Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

je očitno nekaj narobe z njo. Trideset let tlačenja zemlje in oddajanja spolnih vibracij je pa že dovolj dolga doba, da se tudi pogojno sprejemljive nekdo usmili. To, da niso našle frajerja na nivoju zase, govorijo samo luzerke s pretirano razvratno kilometrino za sabo. Celo mladost so se dol dajale z vsakim, da bi jih nekdo končno vzel za svoje, zdaj se pa narodu gnusijo zaradi svoje sperme polne zgodovine. Kdo si pa želi hepatitisa v bajti?

Ma ja ti si samo ljubosumen na ženske ki so nad 30 stare da si niso nakopale na glavo enega nekompatibilnega deca in otroke in stroške in kredite. Osebno mislim da so ženske ki so nad 30 pa so še samske brez otrok v bistvu zelo pametne, ker se niso spečale s prvim ki jih je povohal. In itak je tako da večina takih ki se poparijo pri 20 tam do poznih 30 že zdavnaj ločijo pa ne samo pri nas ampak po celem svetu. En kolega anglež mi je ravno zadnjič pravil, da opaža koliko njegovih znancev in kolegov se sedaj v poznih 30 ločujejo, ko so ugotovili da v bistvu to sploh ni življenje katerega želijo živeti.

Tudi če si ga dobiš, ni garancije.
Poročila sem se pri triindvajsetih.Čez 13 let sem bila ločena.
Danes bi se poročila kasneje.
Ja, po tridesetem, definitivno.
Prej bi pa potovala in skakljala po Zrćah…in uživala.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem stara 35 pa niti neresnega fanta še nisem imela. Niti naseksala se nisem.
Si precej za luno, veš. Namreč ženske, ki so najbolj seksale naokrog, se poseksalse z vsemi sošolci, vrstniki, starejšimi, mlajšimi… te so se najprej poročile.
Samske smo ostale tiste, ki nismo v SŠ imele nobenega fanta, ne na faksu, ne kasneje. Tiste, ki so pa najbolj menjale fante so pa si tudi najprej našle može.

AJa, pa nevoščljiva sem vrstnicam, ki so še v SŠ imele na kupe fantov, seksale na polno, se potem hitro poročile. Jaz pa namesto, da bi si dala duška, sem komplicirala, nisem hotela seksa brez ljubezni in potem sem ostala večno samska in seksualno nepotešena.
Tako, da mlada dekleta, dajte si duška že v mladih letih. Drugače boste tako ostale kot jaz.

Tebe je pa B res intelektualno kastrirala, ne morem kaj drugega napisat.

kaj pa jaz-skoraj enako pri meni, sicer imela samo nekaj neresnih zvez ampak se ni nič obrnilo na resno vezom pa nisem nobena neprivlačna ženska. V SŠ in na faksu se pa še sama spomnim da tiste ki so res vsakemu dale, ki so pri 17-22 že imele na tone sex-partnerjev, afer, neresnih-resnih vez..take so se vse zelo mlade poročile, rodile pa večina od njih se je tudi ločila do nekje 35-40 leta.

Jaz vem le, da so se hitro poročile, ločile pa ne.

ahahahaah HAHAHAHAH avtor… ma kaj si ti en zafuranc.. oooo hahahahaah iz dna srca hahahaha res :))

čedalje bolj opažam na Monu deci,omg kakšni so. Un streznjenec groza,eno in isto zatežen en samski bachelor zatežen,un Puma tud kr neki,tale Good Fella eto isto sranje,un idd3 če je kje tema o seksu navali ko tele u nova vrata.. omg kakšni deci so tuki gor.. porazno! Vsem pa ena skupna točka,totalno zafustrirani in nesrečni v svoji koži. Prov zeva ven iz njih ena veliko razočarnaje u lajfu in gnev do žensk.

Wd40 pa En_Stajerc pa Jon pa ne štejejo.. ker nikoli niso nikjer povedali noebenega konkretnega odgovora glede kakeršnekoli teme. Mešanje zraka večinoma.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Nič vam ne pomagajo patetični izgovori. Sposobna, inteligentna, privlačna ženska ni brez kvalitetnega ,stalnega partnerja nobena. Samske so samo take iz zgornjih odgovorov. Kdo bi se pa zapletal s takimi?

Mi smo se dobili na obletnici mature in tam so bile te ki so imele veliko tipov in so se zgodaj poročile, dobile otroke skoraj vse poločene razen 2.

haha ja Redna imaš prav, večina decov na temu monu so pomojem nesrečni in jih v real lajfu nobena ženska še na daleč ne povoha.

Temule good fella je pa verjetno una umetna vagina iz SexShoppa crknila pa je slabe volje.

Kako in kdaj, mislite, da si bodo ti ljudje, ki so pri 35. letih še samski ustvarili družino?

haha ja Redna imaš prav, večina decov na temu monu so pomojem nesrečni in jih v real lajfu nobena ženska še na daleč ne povoha.

Temule good fella je pa verjetno una umetna vagina iz SexShoppa crknila pa je slabe volje.[/quote]

ahahahah :))))))))))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Saj si ne rabijo ustvarjati družine, ker sexajo z vašimi možovi/ženami vsak dan po službah in zabavah..

Kdo pa pravi, da jo bomo? Kdo pa pravi, da jo želimo?

Kdo pa pravi, da jo bomo? Kdo pa pravi, da jo želimo?[/quote]

Točno! Bravo! Evo pašem v to kategorijo,samska pa 28 let imam. Pa verjemi glede na to da NE zgledam dobro,debela,pa še čudna diagnoza,imam veliko kandidatov. Se mi ne manjka,če bi se mi ljubilo mignit bi tud jst bla poparčkana. Lohk ti napopam še kakšne ZSje če ne verjameš. Ne hvalim se,samo želim povedat,to tvoje razmišljanje je nea jara glupa klobasa zrastla na tvojem zaprašenem umu.

NEKATERI NE ŽELIMO DRUŽINE IN OTROK IN VSEGA TEGA ŠTRAPACA. PA IMAMO VSEENO KANDIDATE. VSAKIČ ČE HOČEMO.

(kakšni pa so,to je pa že druga varijanta,eni so solidni,eni so pa odmečki hihi :))))))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Zakaj pa bi imela partnerja?
Samska lahko potujem, lahko uživam, ni treba ponoči vstajat in previjat ali dojit otroka. Ni se treba na nikogar ozirat. Namesto neskončnega likanja si raje privoščim koncert. Namesto čiščenja za dedcem in otroci grem na izlet.
Za seks je pa ogromno poročenih, če bi se zahotelo. Poročeni jamrajo, da so žene sitne, da niso za seks. Žena mu opere, zlika, samska pa seksa z njimi in to je to.

Kdo pa pravi, da jo bomo? Kdo pa pravi, da jo želimo?[/quote]

Kaj pa potem iščete, kaj hočete?

Da bo malo jasneje; normalna, bistra, spolno privlačna, sposobna ženska izgubi nedolžnost nekje pri šestnajstem, sedemnajstem letu v srednji šoli s svojo prvo ljubeznijo, seveda nekaj malega eksperimentira tudi s kvalitetnimi fanti do zgodnjih dvajsetih let, ko na fakulteti običajno spozna svojega življenjskega partnerja. Pri večini uspešnih žensk se življenjepis drži tega okvirja. Seveda tudi pri najboljših parih lahko kdaj pride do dramatičnih nesoglasij in ločitev. Ampak ženska na visokem nivoju tudi ločena ni dolgo samska. Enostavno ni, ker je vedno dovolj interesa zanjo in lahko izbira. Samske po tridesetem, dolgoročno samske po ločitvi, večno samske in podobne so take skoraj vedno zaradi zahojenosti, mračnjaštva, torej neatraktivnosti na spolnem tržišču. Nihče jih noče.

Imam 30 in mi na kraj pameti ne pade da bi imela razmerje pa otroka pa vse ostalo. Gledam kakšne svoje sovrstnice ki imajo vse to in pri 30 izgledajo izmučene, stare, predebele ko so bile še pred parimi leti prave lepotice. Da ne govorim o tem da jih tipi ne jebejo več 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne njih ne otrok, gledajo tipi že za drugimi samskimi…

dej no dejj,ubi bože,saj še sam sploh ne znaš argumentirat svojih lastnih izjav.Prej gor nekaj klobasaš in cilljaš na tiste ki so kao k.u.r.b.ice in zakaj jih zdaj nihče noče,zdaj pa že kar motoviliš če pa nima moškega po dolgem času je pa kar za smeti in jo nihče noče.

Joj,lepo te prosim,sploh ne sodelujem več v tej debati,ker si primitiven in zame že več ni zanimiva debata,saj posplošuješ pa še nekaj ven se vlečeš za brezveze,niti ne znaš kvalitetno argumentirat svoje neumne izjave,.

in ja,jaz poznam 2 ženski,ki po ločitvi nikoli nista imeli moškega,obe danes stari 75 let in celo življenje so se za njima metali moški,snubci in ju osvajali. Nekateri celo neumorno. Vendar sta karakterno izjemno močni ženski,ena je prišla od doma samo z ruzačkom,se preselila v Ljubljano,brez šole,danes ima 3 vikende in vilo na Hrvaškem,penzije 1800 eur in njena starost je eno prprosto uživanje in potovanja. Izjemno sposobne ženske. Pa da te zabijem,nista imele moških ker ni bilo kompatibilnega za njiju,enostavno preveč močne,odločne in powerfull babe sta bile. Za take pezdetke kot si sam,pri njiju ni bilo prostora.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ej Redna tale avtor mora biti hudo jezen na ženske, eden izmed razlogov je da ga ženske nogirajo kot po tekočem traku. Pa vedno govori kot da ženske ne morejo dobiti tipa, v bistvu tudi vizualno najgrše ženske dobijo veliko tipov verjemi, za žensko sploh ni problem. Bolj je za moškega problem če je čuden mentalno in vizualno da se ga kakšna usmili.

Kdo pa pravi, da jo bomo? Kdo pa pravi, da jo želimo?[/quote]

Kaj pa potem iščete, kaj hočete?[/quote]

Kdo pa pravi, da kaj iščemo?
Res mi ni jasno od kje ti ideja, da bi hotela otroke?
Ne mislit, da si želimo vsi otrok, ker si jih ne.

Tebi še pisanje dela probleme, kaj šele drugega. In takšne polpismene frčafele potem pametujete o moških.

New Report

Close