Najdi forum

SREČA

Ker me je spodaj ena tema “ganila” in ker vidim da veliko ljudi na napačen način išče srečo, sem se odločil pripeti en link. Mogoče pa kdo dojame da srečo najdemo le če spremenimo miselnost in začnemo na svet gledati še kako drugače kot pa samo z očmi. Lahko zadaneš na lotu, pa ne boš srečen če ne znaš biti srečen brez dobitka na lotu, vse ostalo je samo iluzija katera ti zakrije nesrečo.
Sam sem imel nekoč veliko več kot imam sedaj, kakor v ljubezni tako tudi v materialnem smislu, pa nikoli nisem bil srečen tako kot sem sedaj in vse kar se je zgodilo vmes je to, da se mi je miselnost in pogled na življenje obrnilo za 180stopinj 🙂

http://www.mojvideo.com/video-zalostno-pa-vendar-resnicno-zamislite-se/e4bb97d6dcba4bbfbee9

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Zame je sreča ko objamem svojega malega sina.

http://www.youtube.com/watch?v=43zueoS6fCM

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Ker me je spodaj ena tema “ganila” in ker vidim da veliko ljudi na napačen način išče srečo, sem se odločil pripeti en link. Mogoče pa kdo dojame da srečo najdemo le če spremenimo miselnost in začnemo na svet gledati še kako drugače kot pa samo z očmi. Lahko zadaneš na lotu, pa ne boš srečen če ne znaš biti srečen brez dobitka na lotu, vse ostalo je samo iluzija katera ti zakrije nesrečo.
Sam sem imel nekoč veliko več kot imam sedaj, kakor v ljubezni tako tudi v materialnem smislu, pa nikoli nisem bil srečen tako kot sem sedaj in vse kar se je zgodilo vmes je to, da se mi je miselnost in pogled na življenje obrnilo za 180stopinj 🙂

http://www.mojvideo.com/video-zalostno-pa-vendar-resnicno-zamislite-se/e4bb97d6dcba4bbfbee9%5B/quote%5D
po eni strani imaš prav, ampak le po eni strani..
ker če verjameš ali ne dejasnko obstajajo ljudje ki jim v življenju manjka samo denar in nič drugega kot denar. Imajo zdravje, moralne vrednote, zdravo razmišljanje in dojemanje okolice, dobre medsebojne odnose a nimajo denarja.
sicer verjamem da so takšni primerki bolj v manjšini ampak obstajajo
poznam 1 tako družino osebno in si mislim kako bi bili ti ljudje srečni in izpopolnjeni če bi imeli še denar..
pa dopovej ti takšnemu naj se nauči bit srečen brez materialnih dobrin če moreš

************************** § ▲ !

Seveda se da,ampak ti tega ne moreš razumeti.v vsaki temi smetiš in iščeš negatizem.smotanov nasvet je za tkšne kot si ti

Seveda se da,ampak ti tega ne moreš razumeti.v vsaki temi smetiš in iščeš negatizem.smotanov nasvet je za tkšne kot si ti[/quote]
očitno nočeš razumet kaj hočem povedat
pojdi do neke družine ki si ne morejo privoščit niti osnovnih dobrin pa jim dopovej naj se naučijo biti srečni ob lakoti in pomanjkanju
v vsaki temi? zdaj pa pojdi pregledat v kolikih temah sem danes pisal. v 3. samo mene se vidi ker sem registriran ti pa lahko smetiš še 100x več pa te nihče ne sledi ker na dan zamenjaš kakšnih 50 nickov
samo v tem je razlika

************************** § ▲ !

Že v osnovi zato hrepenimo po materialnem in zelo redki so ljudje na tako visokem nivoju da so lahko srečni ob pomanjkanju.

Težko je biti srečen, če nimaš za položnice .

Zlajnano ampak denar JE sveta vladar. Kupi ti lahko skoraj popolnoma vse, celo zdravje in ljubezen- do neke mere seveda
Če nimaš ne moreš biti niti zdravstveno zavarovan, zboliš, si ne moreš privoščit hospitalizacije, operacij, zdravil, zdrave hrane, vitaminov, novih zob..Lahko pričakuješ le najnujnejšo zdravstveno oskrbo do te stopnje da se ti reši življenje.
Torej zaradi pomanjkanja denarja si lahko tudi ob zdravje in ljubezen (skrhani partnerski odnosi zaradi pomanjkanja- že neštetokrat videno)
Torej, kdo lahko po vsem tem reče da je nekdo lahko srečen tudi v taki situaciji če se tega nauči?
Pomislite še enkrat

Tole je zavajanje kar pišeš.Nism zasledila ali prebrala da bi avtor omenjal položnice,zravstveno zavarovanje,ali lakoto,ali da je pisal da moraš biti srečen,čeprav boš crknil od lakote

to ste vi napisali

Govoril je na splošno.

Mislim da prav vam manjka miselnosti o kteri govori.

Bom le omenila tist o novih zobeh,zakaj moraš imeti nove zobe da si loh srečen?

Probaj sedaj zastopiti o čemu avtor govori

vi ne znate bit srečni,ampak ni to nč narobe,zatu spadate med večino in zato avtorjevo sporočilo ima tok večji pomen

Zame je sreča ko objamem svojega malega sina.

http://www.youtube.com/watch?v=43zueoS6fCM%5B/quote%5D

priden 🙂 Hvala za pesmico, nisem je že leta slišal 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Tole je zavajanje kar pišeš.Nism zasledila ali prebrala da bi avtor omenjal položnice,zravstveno zavarovanje,ali lakoto,ali da je pisal da moraš biti srečen,čeprav boš crknil od lakote

to ste vi napisali

Govoril je na splošno.

Mislim da prav vam manjka miselnosti o kteri govori.

Bom le omenila tist o novih zobeh,zakaj moraš imeti nove zobe da si loh srečen?

Probaj sedaj zastopiti o čemu avtor govori

vi ne znate bit srečni,ampak ni to nč narobe,zatu spadate med večino in zato avtorjevo sporočilo ima tok večji pomen[/quote]
Povej bi se ti počutila srečno če bi bila škrbasta? Dvomim, torej?
Kakšne zobe dobiš pa brez osnovnega zz pa vsi dobro vemo, nikakršne.
In to je le 1 izmed neštetotih zgodb revnih slovenskih družin kateri naj bi bili po mnenju nekaterih srečni kljub vsemu zakaj le? Ker sploh živijo? Ja seveda, siti smo teh “pozitivno” naravnanih duhovnih floskul ki so lahko za takšne ljudi prav žaljive.

Saj ta video je res lep in v srce segajoč…, ampak nikjer ni videti, da so oni, brez denarja – SREČNI. Jaz si še vedno zelo želim imeti dosti denarja… Kljub temu, da ga oni nimajo. Mogoče bi celo njim lahko pomagala – z denarjem.
Mati Terezija je rekla nekemu Američanu, ki ji je hotel slediti, na njeni poti v Kalkuti: “Vrni se v Ameriko in bodi bogat! Nimaš pravice biti reven. Ker če si reven, ne moreš nikomur pomagati. Če si bogat, pa lahko.”

Ne preveč moralizirat te videje zavrtite Bratovškovi,Janši ,Zokiju ,Pahorju, Kučanu
In vsej evropski in svetovni eliti .Veš ni treba kazati afrikancev imamo dosti revščine doma.
Je ni potrebno uvažati .Ampak visamo vidite dobre avte in koliko ljudi je v trgovinah .
In ker je Slovenija zelo majhna se vprašajte katerih nekaj tisoč zapravlja v trgovinah
in vozi boljše avte to je javna uprava in vsi tisti z pisarniškimi posli .Pa nisem nikomur
fovšljiv samo v sloveniji se ne vidi revščina ker vi dnevno vidite po trgovinah in še nevem kje
te ljudi .ki imajo redne službe iz javne uprave in tem podobne .

Sedaj pa kar pametujte ker itak ne vidite širokega spektra in kar nekaj lajate v tri dni.

Sem si rekel da v tej temi ne bom raspravljal, ker ne čutim potrebe, me pa samo zanima, kje sem jaz napisal da moraš biti brez denarja srečen? Čeprav so tudi brezdomci nekateri srečni bolj kot večina tuki na monu, pa so brez denarja 🙂 Pravim le, da bi z drugačno miselnostjo lahko bili bolj srečni in ja tudi brez zobov se da biti srečen, če imaš pravo miselnost 🙂 Nisem zastonj zgoraj napisal, da moraš se naučiti gledati tudi s čem drugim kakor pa samo z očmi 🙂
Nu tu se moje mnenje konča, vi pa svoja kar pišite, je zanimivo brati koliko miselnosti fali ljudem 🙂

lep večer 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

zakaj sreča zame je, kot mračen dan,
ko v njej ljubezni ni…

Sem si rekel da v tej temi ne bom raspravljal, ker ne čutim potrebe, me pa samo zanima, kje sem jaz napisal da moraš biti brez denarja srečen? Čeprav so tudi brezdomci nekateri srečni bolj kot večina tuki na monu, pa so brez denarja 🙂 Pravim le, da bi z drugačno miselnostjo lahko bili bolj srečni in ja tudi brez zobov se da biti srečen, če imaš pravo miselnost 🙂 Nisem zastonj zgoraj napisal, da moraš se naučiti gledati tudi s čem drugim kakor pa samo z očmi 🙂
Nu tu se moje mnenje konča, vi pa svoja kar pišite, je zanimivo brati koliko miselnosti fali ljudem 🙂

lep večer :)[/quote]

Mah, danes si pa res mal smotan… Drugač ti dam kar prav, ampak danes ne 😉 Tudi ti ne znaš prebrat, kaj kdo napiše.. Ja, si pač res mal smotan (včasih), hehe

Sem si rekel da v tej temi ne bom raspravljal, ker ne čutim potrebe, me pa samo zanima, kje sem jaz napisal da moraš biti brez denarja srečen? Čeprav so tudi brezdomci nekateri srečni bolj kot večina tuki na monu, pa so brez denarja 🙂 Pravim le, da bi z drugačno miselnostjo lahko bili bolj srečni in ja tudi brez zobov se da biti srečen, če imaš pravo miselnost 🙂 Nisem zastonj zgoraj napisal, da moraš se naučiti gledati tudi s čem drugim kakor pa samo z očmi 🙂
Nu tu se moje mnenje konča, vi pa svoja kar pišite, je zanimivo brati koliko miselnosti fali ljudem 🙂

lep večer :)[/quote]

Mah, danes si pa res mal smotan… Drugač ti dam kar prav, ampak danes ne 😉 Tudi ti ne znaš prebrat, kaj kdo napiše.. Ja, si pač res mal smotan (včasih), hehe[/quote]

Prav ali ne, to je pač moja miselnost in pišem le iz izkušenj 🙂 Nisem to napisal ker bi rabil potrditev, ampak zato ker sem hotel da se vsaj nekdo malo zamisli, itak pa je bilo pričakovati veliko “inteligentnih” nemiselnih odgovorov :)))

Ej scre hvala za kompliment, da sem smotan to najrajši slišim, upam da še kdaj haha 🙂

čaooo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Inka jaz ti pošiljam ljupčka in moški objem 🙂

Tole je zavajanje kar pišeš.Nism zasledila ali prebrala da bi avtor omenjal položnice,zravstveno zavarovanje,ali lakoto,ali da je pisal da moraš biti srečen,čeprav boš crknil od lakote

to ste vi napisali

Govoril je na splošno.

Mislim da prav vam manjka miselnosti o kteri govori.

Bom le omenila tist o novih zobeh,zakaj moraš imeti nove zobe da si loh srečen?

Probaj sedaj zastopiti o čemu avtor govori

vi ne znate bit srečni,ampak ni to nč narobe,zatu spadate med večino in zato avtorjevo sporočilo ima tok večji pomen[/quote]

Top napisano, hvala 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Sem si rekel da v tej temi ne bom raspravljal, ker ne čutim potrebe, me pa samo zanima, kje sem jaz napisal da moraš biti brez denarja srečen? Čeprav so tudi brezdomci nekateri srečni bolj kot večina tuki na monu, pa so brez denarja 🙂 Pravim le, da bi z drugačno miselnostjo lahko bili bolj srečni in ja tudi brez zobov se da biti srečen, če imaš pravo miselnost 🙂 Nisem zastonj zgoraj napisal, da moraš se naučiti gledati tudi s čem drugim kakor pa samo z očmi 🙂
Nu tu se moje mnenje konča, vi pa svoja kar pišite, je zanimivo brati koliko miselnosti fali ljudem 🙂

lep večer :)[/quote]
Aha in kako ti to veš? Jim morda vidiš v dušo in srce? Ali le predvidevaš ker na momente izgledajo srečni z litrco v roki?
Daj zamisli se malo in pusti ne klišeje ki ne držijo. To je enako kot tisto ko je en čas veljalo da so debeli ljudje srečni. Pa so v resnici zelo zamorjeni v sebi a dajejo le tak zunanji vtis da s prikupnostjo privabljajo ljudi k sebi če jih že njihov videz odbija. Podobno je s klošarji, dvomim da je kak klošar dejansko srečen ob takem življenju če se temu sploh lahko reče življenje.
Ti imaš lahko popolnoma izgrajeno osebnost in si dosegel višji nivo duhovnosti pa ne boš srečen ob pomanjkanju.
In ti to dobro veš ker nisi neumen, le ustvarjaš takšno podobo večnega pozitivca tu gor. Kar očitno pali, sploh pri ženskah.
Ne bom rekel da tudi v reali nisi tak, ker te ne poznam ne morem sodit ampak sigurno pa načrtno širiš svojo duhovno filozofijo pozitivnosti tu gor. In to z namenom.

Sem si rekel da v tej temi ne bom raspravljal, ker ne čutim potrebe, me pa samo zanima, kje sem jaz napisal da moraš biti brez denarja srečen? Čeprav so tudi brezdomci nekateri srečni bolj kot večina tuki na monu, pa so brez denarja 🙂 Pravim le, da bi z drugačno miselnostjo lahko bili bolj srečni in ja tudi brez zobov se da biti srečen, če imaš pravo miselnost 🙂 Nisem zastonj zgoraj napisal, da moraš se naučiti gledati tudi s čem drugim kakor pa samo z očmi 🙂
Nu tu se moje mnenje konča, vi pa svoja kar pišite, je zanimivo brati koliko miselnosti fali ljudem 🙂

lep večer :)[/quote]
Aha in kako ti to veš? Jim morda vidiš v dušo in srce? Ali le predvidevaš ker na momente izgledajo srečni z litrco v roki?
Daj zamisli se malo in pusti ne klišeje ki ne držijo. To je enako kot tisto ko je en čas veljalo da so debeli ljudje srečni. Pa so v resnici zelo zamorjeni v sebi a dajejo le tak zunanji vtis da s prikupnostjo privabljajo ljudi k sebi če jih že njihov videz odbija. Podobno je s klošarji, dvomim da je kak klošar dejansko srečen ob takem življenju če se temu sploh lahko reče življenje.
Ti imaš lahko popolnoma izgrajeno osebnost in si dosegel višji nivo duhovnosti pa ne boš srečen ob pomanjkanju.
In ti to dobro veš ker nisi neumen, le ustvarjaš takšno podobo večnega pozitivca tu gor. Kar očitno pali, sploh pri ženskah.
Ne bom rekel da tudi v reali nisi tak, ker te ne poznam ne morem sodit ampak sigurno pa načrtno širiš svojo duhovno filozofijo pozitivnosti tu gor. In to z namenom.[/quote]

Dragi komentator, jaz imam pomankanje 🙂
A razumeš sedaj? Še vedno sem jaz tuki tisti nasmejan, dobre volje in srečen, medtem ko drugi iščete dlako u jajcu :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Živeli smo kot v pravljici…potem pa preizkušnja,bolezen…komaj za kruh…,sedaj smo si opomogli.V zahvalo,sem postala prostovoljka invalidom.In to je SREČA.


Aha in kako ti to veš? Jim morda vidiš v dušo in srce? Ali le predvidevaš ker na momente izgledajo srečni z litrco v roki?
Daj zamisli se malo in pusti ne klišeje ki ne držijo. To je enako kot tisto ko je en čas veljalo da so debeli ljudje srečni. Pa so v resnici zelo zamorjeni v sebi a dajejo le tak zunanji vtis da s prikupnostjo privabljajo ljudi k sebi če jih že njihov videz odbija. Podobno je s klošarji, dvomim da je kak klošar dejansko srečen ob takem življenju če se temu sploh lahko reče življenje.
Ti imaš lahko popolnoma izgrajeno osebnost in si dosegel višji nivo duhovnosti pa ne boš srečen ob pomanjkanju.
In ti to dobro veš ker nisi neumen, le ustvarjaš takšno podobo večnega pozitivca tu gor. Kar očitno pali, sploh pri ženskah.
Ne bom rekel da tudi v reali nisi tak, ker te ne poznam ne morem sodit ampak sigurno pa načrtno širiš svojo duhovno filozofijo pozitivnosti tu gor. In to z namenom.[/quote]

Dragi komentator, jaz imam pomankanje 🙂
A razumeš sedaj? Še vedno sem jaz tuki tisti nasmejan, dobre volje in srečen, medtem ko drugi iščete dlako u jajcu :)))))))[/quote]

ej prjatu dej unga dojenčka k pest kaže 🙂

točno o temu govorim in si spremenila miselnost po vseh teh izkušnjah, zato pa tudi taka dejanja pol 🙂
Mava kr podobno usodo 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

Dragi komentator, jaz imam pomankanje 🙂
A razumeš sedaj? Še vedno sem jaz tuki tisti nasmejan, dobre volje in srečen, medtem ko drugi iščete dlako u jajcu :)))))))[/quote]

ej prjatu dej unga dojenčka k pest kaže :-)[/quote]

Ej prijatu drugič, ko bom na pravem kompu 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [b][i]>>> Nasmeh je najkrajša razdalja med ljudmi <<<[/i][/b] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [img]http://shrani.si/f/3M/to/IrHmRpg/mickeeena.jpg[/img]

New Report

Close