Default avatar

prijetna oseba

On_ je napisal/a:
Dater je napisal/a:
Brezveze se je trudit, saj ne bo dojel......
Default avatar

Dater

Marko je napisal/a:
Dater je napisal/a:
On_ je napisal/a:
Saj še vsaka lahka je začela enkrat s prvim, pa potem z drugim itn. Ampak na nič ne namigujem. ;)
Tvoj standardni modus operandi. Prazne povedi.

Zenska ima ~35 let. Locena. Pred mano pa ni 4 leta seksala. Le kako da izbere mene namesto kaksnega krepostnika z visokimi moralnimi standardi? Nic nisem obljubljal. Nic nisem placeval.
Default avatar

Dater

norTON nepr. je napisal/a:
Dater je napisal/a:
.
.

Libido je človeku tako dan kot npr. pamet. Zaradi mene od vesolja ali od boga, od kogarkoli in popolnoma brez veze je trditi, da se da to naučiti.

Drugo je tehnika in tudi pri uporabi vrhunske seksualne tehnike obeh z različno dozo libida ni to, to.

Sicer pa je zveza poleg seksa, ekonomije...še marsikaj drugega. fajn pa je večinska skladnost potreb in interesov, tu pa ni primerjalnih meril med menoj in recimo s teboj.
Vsekakor imamo vsi svoja merila. Zenske na splosno dajo dosti vec na ekonomske vidike veze. Moski, kakor kateri. Jaz se recimo (se vedno) ne zelim spustiti v nic daljsega, ce vidim, da zenska pri spolnosti izrazito sepa. Poled drugih kriterijev, seveda. Zaradi tega sem jih precej po hitrem postopku odpisal v zadnjih letih. Ne zaradi razlik v libidu. Zaradi kvalitete spolnega zivljenja. Konzervativnosti. Zadrzanosti. Prepricanj. Sem pa vedno znova v dilemi, kako ji na uvideven nacin reci, da je za moje pojme dalec prevec saksualno zadrta.
Default avatar

prijetna oseba

Dater je napisal/a:
Zenska ima ~35 let. Locena. Pred mano pa ni 4 leta seksala. Le kako da izbere mene namesto kaksnega krepostnika z visokimi moralnimi standardi? Nic nisem obljubljal. Nic nisem placeval.
Tako, kot ti, je iskala popestritev. Povedala, kar si hotel slišat.
Default avatar

Marko

Dater je napisal/a:
Marko je napisal/a:
Dater je napisal/a:

Bolje prazne, kot pa polne, ki bodo (spet) naredile nemir. :) Kaj ti naj rečem, da obvladaš? :) 4 leta ni, potem pa res ni čudno, da je bila malo "lesena". Pa tudi nisi niti malo prizanesljiv.
Default avatar

Dater

prijetna oseba je napisal/a:
Dater je napisal/a:
Tako, kot ti, je iskala popestritev. Povedala, kar si hotel slišat.
Aja, 4 leta se je sparala, potem pa se je en lepi dan odlocila z mano popestriti zivljenje. Vsekakor...
Tako kot nedavno 30-letna skoraj devica, ki je z mano po 5 dneh poznanstva drugic v zivljenju seksala. Najbrz si je tudi odlocila malo popestriti zivljenje. Par krepostnezev, ki so jo pred mano 3 mesece "osvajali", pa je niti kusniti ni uspelo. Zenske, zenske, ... in pozensceni tipi, drago bi vas placal, ce ne bi imel izkusenj.
Default avatar

Dater

Marko je napisal/a:
Dater je napisal/a:
Marko je napisal/a:

Bolje prazne, kot pa polne, ki bodo (spet) naredile nemir. :) Kaj ti naj rečem, da obvladaš? :) 4 leta ni, potem pa res ni čudno, da je bila malo "lesena". Pa tudi nisi niti malo prizanesljiv.
Ne bi rad povedal kaj konkretno me je sokiralo. Slo je pa v smer, vidim da imas trdega, evo, jaz tukaj gola lezim, tam imam bradavicko, zdej si me pa "vzemi", lol. Ena od parih izkusenj. In sem skoraj na rit padu in predlagal, da raje zaspiva.
Default avatar

prijetna oseba

Dater je napisal/a:
Par krepostnezev, ki so jo pred mano 3 mesece "osvajali", pa je niti kusniti ni uspelo.
Oni bi seks vzeli kot potrditev, da je v igri kaj več. Ti tega ne in je za oba ok.
Default avatar

norTON nepr.

Dater je napisal/a:
norTON nepr. je napisal/a:
Dater je napisal/a:
.
.

Vsekakor imamo vsi svoja merila. Zenske na splosno dajo dosti vec na ekonomske vidike veze. Moski, kakor kateri. Jaz se recimo (se vedno) ne zelim spustiti v nic daljsega, ce vidim, da zenska pri spolnosti izrazito sepa. Poled drugih kriterijev, seveda. Zaradi tega sem jih precej po hitrem postopku odpisal v zadnjih letih. Ne zaradi razlik v libidu. Zaradi kvalitete spolnega zivljenja. Konzervativnosti. Zadrzanosti. Prepricanj. Sem pa vedno znova v dilemi, kako ji na uvideven nacin reci, da je za moje pojme dalec prevec saksualno zadrta.
po mojih vidikih:

Daleč najbolj brez veze je po forumu, neznancem, deliti neke nasvete, ali se "pildat" in prisiljevat nekomu svoj model pogledov, mogoče celo svoj stil življenja. ti si ti in razvijaj se sam.

Če že in ko govoriva o zvezi dveh, je to po mojih videnjih, vedno skoraj neskončna možnost kombinacij "n" različnih danih in nedanih sposobnosti in lastnosti posameznikov.

moje mišljenje je "pamet" (nar. intel >prilagajanje in izobraženost) dveh, obeh v zvezi najboljša kombinacije zveze. v vsakem primeru boljša kot skladnost samo v libidu. dva pametna lahko rešita tudi neskladje v libidu.

po moje, lahko ti vsaki partnerki (tudi ženi) v obraz poveš to kar hočeš in želiš, sploh ti, ki tedensko menjavaš partnerice:)) in ti je en qurc do vsake.

Zopet moje gledišče: čas in ekonomija
Enostavno biološko in ekonomsko običajni človek v naših razmerah in našem prostoru (tujec nočem biti) ne prenese, dveh,treh....serij otrok, stroškov stanovanj......

v končni fazi je človek, človek samo zato, ker misli (um), je edina misleča "žival" in ker mise-um zahteva delo in delo je in bo vedno s vsaj 95 % povezano z ekonomijo.
mislim tudi, da se misli -um- razvijajo tudi zato, da so pomoč čustvom.
Default avatar

Marko

Jaz mislim in verjamem, da so to le neki izgovori, da ženska šepa v postelji. Hočem rečt, da je vsak človek po nekem večjem razočaranju potem v neki fazi, ko bo zmogel pri vsakemu potencialnemu partnerju najti nekaj, kar ga bo zmotilo, da se je ne spusti v kaj bližnjega, resnejšega (narediš zid okrog sebe). Tega se je težko zavedat, ker se nam takrat v tisti fazi ti razlogi zdijo res dovolj tehtni, da ne tvegamo.
Dejstvo pa je, da brez tveganja ne gre. Nobena, še na prvi pogled tako zelo ok oseba, ti ne garantira na dolgi rok prav ničesar. Človek mora enostavno biti pripravljen izpostaviti sebe oziroma svoje srce drugi osebi. Bolj kot druge testiramo, bolj to kaže na naš strah pred ponovnim razočaranjem.
Default avatar

Matkic

Marko je napisal/a:
Jaz mislim in verjamem, da so to le neki izgovori, da ženska šepa v postelji. Hočem rečt, da je vsak človek po nekem večjem razočaranju potem v neki fazi, ko bo zmogel pri vsakemu potencialnemu partnerju najti nekaj, kar ga bo zmotilo, da se je ne spusti v kaj bližnjega, resnejšega (narediš zid okrog sebe). Tega se je težko zavedat, ker se nam takrat v tisti fazi ti razlogi zdijo res dovolj tehtni, da ne tvegamo.
Dejstvo pa je, da brez tveganja ne gre. Nobena, še na prvi pogled tako zelo ok oseba, ti ne garantira na dolgi rok prav ničesar. Človek mora enostavno biti pripravljen izpostaviti sebe oziroma svoje srce drugi osebi. Bolj kot druge testiramo, bolj to kaže na naš strah pred ponovnim razočaranjem.
Torej po tvoji logiki ne more biti slabih v postelji :D ;) ;)

Torej je vedno problem v nas, ko ženska ne doživi orgazma oz. ko je nek tip kot Dater razočaran nad žensko v postli in mu ''dol pade''

zanimiva logika :P
..............................................................................................
''Your time is the greatest gift you can give to someone.''
- Rick Warren