Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cena poročne frizure

cena poročne frizure

Koliko približno stane cena poročne frizure? Pozna kdo kakega ugodnega frizerja v Dravljah, Šiški?

Pa ne moreš kar k eni frizerki, da ti naredi frizeraj na glavi za poroko !!!

Lahko ti pokvari ce danl! Točno moraš vedeti, kaj si želiš. To sprobaj še kakšen mesec dni prej!

GROZA je, da so ene neveste ful grde zaradi frizure (kako neki top finoča), ki jim sploh ne paše. Ko ene čelade, preveč kodrov, preveč vsega.
V resnici so pa ljubke, imajo lepe lase, športne frizurce, elegantno spuščene, da jih veter mrši….

Ne se zajebavat, ženska!

Heheh….valda da vem, kako frizuro hočem, nič kompliciranega. Na probo bom pa tudi šla. Bi mi pa ful pomagalo, če bi kakšna nevesta ”vrgla” pohvalo in bi se potem lažje odločila, ker niti ni nujno, da je drag frizer tudi full dober. Nekateri bi te za ureditev enega lasu oskubili do golega…

In zaupaš moni? Lahko je ‘kmetička’, zadovoljna s trajno in s cvetom orhideje na lasnici.

Kaj si pa sploh želiš?

Samo namig. Če rečeš, da bo frizura poročna bo veliko dražja od tiste, da greš kot svat na poroko in hočeš pač svečano frizuro. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Sem misnla tut js to napisat, hehe!

Sem misnla tut js to napisat, hehe![/quote]

Ja znajti se je treba. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Poročila sem se pred več kot 30. leti. Takrat sem imela lepe, blond lase. Za poroko sem si kar sama naredila frizuro, navila sem se na navijalke zjutraj, cel dopoldan pospravljala okrog hiše, nato sem si lase razčesala in imela sem zelo lepo naravno frizuro. Takrat se glede frizure nismo sekirali.

VSE DRUGO NAKLADATE, SAMO ODGOVORA NA VPRAŠANJE NE NAPIŠETE ( ŽENSKA SPRAŠUJE ZA CENO ).

120 ojrov!

V terasastih blokih Koseze, zraven pošte in nasproti vrtca imaš Česalnice Ljubljana frizerijo.

Prejšnji mesec sem se poročila. Poročno frizuro mi je naredila frizerka Mirjana ( lastnica podjetja Dok), po priporočilu sodelavke. Komi sem prišla do nje, je zelo zasedena.
Svetovanje, probo in poročno frizuro sem plačala 60. eur, Povsod je bilo dražje. Najpomembnejše je to, da sem bila zeloooo zadovoljna! Upam, da sem pomagala. Manca

New Report

Close