Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V katerem športu najti samskega moškega

V katerem športu najti samskega moškega

Ima katera idejo kje najti kakega samskega športnika, v katerem športu?
Se mi zdi, da kamor grem, smo same ženske. Kateri so taki bolj moški športi, ampak, da se lahko vključimo tudi ženske. Torej nogomet ravno ne. Ker dvomim, da bi bili moški zadovoljni z žensko soigralko. Pa taki moški samski, 35-45.
Se mi zdi, da vse kar počnem, je bolj ženski šport.

Hribolazenje? Samo ne tisto kjer so avanturisti, pač tako normalno hribolazenje kjer ni nekega plezalništva, bolj pohodništvo. Problem v teh stvareh je edino to da je veliko starih tam nad 50 let stari, v raznih planinskih društvih, ne vem mogoče pa imaš srečo in najdeš nekoga primernega.

Mogoče tudi kakšna teniška društva, moški tam rabijo partnerice za igranje tenisa, lahko se igra v dvojicah tudi.

Pa še kak nasvet, kako spoznati recimo kolesarja.
Kako pa je na kakih tečajih za kake športe, so tam moški srednjih let ali bolj mladi fantje?

Ja, pri planinskih društvih je ravno starost problem. Večinoma kar nad 60. Mlajši pa ne hodijo na društvene skupinske pohode.
Drugače pa me zanimajo ravno tisti, ki so bolj avanturistični, plezalniški, vendar ne pa alpinisti. Nekaj vmes med pohodništvom in alpinizmom.
Tenis bi bil tudi ok, samo kako koga najti? Poskusila sem že na netu, spraševala okrog, brez uspeha.

Po mojih izkušnjah, na golfu.

Pa ne samo, da so samski, večina jih je kar dobro situiranih, se znajo obnašat in so na splošno fajn.

Kaj pa, če bi raje iskala moške, ki se ukvarjajo s kakšno bolj resno dejavnostjo?
S športnikom nikoli nič ni in nikoli nič ne bo. To so sami luzerji, ki o resnem življenju in koristnih opravilih nikoli ne razmišljajo.

V kolikor si bi želela it z menoj v hribe, povej. Lahko tudi kako kolesarjenje ali pa še boljš poleti na plaži in plavanje….

Golf mi je strašno nezanimiv tako, da odpade. Ne iščem bogatega.

Razmisli raje še enkrat, kaj je pa s tabo narobe? Veš meni ogromno pomeni zdravje, biti v kondiciji in ne boš verjela, ljudje, ki športamo smo tudi pri delu bolj zadovoljni, bolj uspešni, tudi recimo takim gre študij, učenje veliko bolje. Tako, da ne žali ljudi vse povprek. Raje daj na noge copate in steči v naravo, da ne boš tako zagrenjena.

Ramos, raje povej kako se da take moške spoznati? Kako vam je všeč, da ženske pristopimo do tebe 🙂

Zdaj hodim na nadaljevalni padalski tečaj. Glej ga zlomka. Same 30, 40 letnice pa mladi fantje. Taki okrog 20. Bi rekla stare babe in mladi fantiči, če malo karikiram.

Plavanje, kolesarstvo, triatlon. Slednji so v povprečju hudo postavni 🙂 Samo moraš računati s tem, da ti ljudje ponavadi res veliko prostega časa namenijo treningu, tako da skupni vikendi na kavču pred TV-jem potem odpadejo.

Predvsem je potrebno pristopit. Pa nč se bat ne grizemo. Tud, če ženska naredi prvi korak ni nič narobe. Kako? Čist preprosto. Bodi to kar si. Najbolj na k mi gredo afne, ki se pretvarjajo za to kar niso. Najprej je potrebno osebo ogovoriti, potem vidiš naprej ali je interes ali ni.

Oja, triatlonci imajo res dobre postave :).
Pri plavanju je res več moških kot žensk. Samo težava je v tem, da je vsak v svoji progi, odplava svoje in gre. Nekako zelo nekomunikativen šport. Razen, če greš koga pod tuš ogovarjat :).
Pri kolesarstvu je podobno. Res je več kolesarjev kot kolesark, ampka je stvar v tem, da me prehitijo, pozdravijo in gredo naprej. ALi pa se pozdravimo, ko se srečamo.
Kaka dobra ideja kako vzpostaviti stik s plavalci, kolesarji? Razmišljam, da bi se morala udeležiti kakega rekreativnega tekmovanja, mogoče do dober pristop za spoznavanje. Tekem drugače ne maram.
Vikend na kavču pred TV se mi zdi grozen. To počnem takrat, ko imam vsaj 38 vročine, drugače pa mi na kraj pameti ne pride.

Najbolje da iščeš v športih, ki so tebi blizu.
Ker če boš našla koga, ki se ukvarja s čim kar tebi ne sede, vaju bo samo razdvajalo.

Kot pravi Ramos – predvsem je treba kaj reči in začeti klepet, potem boš že videla če je interes za naprej.

Na tečajih pa dvomim da bo prav veliko moških; če česa ne znamo se večinoma raje učimo sami ali pa preko kolegov. In tudi večinoma se najbrž ukvarjamo s tistim kar imamo radi, tega smo se pa naučili že v najstniških letih ali vsaj kmalu po njih.

Rok se strinjam. Tako, da recimo golf odpade.
Ja, ravno ti tečaji so mi hecni. Verjetno bo držalo to, da se moški tega lotijo v mladih letih, ženske pa bolj v zrelih. Na splošno opaažam ta pojav, da smo na takih zadevah ženske nekje med 30-45 ter mladi fantje tam okrog 20. Zgleda, da se ženske kasneje zbudimo :).
Kaj pa kaka rekreativna tekmovanja? Sicer nisem nikoli hodila na take zadeve, ker mi preprosto ni do tekmovanja. Verjetno so pa možnosti za spoznavanje dosti boljše?
Saj veš na kolesu človeka srečaš ali pa te prehiti in pride le do pozdravčka. Več pa ne.

Samo kako ogovoriti? Na kolesu drvijo naprej… v bazenu držijo glavo pod vodo in kravlajo gor in dol. Manjka tisto, da se z nekom res lahko pomeniš. Več kot živjo, živjo.

Imaš napačno mnenje o športnikih, tudi sama sem aktivna športnica, maratonka, kolesarka, fitneserka, duatlonka … In v službi sem med najbolj uspešnimi in, ne boš verjela, spadam tudi med tistimi z največjo stimulacijo, sem tudi vse v roku študirala med delom, skratka, učenje in delo mi nista nikoli delala težave. In sedaj imam tudi v planu narediti pilotski izpit … Ja, nič mi ni ni dolgčas oz. ne bluzim … 🙂
In verjemi mi, da nisem edina … 🙂 Tudi jaz ti svetujem kot športnika bi, da daj na noge superge, nato pa akcija po svežem zraku in med zelenjem. 🙂 Verjemi mi, da se boš potem veliko bolje počutila, polna energije in volje. 🙂

To pa še kako drži, še posebej triatlonci, tudi 30-, 40- in celo 50-letni triatlonci izgledajo kot kakšni postavni 18-letniki. Da dol padeš. 🙂 No, če je slabo vreme, verjemi mi, da so kakšni skupni vikendi na kavču pred TV-jem in še marsikaj več. 😀 Vem, ker poznam kar nekaj triatloncev, med njimi so tudi moji sorodniki.

Pri tenisu res bolje, da ne iščeš, ker imajo itak že svoje soigralce.

Tek, kolesarstvo mogoče, da se res prijaviš na kakšno tekmovanje. Ker po tekmovanju se ponavadi vedno kakšne pogostitve in tam mogoče spoznaš kakšnega sogorovnika.

Oja, triatlonci imajo res dobre postave :).
Pri plavanju je res več moških kot žensk. Samo težava je v tem, da je vsak v svoji progi, odplava svoje in gre. Nekako zelo nekomunikativen šport. Razen, če greš koga pod tuš ogovarjat :).
[/quote]

Ne vem, od kod si, ampak v Ljubljani je kar nekaj klubov, v katerih plavajo odrasli rekreativci. Imajo skupne treninge nekajkrat na teden, občasno imajo večdnevni tabor na morju ali v kakšnih termah, na pijače hodijo skupaj… Možnosti za spoznavanje je dovolj, samo srečo moraš imeti, da je zraven kakšnen, ki ti je všeč 🙂 Enako je s triatlonskimi klubi.

Se pa strinjam z Rokom, izbiraj v okviru športov, ki so ti všeč oz. s katerimi se zares ukvarjaš.

Moski se sporta lotevajo mlajsi, ker jih sport zanima, zenske pa v zrelejsih letih, zato da si zapolnijo zivljenje in poiscejo kaksnega tipa, torej v glavnem iz osamljenosti. Zato taka razlika v letih. Ne velja za vse, seveda.

Poznam precej samskih moskih starih 35-40 let. Vsi samostojni, vsi v redu ljudje. Srecala bi jih lahko v kaksnem fitnesu ali pa v kaksen baru v soboto zvecer. Niso pijanci, da ne bo pomote…

Jaz se z rekreacijo ukvarjam od nekdaj, ne le sedaj v zrelih letih. Žal pri nas ni nekih takih klubov, društev.
Fitnes pa mi tudi ne sede. Bari pa še manj. Tako, da ne bi začela hoditi v fitnes ali v bare zato, da bi tam našla moške. Verjetno ne bi bili ravno po mojem okusu :).
Ja, očitno je tole še najboljša varianta, vsaj najbližje meni, razne rekreativne tekme. Temu sem se vedno izogibala, ampak imate pa prav, da je tam veliko možnosti za koga srečat, ki mu je všeč isti šport kot meni.
Tudi jaz poznam nekaj triatloncov (škoda, da nobenega samskega :)) in res so vsi videt super. Triatlonke pa imajo tudi take postave, da sem prav zavistna.

Ja, pri planinskih društvih je ravno starost problem. Večinoma kar nad 60. Mlajši pa ne hodijo na društvene skupinske pohode.
Drugače pa me zanimajo ravno tisti, ki so bolj avanturistični, plezalniški, vendar ne pa alpinisti. Nekaj vmes med pohodništvom in alpinizmom.
Tenis bi bil tudi ok, samo kako koga najti? Poskusila sem že na netu, spraševala okrog, brez uspeha.[/quote]

Najdi kakšno teniško društvo, ki je zelo aktivno, ki se tudi udeležuje turnirjev, organizira tekmovanja znotraj članov, in prireja družabna srečanja med člani….

Takega žal v krogu ni. Je nekaj tenis klubov, ampak samo karte za igrišče prodajajo in to je to. En sicer ima neke turnirje, ampak , da se ga udeležiš, moram seveda prej trenirat z nekom. Pa še ta klub mi je 40km stran. Druga igrišča imam pa pred nosom.

Pri tenisu je žal tako, da moraš imeti na začetku soigralca, da sploh lahko prideš zraven.

če te zanimajo kolesarrji, se začni udeleževat teh množičnih maratonov, ki jih je cel kup.
na začetku in na koncu prireditve imaš cel kup možnosti navezat stike.

tiste, ki gonijo pecikl sami, pusti raje pri miru, ker ne bodo hvaležni za moteči faktor

http://www.bicikel.com/prireditve/

Meni na kraj pameti ne pade, da bi se udeleževal pohodov s planinskimi društvi ali kaj podobnega.

Tvoje vprašanje, kje/kako najti samskega moškega (+športnika), nima enoznačnega odgovora. Verjetno bi rada, da ima poleg fizične kondicije tudi pospravljeno podstrešje in normalen pogled na ljudi in svet. Torej te čaka neke vrste loterija. Kot mnogo ostalih samskih ljudi. Ni preprosto, res ne.

New Report

Close