Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohvala Mercatorju

Pohvala Mercatorju

Ja….veliko imamo povedati čez najboljšega soseda. Navadno slabega, tokrat pa so se po mojem mnenju res izkazali. Zelo so mi všeč njihovi piškoti Iz domače slaščičarske delavnice Mercator, ki so pakirani v kvadratnih škatlah. Vsebujejo precej manj sladkorja kot industrijski kolegi, narejeni so iz polnozrnate moke, količina ravno pravšnja in tudi embalaža je manjša oziroma jo je mogoče uporabiti še v kakšen drug namen. Vsakič gre kakšna škatla z mano! 🙂

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

jaz o Mercatorju tudi samo pozitivno 🙂

Na skrivaj al jo plačaš :))

Na skrivaj al jo plačaš :))[/quote]

Zataknem za rob od štrumfpantelnov. Nič ne piska…moreš mislt? 🙂

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

Lepo je brati zadovoljeno in nahranjeno mono 🙂

ja če nisi lačen , si ful drugačen 🙂

bay Medi _________________________________________________________ Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj... Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard

kok gramov, kok penezov?

270g = 1,62€

Cene se razlikujejo, ker je na izbiro precej različnih vrst keksov.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

hvala.
a to so take zadeve – linški keksi in podobno…?

oziroma tole: https://mercator.si/si/iz-domacih-krajev/aktualno/289896/detail.html ?

kaj čem, mal težim, vem, samo jaz moram celo disertacijo naredit in preračunat več faktorjev, preden grem v trgovino, če sploh na koncu to kupim 🙂

hvala.
a to so take zadeve – linški keksi in podobno…?

oziroma tole: https://mercator.si/si/iz-domacih-krajev/aktualno/289896/detail.html ?

kaj čem, mal težim, vem, samo jaz moram celo disertacijo naredit in preračunat več faktorjev, preden grem v trgovino, če sploh na koncu to kupim :)[/quote]

Meni te stvari niso všeč….suhe,industrijske. Ali te niso tiste??

Spet zapravljate – z lopato mečete denar od sebe. Kako morete jest tako nezdravo?

Kaj pa če bi to privoščile lačnim otokom? Ki še rastejo, se učijo… Ne pa ve, k vam gre vse v špeh!

Zopet plačan oglas s strani Mercatorja, teh je v zadnjem času na MONu kar veliko. S to potezo bo potrošnikov še manj. Na vse kremplja se trudit pokazat da nsite več najdražji. Slabo slabo!

Zopet plačan oglas s strani Mercatorja, teh je v zadnjem času na MONu kar veliko. S to potezo bo potrošnikov še manj. Na vse kremplja se trudit pokazat da nsite več najdražji. Slabo slabo![/quote]

Auč. Peče. Te boli ;)?

Zopet plačan oglas s strani Mercatorja, teh je v zadnjem času na MONu kar veliko. S to potezo bo potrošnikov še manj. Na vse kremplja se trudit pokazat da nsite več najdražji. Slabo slabo![/quote]

Auč. Peče. Te boli ;)?[/quote]

Name pa reklame sploh ne vplivajo. Mogoče dvakrat na leto. Itak gremo med reklamami na TV na wc, po kekse ali preklopimo drugam. Te papirnate v kaselcu zmečem direkt v smeti.

Kupujem v najbližjih trgovinah. Ga ni denarja, da sem bom 20 km peljala npr. do Špara, ker imajo kuro znižano za 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Cunje kupujem mimogrede – če vidim kaj lepega, da mi paše in da je cena OK. Nikoli po katalogih, ker je en sam nateg! Mogoče zdaj prečikiram ponudbe za počitniške rekvizite. In da jih sploh rabim. Ne grem kar nekaj kupit, pa tudi če je na pol zastonj.

Moraš biti res ubogi v glavi, da te reklame nategnejo, da greš v nabavo. Reklamira se stvari, ki ne gredo v prodajo, ki se valjajo po skladiščih, poleg tega pa še lažejo kot pes teče!

Mercator je za moje pojme začel preveč agresivno. Kar nekaj časa so na po domače nategovali s temi visokimi cenami, sedaj pa kr zasuk na boljše al kaj. Če dejansko primerjate in pogledate cene boste videli, da sploh niso tako ugodni kot sami pravijo da so. Jaz sem primerjal izdelke v Tušu in Mercatorju in je vsaj 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} izdelkov iz Tuša cenejših kot so v Mercatorju. Prevladujejo pa slovenski izdelki, ki jih je v zadnjem obdobju pri Mercatorju vse manj. Mene Mercator ne bo več prepričal. Tako pač je!

Nekdo nekaj pohvali in vsi hopa navalite, da dela reklamo?
Smo se tako odvadili pozitivnih misli, da povsod vidimo zadaj neko zaroto in zakulisno igro?

Malo se ohladite. Merči je še vedno najdražji, vse pa spet ni slabo.


Mene pa prav zanima, kateri so izdelku, ki so v Tušu cenejši, pa niso iz akcije oziroma lastne blagovne znamke. Spar in Mercator stasi s cenamu zelo blizu, Tuš pa odstopa.


Mene pa prav zanima, kateri so izdelku, ki so v Tušu cenejši, pa niso iz akcije oziroma lastne blagovne znamke. Spar in Mercator stasi s cenamu zelo blizu, Tuš pa odstopa.[/quote]

A res? Evo, ti dam jaz primer. Melone. Spar, Tuš, 2,5 evra, danes Mercator 3 evre!!!! Nikjer v akciji, takšna je redna cena. Mercator je še zmeraj drag za popidzit. Me je na rit vrglo. 20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višja cena!

Jaz pa opažam, da je v mercator centru spet več ljudi.
Skoraj nikoli ne sledim nekim akcijam, zato sem vedno hodila nakupovat ob petkih in sem bila v tistem velikem centru skoraj sama, tokrat pa se vidi razlika, je bilo kar precej ljudi.
Cen res ne poznam, samo sem se čudila, koliko sem dala za poln voz, nekaj čez 100 eur, sem imela občutek, da bo vsaj tam med 130-140.

Samo šimfate, nič lepega nimate za povedat o mercatorju. Tudi dobrega je kaj!

Hvala za obvestilo o piškotih. Sigurno jih bom šla kupit in probat (sem pa tja, kaj sladkega in malo manj zdravega je čisto ok!!)

New Report

Close