Forum.Over.Net

Starševski čvek

športno-elegantne hlače za visoke ženske

Default avatar

kje najti

Moja višina je 185 cm.Iščem hlače kot v naslovu teme,hlače za dolge noge.Ne na korenček,najraje kakšne naravne barve(zelene,rjave),spodaj mogoče malo nazven (res malo). Vedno se srečujem s težavo,da so hlačnice prekratke....
Default avatar

takih ni.

ne vem, kdo si je izmislil izraz športno eleganten, ampak da si razjasnimo pojme

takih hlač ni. takega stila ni.
ali se oblačiš športno, ali pa elegantno.
ne vem, kako bi izgledale športno elegantne hlače

trenerka na črto zalikana?
Default avatar

mango hlače

Jaz sem jih kupovala v Mangu, sicer sem kak cm nižja, ampak sem bila blazno suha in sem morala celo kake hlačnice krajšat, se je tašča ful režala, ker sva pred leti ponavadi čarali, kako podaljšati hlačnice :)
Zdaj sem se poredila in dobim hlače povsod, itak je zdaj večina delanih malo daljših, da jih lahko krajšaš.
Default avatar

kje najti

Mogoče se nisem dobro izrazila,ne želim imeti "zategnjenih",polikanih hlač in pa ala trenerka.
Sicer pa obstajajo termini športno-elegantno.
Hvala za eventuelen namig izkušenih.
Default avatar

uluru

Dorothy Perkins ima podaljšane modele hlač.
Default avatar

2Way

Ni neka kvaliteta, ampak so res dolge, še kar OK, poceni: Two way
Default avatar

takih ni.

enapaena je napisal/a:
športno*eleganten je izum kvazi stilistov, ki nimajo pojma
od kdaj so kavbojke, ki so na tvojem linku, športno oblačilo??? ali elegantno??? niso ne športne in ne elgantne, če mene vprašaš
kaj od športa pa lahko počneš z njimi? laufaš na 600 metrov?
delaš špago?

gre za napačen prevod izraza casual
se pravi, oblačila za prosti čas.
Default avatar

ja itak

takih ni. je napisal/a:
Ja meni je ta izraz tud hecen.
Al si športen ali eleganten, kombinacije si tudi jaz ne znam predstavljat.
Default avatar

pia3

S. Oliver ima podaljšane hlače - št. dolžine 36. Potem je pa res že kriza. Trenutno tudi sama iščem kavbojke, raven kroj, našla nisem še nič. Imaš pa tudi kaj na spletu kot je tale: http://eu.longtallsally.com/, samo jaz najraje prej pomerim in nisem tukaj še nič naročala. Sem pa slišala, da je OK.