Najdi forum

Decembrska obdarovanja

Bliža se čudoviti, toda včasih tudi hudo naporen veseli december. Pri nas doma hodijo naokoli vsi trije dobri možje (Miklavž, Božiček in dedek Mraz).

Imamo pa tudi kar veliko prijateljev z veliko otrok in se decembrska obdarovanja kar hitro sprevrzejo v nedomisleno kupovanje in zapravljanje. Poleg tega pa dandanes otrokom ze tezko kupis igracko ali knjigo, saj ze vse imajo.

Pa bi letos rada to obdarovanje malce drugace, brez kupljenih (dragih) igrac, pa vseeno veselo za otroke… Iščem vaše ideje…

V prejšnih letih sem že napisala pravljice, sešila Pike Nogavičke iz blaga, lansko leto sem šivale Waldorfske živalice, letos pa… malce mi zmanjkuje časa in (priznam) idej.

Vaši predlogi bodo zelo toplo sprejeti!

Jaz sem se odločila za predpasnike. Doma imamo goro krp in ne vem kam z njimi.
Idejo sem dobila, ker je moja hči želela pomagati pri kuhi.

Na vsak predpasnik sem napisala še otrokovo ime.
Menim, da je primerno za brihte in skokce.

lep pozdrav
Tanja

Če bom le imela čas, se bom potrudila in napekla piškotov in posušila nekaj sadja. Naredila bom simpatične paketke in s tem obdarila otroke.

Lep pozdrav, Katarina

Tanja hvala za čudovito idejo. Ravno včeraj sem moji Naji šivala predpasnik za v vrtec, ker bodo zares kuhali. En dva tri je bil zašit, gor sem tudi izvezla njeno ime in prišila žepek. Tamala se je kar cedila od zadovoljstva, meni pa ni kapnilo…

Še vedno pa sem odprta za kake druge predloge.

Piškote sem tudi že spekla v prejšnih letih in sem jih dala v lične kovinske škatlice (dobila sem 12 kom. v paketu za smešno nizko ceno) z zimskimi motivi, ki so uporabne še potem, ko se piškot in sadje že pojedo, za kakšne drobnarijice, barvice, …

Z barvami za steklo lahko čudovito okrasiš prazne kozarce (od kumaric, paprike, oliv…), vanje pa daš kaj sladkega. Čudovito darilo – pa še sma ga narediš!

LP, Anita

New Report

Close