Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski moški nad 30 vsi zastani?

Samski moški nad 30 vsi zastani?

Ne razumem nečesa: kaj je s samskimi moškimi nad 30? Vsi brez kondicije, ne bi nič športali. Ne bi šli v hribe, ne bi šli na kolo.
Potem srečaš kake 50 letnike in več pa so dosti bolj fit kot ti 30 letniki?
Kaj vas moške nič več ne zanima športanje, rekreacija?
Govorim o samskih moških nekje 30-45.


Kondicija se nabira z delom oziroma gibanjem. Vsi, tako tipi kot ženske, danes samo za računalniki sedijo. Včasih je blo treba v službah delat, danes pa samo po tipkovnici klofajo.

športna duša, pri meni pa ravno obratno:) Srečujem tipe ki bi pa samo športali, nimajo obstanka samo ven, ven pa to delati in ono. Sama sem pa bolj domači tip ženske, sem rada doma, nisem gospodinjski tip ampak ne športam in se mi taki moški upirajo.

Mogoče bi mogla iti v kako plezalno društvo tam so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moški nad 30 ki so adrenalin freaki.

Kje jih najdeš :)? Jaz pa najdem same take, ki samo doma ždijo.
Sem zamenjala že par društev pa sami mladi, premladi fantje ter ženske nad 30. Moških nad 30 samskih pa ni in ni.

Ma povsod, ko gremo ven z družbo imajo kolegi druge kolege ki so športniki, pa adrenalinci in meni ni jasno zakaj jih jaz privlačim? Že od začetka jim tudi povem da mene šport in adrenalin sploh ne zanima. Vem kdo sem in tudi vem kaj želim in česa ne v partnerstvu, mogoče jih rajca da sem tako različna od njih, kao nasprotja se privlačijo, čeprav sedaj ko sem 30+ mene osebno nasprotja ne privlačijo ampak me odbijajo, privlačijo me ljudje, ki so mi čim bolj podobni. Sama sem res anti-adrenalin, vsega se bojim, še vožnja avta mi je muka…Samo sedaj jih skenslam že od začetka pač jim povem da meni to ni in da iščem bolj mirnega moškega, ne sedaj, ki je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samo doma ampak če že gre kam da je to bolj sprehod sem in tja, kakšen kino, večerja, kosila, šoping potem se pa že konča, mislim meni tak moški zadostuje in se ujema z mano

Jah, ne vem pač išči kot že rečeno v kakšnih adrenalinskih društvih, tam se bo sigurno nekdo tak našel, ker če si sama taka potem se boš sigurno na dolgi rok tudi ujela s takim moškim.

Ups, nisva se razumeli. Ne iščem adrenalinskih frikov, ampak moške, ki radi športajo, se rekreairajo. To, kar eni smatrajo pod adrenalin je ponavadi dirkanje z motorji, avti. To pa meni ni šport.
Tako, da gre rad v gore, da rad kolesari, taka normalna rekreacij. Ne adrenalinski friki ali pa recimo obsedenci z bodibildingom tudi ne.
Drugače pa tudi mene privlačijo podobnosti. Kako bi se midve zmenili, da bi zamenjali svoje oboževalce :). Jaz najdem pa samo take, ki jih ti iščeš.

Sorry ja vem kaj si mislila, jaz sem se izrazila mogoče bolj extremno, ampak te tipi ki mene pecajo so taki športniki kot jih ti opisuješ med njimi ni nekih takih ki bi dirkali z avti. Bolj so hribolazniki, kolesarji, tekači ampak ja taki moški brez obstanka, ki so težko notri in tak tip bi znorel z mano haha in obratno:)

Ja bi bilo super da bi bila takrat v družbi da te poparčkam s temi tipi:) Veš kako ti bom rekla, tudi ljubezen je pomojem usojena, useka te ko najmanj pričakuješ in jaz verjamem da ko najdeš nekaj kar te veseli, da začneš uživati v svojem lajfu da tudi pride mimo oseba ki je kompatibilna s tabo. Pa ni nujno da je to nek bum, lahko da je ta oseba najprej čisto neopazna, nevidna ampak ko jo začneš spoznavati potem prideta skupaj in se začne lahko čudovito razmerje.

To zgoraj opisani so zame idealni moški. To ne smatram pod adrenalin, ekstrem,a mapk pod čudovito rekreacijo :).

Dajte se babe zmenit, a samski tipi športajo preveč, ali premalo. ker to je pa že nekoliko smešno zdaj.

Kaj pa vem, lahko rečem da poznam večino takih, ki se kar trudijo. Se najdejo izjeme, ki se sploh nikamor ne premaknejo ampak jih je malo. Večina jih kar pogosto hodi v hribe, s kolesom v službo pa nazaj, pa sem pa tja na sprehod, …

samski moški (razem par fanatičnih izjem) v teh letih nimajo za burek proti isto starim samcem, ki imajo potmoce stare 10 let in več in s katerimi redno športajo tako ali drugače.

Tu ni generalnega pravila – to je čisto odvisno od posameznika in preference do gibanja/športa. Tudi sam imam ogromno frendov in kolegov, samskih in vezanih – in ne morem reči, da je kakšna posebnost glede tistih, ki skrbijo za svojo postavo in rabijo gibanje tako kot drugi zrak….

Drugače pa – za moj pojem, ni boljše ženske od tiste s telesno kondicijo 😉 edino s takšnimi se lahko do konca ujameva glede mnogih področij – preživljanja prostega časa, hobijev, stress managementa, seksa, lajfa na splošno, itd… športniki smo po duši optimisti in že zdavnaj je dokazano, da so endorfini, ki se sproščajo ob telesnem naporu, najboljša kemija sreče, ki ti jo je mater narava podarila – z gibanjem dobiš vedno nasmešek na obrazu 🙂


Nam ni treba bežat od zoprnih žen, in nimamo potrebe iskat nekakšne hobije za izgovor, kako it malo od doma.

Nam je doma na kavču pred tv ali računalnikom često udobno.

Zato pa so samski. 🙂

New Report

Close