Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čedalje več je plehkih žensk ki padajo na hude avte, “opasne” tipe, denar, zabave in kokain

čedalje več je plehkih žensk ki padajo na hude avte, “opasne” tipe, denar, zabave in kokain

To je reala. Na žalost. Ampak ko bereš komentarje žensk tukaj na SČju vse kao iščejo samo pametne, izobražene in situirane tipe in vseeno jim je tudi če niso ravno premožni, le da so situirani in pametni ker se kao palijo na IQ in pozornost. Dober avto? hahh, kaj je že to, tudi če ma hyunday getza sam da ma kaj v glavi.
Kokain? kje pa, droge jih ne potegnejo. Denar? Ne igra vloge v ljubezni..samo da je iskren.
Ok, kdo se zdaj spreneveda tukaj? Ali morda obstaja možnost da so samo na forumu take ženske z “vsebino”?
A dej ga srat no, preveč hodim ven in poznam žensk da bi lahko rekel da to kar sem zgoraj napisal ni res.
Pa prosim ne me vprašat “pri nas ni takih, le s kakšnimi se ti družiš2?
Povsod so takšne, POVSOD in čedalje več jih je.

Ja, res je. In zakaj te to tako muči? Ker nisi v tisti manjšini, za katerimi ženske gledajo, predvidevam. In kako naj ti pomagamo?

Tu gor so večinoma ženske starejšega emša. Ne smeš jim zamerit, če jim je malo nelagodno pisat, na kakšne tipe so same padale, ko so bile mlade. lažje se je sprenevedat, kako so od nekdaj iskale “nekaj več”.


Nisem ne v manjšini, ne v večini:-)
Pa ne dobit vtisa da me to tako moti, tako pač je ampak 2moti” me sprenevedanje če me razumeš.

jaz pa iščem takega, ki bi me sprejel kljub mojim napakam pa ni nobenega. vsak bi imel rad mlado bjondasto, joškato bejbo.

Ampak me res zanima, le s kakšnimi se ti družiš, da jih privabljajo droge???
Sicer pa ja, od ljubezni se ne živi. Torej mora biti tudi denar (pa ne nujno milijarde). Če te ne moti, da imam jaz dober avto, je lahko tvoj tudi z odpada. Ampak po mojih izkušnjah moški tega ne prenašate najboljše :)))

Ne “čedalje več plehkih žensk” ampak vse “plehke” ženske.
Takih se ogibaj, pa ti ne bo nič hudega.

Avtor en vic, glih v kontekstu te teme…

Kakšna je razlika med dobrim in zelo dobrim avtom?

Dober avto vas pripelje od točke A do točke B.
Zelo dober avto vas pripelje od točke A to točke G.

Getz je enkraten avto, ne boste verjeli koliko ljudi se lahko stlači v tisto malo pločevinko.

K pravjo da jim ni do velikosti ampak tehnike pol se pa s frendicami kar naprej pogovarjajo kolk ma kdo dolzga.
Ko ženska REČE kaj najprej opazi na tipu;
1. nasmeh
2. pozornost
3. pogled
4. iskrenost
v resnici MISLI tole;
1. velik in debel k urac
2. postavno telo
3. hud avto
4. veeelik keša
5. lastne nepremičnine
Pa da ne bom le posploševal naj povem da niso vse take, jih je pa iz dneva v dan, iz leta v leto in iz dekade v dekado več in njihove zahteve naraščajo

no, jaz sem ena izmed tistih, ki ne padajo na pleh (za kakšen dim se priporočam)

nisem hotla hodit s tipom, ki je imel stoenko, ko so še vsi drugi imele fičeke!

tak, da mene zbriši iz večine!

Te stvari grejo itak z roko v roki, hude makine, gotovina, drage cunje, partyji, kvartopirstvo, pijača in koka. Tak način življenja naj bi za nekatere poosebljal nek high society, razvratno življenje v stilu ameriške smetane, recimo življenje kot je prikazano v scorsesejevemu filmu kazino. In nekatere to privlači.
Ampak za financiranje takšnega načina življenja ženska potrebuje enega sugar daddyja ker že samo za kvartopirstvo in koko se lahko v eni noči poženejo vrtoglave vsote.
Ljudje se pa itak sploh ne znajo več zabavati brez pijače ali droge.

************************** § ▲ !

Ampak če ne bi bilo plehkih tipov tudi plehke ženske ne bi imele somišljenikov

To je evolucija na delu. Prav tako kot divja kura ali pa levinja, zenske izbirajo tistega, ki bo omogocil njihovemu otroku prezivetje. Pavje sopirjenje je pa le del snubljenja, ki dokazuje, da je potencialni kandidat uspesen v zivljenju.

Ah kaj pa vem.. to so spet neka bedna posploševanja. Mene je en tip (užaljen bivši sicer) označil kot pleharco, ker je imel moj takratni tip pač športni avto (manjšega cenovnega razreda) in cestni motor. Vsem in vsakomur, ki me je poznal je povedal, kakšna pleharca sem. No pa sem s taistim tipom že 10 let, motor je šel, avto tudi – je sedaj skupen, poročena z otroci.. In vmes je tip še hotel, da bi bila kolega, ker je ugotovil, da se je motil 🙂

Mislim nooo…vsakič ko preberem takale oslarije mi dvigne pritisk!!

SEJ STE TIPI ČIST ISTI!! Oziroma opažam zmeraj več “keš tipov”, ki se šlepajo na ženskah, so brez dela in cel dan žlampajo pir pred TV-jem in poleg tega še jokajo kok je svet nepravičen..halo???

Tako da…dragi odpiralec teme…toliko kolikor je keš p… je tudi keš k…

Pa lepo se imejte 😉

No, zakaj pa bi vzela nekoga, ki ni meni enakopraven? Tako po karakterju kot po statusu. Če sem jaz uspešna (in to brez VIPa, staršev, sugar daddyjev, etc) in imam kaj za pokazat, pričakujem, da bo tudi s partnerjem enako ali bo vsaj na poti tja. Torej, zato, da ne bom označena kot “sponzoruša” (če sem pri svoji plači sploh lahko) naj vzamem nekoga brez razgledanosti/širine/izobrazbe, brez spodobne službe, brez lastne nepremičnine/avta ? Da bo kaj, se šlepal na meni?
Če je avtor morda govoril o 20-30letnicah brez česarkoli razen oprsja in postave, potem se vzdržim komentarja, ker takih ne poznam. Želela sem le povedati, da obstajamo tudi drugačne ženske, za katere pa menim, da je normalno, da imamo potem drugačna/višja pričakovanja.
Lep večer.

Lahko imaš pričakovanja, kakršna hočeš, ampak tip, ki ima vse, kar imaš ti, ne rabi nujno uspešne ženske. Praksa pogosto kaže, da uspešen tip vzame tudi manj uspešno žensko, če mu je všeč, take kot si ti pa ostanejo same.


Ne bo držalo, midva z mojim sva se našla 🙂

Kar praviš, je logično, ne glede na to ali gledaš iz ženskega ali moškega kota – iščeš sebi podobne, po karakterju in statusu. Čeprav se ljubezen domnevno ne zmeni za nič od tega 😉

Poudarek je na stlači :))))

New Report

Close