Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mama hotel

mama hotel

Ponavadi ravno takšne osebe mislijo da so najbolj pametne in bi rade prale možgane npr neklomu ki že od 19 leta ne živi pri starših.Takšni sploh ne vejo kaj je resnično življenje.

Ja, in ? Kaj te tako strašno muči?

ko stopiš mački na rep …..

Muči?ta folk je razvajen, saj se mu vse k riti prinese…posebej mame

Ne živim pri starših že 23 let, pa grem še vedno vsak vikend v mama ( ali tašča) hotel) in je fino nam in njim. Če kdaj ne gremo, se moramo že zagovarjati.

Najhujše pa je ko pride vikend gredo ponavadi te osebe nekam po svoje a pa celo ležijo na kavču.Svoje partnerke pa puščajo same in se ne ukvarjajo z njimi.V tem tednu so se mi pritožile dve punci…da imata poln kufer takšnih.Lenoba,razvajenost….

Tega nisem zasledil, obratno je. Tisti, ki se niso razumeli s starši in so morali zgodaj nekam v najem, ponavadi posiljujejo okolico s svojo življenjsko zgodbo kot edino pravilno.

Ne kot edino pravilno, ampak kot takšno, ki ima na dolgi rok več prednosti. Nas pa takšne moti, da se ljudje, ki so jim vse starši prinesli k …., hvalijo, kako sposobni so, ker nekaj pa le uspejo sami – in potem tistih nekaj malenkosti razglašajo kot strašanski uspeh.

No včasi je pa ravno obratno ( ni vedno samo slabo), poznam kar nekaj ljudi, ki živijo v “mama hotelu” pa mislim, da imajo vsaj pri nekaterih tudi starši veliko več od tega, kot pa, da bi živeli tam sami s 400 eur pokojnine. Mladi obnavljajo strehe, fasade, jih vozijo k zdravniku, pripravljajo drva itd, starši pa kaj skuhajo in počuvajo otroke v zamenO. Vse to se obnese, če so seveda oboji normalni. Ne kupim pa teze, da samo tisti ki so šli zgodaj stran vedo kaj je realno življenje. Lepo prosim, realno življenje ni samo nepremičninski problem.

mislim, da vsi dobro vemo, kaj pomeni “hotel mama”. to da nekdo s svojo družino hodi čez vikend k staršem ali pa domačim pomaga obnavljati hišo, to ni hotel mama.

hotel mama je sinonim za brezdelje, lenarjenje, pedenanje spredaj in zadaj in kjer imajo največji lenuhi – to je “otroci” pri 30 – tih, največ besede.

vse ostalo ne sodi pod ta izraz.

Najbolj pa mi je čudno to da se imajo takšni za velike heroje….in zelo radi pametujejo tistim ki ne živijo pri starših.To so slabiči ki gledajo samo na svojo korist kako bi najbolje prišli v življenju skozi.

Jaz priznam da bi rad okusil za kakšen dan ali dva ta mamljiv mama hotel ampak misel da bi bilo tako vsak dan, se mi pa zelo upira 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

v dobro imaš od mene 5 kg nutelle

v dobro imaš od mene 5 kg nutelle[/quote]

ti javim ko mi zmanjka 😛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

upam,da tudi vi njih kdaj povabite??

New Report

Close